Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

i tak wyruchasz jakas 14 latke z kosem

 

Słownictwo poprawcie laski, bo batem posmagam. Średnia wieku forumowiczów to pewnie koło 14-16 dlatego łacinka i pochodne nie przechodzą cenzury.

No i nie propagujmy pedofilii ;)

 

 

A niech się podnieca imprezą. Dobrze się bawił, jego broszka IMO przy wiksie to tylko agresora mam więc jeśli już to iść na taką imprezę by plastiki krzesłem okładać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Nie no, okiej. Ale śmieszy mnie jak po każdej krychowej imprezie widzę spuszczanie się nad nią i wogle najlepszy event w życiu.

 

A co to moja wina, ze sa coraz lepsze eventy na ktorych sie bawie coraz lepiej? Zazdrosc Cie zzera czy co? Sa ludzie, ktorzy sie zaje.biscie bawia przy trensach i to kochaja, jak tego nie rozumiesz, czy nie chcesz rozumiec to Twoja sprawa, zwisa mi to i dalej bede sie podniecal kazdym nastepnym eventem ;]

A wrazen w zyciu mam az nadto, szczegolnie w ostatnim czasie, szkoda tylko, ze tych malo pozytywnych.

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho
Pewnie mało w życiu ma wrażeń hehe

 

Ostatnio miałem malutką wymianę zdań z wiksiarzem (z wyglądu też) i jak wyjechał argumentem, że Roni Size to dno to myślałem by go wykastrować, bo jak taki "znawca" ma płodzić dzieci to ja jestem za eutanazją i selekcją narodzin :twisted:

mi w sumie tez nie lezy ten Roni :);) ;)

Odnośnik do komentarza
Dobra, Krysiek, nie unoś się tak xD

Tak, kurde, zazdrość mnie zżera. Od wiksy uszy więdną ;*

 

http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36000,4894689.html

 

Twoja stara!!!!!!!!!!11111111111111

 

Mój ulubiony fragment: "Niestety, słuchacz muzyki tech-transowej mógł odnieść wrażenie, że każdy utwór brzmiał podobnie do poprzedniego". Na forach już petycje tworzą, kobita pewnie na ulicę przez miesiąc nie wyjdzie.

 

Jest jednak "subtelna" różnica między trancem a wiksą rodem z Manieczek czy dokonaniami Kalwika i Remika :) A impreza rewelacyjna, poszalał zwłaszcza Richard Durand na samym końcu - trudno było nie wykrzesać z siebie resztek z sił o tej 6 rano.

Odnośnik do komentarza

"Większość przybyłych była jednak niezłomna - ubogi pakiet walorów muzycznych nie zakłócał im dobrej zabawy. Publiczność najwyraźniej nie miała zbyt wygórowanych muzycznych preferencji albo po prostu zadowalała się innymi atrakcjami. Pewną rekompensatą dla bardziej wymagających imprezowiczów mogły być kolorowe lasery, które w olbrzymiej ilości rozświetlały przestrzeń Areny - malowały ściany przeróżnymi barwami."

 

Ale bieda :)

Zapewne bilety nasączone były lsd i dlatego laserki podziałały. Wg. zasdy kiepska muza wrzuć tabletę.

Przecież tak naprawdę mało ludzi chodzi tam dla muzyki, najczęściej chodzi o narkotyczny trans.

Wiadomo wszystko jest dla ludzi :twisted:

 

PS. Ulubiona zabawa? Swego czasu poranne wyczekiwanie pod lokalem "Lokomotywa: w Szczecinie by ujrzeć spocone, przećpane plastikowe maski. Polecam!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sunrise, proste równanie

 

piguły + holenderski pop = wixa!

 

 

:]

 

@Kroolik - drinki dla frajerów, tylko czysta z cytrynową gazowaną zapoją \m/

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

ja wstepnie planuje, (chociaz poki co obecnosci swej nie deklaruje) wbic do Szczecina na bibke w starej cynkowni 25 kwietnia.

 

info bardziej szczególowe wrzuce zaraz do drugiego tematu.

 

ps.

 

pije wszystko

Edytowane przez kempa
Odnośnik do komentarza
piguły + holenderski pop = wixa!

 

Pier.dole ta range xtc przy tym cwelu.

 

Rzekłem dziękuję.

 

 

KTO MI KU.RWA ZDEJMIE RANGĘ!!!!!!!!!????????????

 

 

@Kroolik - drinki dla frajerów, tylko czysta z cytrynową gazowaną zapoją \m/

 

hahahaaha w du,pę je,bany lizus :P

 

 

PSYKO to typ frajera, który wpie.rdala się z buciorami w błocie do twojego domu i jeszcze mówi, że masz brzydką żonę. Chcecie go tutaj proszę bardzo, ale beze mnie.

Edytowane przez laki
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ktoś jeszcze poza Krisehem i Klaudią był na Godskitchen?

 

Przesadzili ze sceną, była większa niż sam parkiet :) Dubfire konkretnie przywalił z RibCage'a, ale chyba nie miał pomysła na set, bo potem stopniowo przygasał. Mam w ogóle wrażenie, że strasznie krótka była ta impreza, ale to pewnie dlatego, że weszliśmy po północy. Scena się paliła nawet, w sposób niekontrolowany! :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.