Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Czezare napisał:

Ja tylko pozwolę sobie wyrazić zdziwienie odnośnie braku optymizmu co do umiejętności lotniarskich Kamila objawiającego się w stwierdzeniach: "Niech przed lotami Stoch osiągnie jak największą przewagę w generalce, bo potem może być różnie". 

Jak jest forma to nieważne gdzie się skacze, w Vikersund czy do piaskownicy. Małysz też nigdy nie był lotnikiem, ale jak był w formie to i tak na mamutach gnoił wszystkich jak chciał...

no i jak pokazał dzisiejszy konkurs w du*ie byłeś i gó*no widziałeś

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kanabis napisał:

No to skoczkiem tez jest chu.jowym bo w oslo do 120m nie dolecial jak idziemy takim glupim tokiem myslenia

nie napisałem, że jest (pipi)*owym lotnikiem, ale nie jest i nie był nigdy lotnikiem wybitnym, więc na takiej skoczni może wygrywać jak jest w formie, ale nie jest to tak oczywiste jak na skoczniach dużych. Gdyby Kamil po skoczniach dużych tego turnieju nie miał 80 pkt. przewagi tylko 20-30 dzisiaj byłaby nerwówka

Odnośnik do komentarza

Czy tylko mnie niepomiernie wcurwia wypisywanie na polskich flagach nazw tych wszystkich dziur i innych zapyziałych, zabitych dechami wioch, głównie na zawodach skoków narciarskich, ale nie tylko? Powinno się karać za profanację barw narodowych. Niemcy tego nie robią, Norwegowie, Czesi i Rosjanie też nie, tylko nasi :shotgun:

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ja bym poleciał tam i mega imprezował, żarł tluste rzeczy i ogladał sobie z loży VIP konkurs ale naszczęscie Kamil to profesionalista, a także masa sponsorów na jago strojach. Ponadto jest tam zawsze dużo kibiców z PL więc jakby miał ich zawieść?

Niech tylko będą równe warunki z delikatnym wiatrem pod narty + piękne słońce i cudownie zakończymy ten najlepszy sezon w historii polskich skoków.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Czezare napisał:

Czy tylko mnie niepomiernie wcurwia wypisywanie na polskich flagach nazw tych wszystkich dziur i innych zapyziałych, zabitych dechami wioch, głównie na zawodach skoków narciarskich, ale nie tylko? Powinno się karać za profanację barw narodowych. Niemcy tego nie robią, Norwegowie, Czesi i Rosjanie też nie, tylko nasi :shotgun:

Niemcy mieli kiedyś dwustronne z reklamami, więc też nie zbyt ciekawie. Nie wiem co to daje ludziom, że sobie miasto napiszą i chyba nie chciałbym się dowiedzieć :D 

 

Brawa dla Kamila, świetny sezon, medale na najważniejszych imprezach jednego z najtrudniejszych sezonów, napakowanego turniejami, ale jak mówiłem dziś Kamil nie dał rady prześcignąć norwegów i przewaga ze skoczni dużych się przydała.

Odnośnik do komentarza

Sezon 2017/2018 jest ostatnim, w którym obowiązuje zawarty w 2014 roku kontrakt pozwalający na transmisje skoków narciarskich w Telewizji Polskiej. Nowa umowa będzie obowiązywać od kolejnej edycji Pucharu Świata (2018/2019), a wyłączne prawa do pokazywania skoków kupił Eurosport.  

 

hehe

 

a nie jednak 

 

Zgodnie z przepisami Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji transmisje z Pucharu Świata w skokach narciarskich znalazły się na liście wydarzeń, które muszą być pokazywane w otwartych kanałach. Zatem grupa Discovery (właściciel Eurosportu) będzie musiała myśleć o sublicencji.

 

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...