Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

dalej jest blokada ale obejść ją to kwestia 5 min ,8zl na VPN . Ale trzeba mieć 2 karty sieciowe .

Ja także zakupiłem All Fronts ... teraz czekam na swoje Gyrosy powinny być w poniedziałek ,wiec chętnie porobię acziki z nowych map :)

 

EDIT:

 

KTOŚ qwa gra w te gyrosy jeszcze ? odpalam dzisiaj multi i nie znajduje nikogo !!!nie zależnie jaki tryb gry multi wybiorę ...PORAŻKA i jak ja mam te acziki porobić ? napaliłem się jak szczerbaty na suchary ,a tu dupa zbita :( :|

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Wyszukuje wam ludzi do gry ? bo u mnie dalej nic ,co nie włączę to mieli i nie znajduje nikogo . A z tego co widzę to wiara gra . Byłem dzisiaj u kumpla załączyłem GoW2 u niego i znajdowało graczy fakt czekało się ok 3-4 min ale znajdowało ludzi ,a u mnie nic .

Czyżby jakieś problemu u mnie ? ale jakie . NAT mam Otwarty , net działa poprawnie pełną parą .WTF.

 

 

Piszecie ze cos się z(pipi)ało w EPIC ,no dobra ale z tego co wiem to ten stan rzeczy trwa juz prawie 2 tyg jak nie więcej ?!

Odnośnik do komentarza

Taki stan rzeczy trwa dokładnie 5 dni...To nie jest problem tylko w Polsce, czytałem na forum EPIC i ludzie z całego świata się wpisują. Poczynając od naszych sąsiadów z zachodniej strony idąc dalej na zachód aż do Hiszpanii i Portugalii. Ale także bardziej na północ czyli Niderlandy oraz Skandynawia. Wyspy Brytyjskie także dotknął ten problem. Są nawet osoby z Brazylii i innych państw Ameryki Łacińskiej. Nawet niektóre burgery mają taki problem, chociaż u nich podobno najrzadziej to występuje.

Ludzi piszą że EPIC narzucił jakieś wyszukiwanie regionalne oraz jakąś blokadą na ping. Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale coś tam zamieszali i na razie nic się nie odzywają.

Odnośnik do komentarza

Źle się dzieje...Jakoś zaczynam powątpiewać czy Epic zamierza coś zmieniać. Mija już chyba tydzień.

Ale udało mi się znaleźć pewien sposób na znajdowanie meczy, skuteczny bo sam sprawdziłem i już zdążyłem zagrać kilka meczy. Recepta jest prosta:

Odpalamy X'a

Wchodzimy w "Ustawienia Systemu" i wybieramy ostatnią opcję "Ustawienia wstępne" (czy jakoś tak).

Tam będzie wybór języka itp. Ale nas interesuje zapytanie o region. Osobiście zmieniłem na Wielką Brytanie i mecz wyszukuje mi w jakieś 2-3 minuty. Lagów za mocnych też nie ma. Można też pokombinować z innymi państwami, osobiście myślałem o Francji lub Holandii. Aha...no i podobno ten sposób nie działa u wszystkich. I na początku zmiana może nie zaskoczyć w związku z tym najlepiej jest zrestartować konsolę i wtedy powinno już działać.

Warto też sprawdzić swój ping dla danego regionu pod tym linkiem http://www.pingtest.net/ . Ponieważ w momencie kiedy nasz ping dla jakiegoś regionu wynosi powyżej 200 wówczas nie połączy nas z meczem.

Odnośnik do komentarza

Brak wyszukiwania meczów to nie problemy techniczne ( dla czego nie ma oficjalnego info od EPIC ze sa problemy jakieś? ) tylko świadome działanie EPIC /MS obniżyli ceny mp wiara się rzuciła w tym z polski a że nie ma u nas live to zrobili nam psikusa dali "bana na IP " .... :) bo jak to mam sobie tłumaczyć inaczej skoro w Niemczech działa normalnie wyszukiwanie ( no troche muli ale działa ) a wiem to od rodzin i zresztą widziałem dzisiaj osobiście za pośrednictwem SKYP'a. W UK także działa ,zamula ale działa ..... :angry::angry:

Odnośnik do komentarza

Ostatnio nie gram, ale jeszcze kilka dni temu nie mogłem się z Francji z żadnym meczem połączyć. Z drugiej strony region mam na PL ustawiony. Jak się to nie zmieni, to wbiję tylko achievementa za annexa na socialu z botami (jeśli choć to się włączy) i sprzedaję grę.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Cóż...ja na socialu nie miałem problemu z połączeniem się nawet bez zmiany regionu. A Epic spaprał sprawę bo wprowadzili wyszukiwanie regionami. Czyli u nas w Polsce szuka jedynie graczy z PL. W Stanach tylko graczy ze stanów itp. Ja po zmianie regionu na UK nie mam większych problemów ze znalezieniem gry, ale uzyskanie hosta jest niemal niemożliwe, gdzie wcześniej bez wymuszania dość często zdarzało mi się hostować. I to nie sprawa "bana na IP" bo błąd z wyszukiwaniem występuje także u niektórych graczy z USA, więc po prostu Epic spaprał sprawę i tyle.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Matchmaking działa jedynie przy zmianie regionu na UK.

W mapki warto zainwestować jeżeli naprawdę lubisz tę grę i masz zamiar sporo młócić w multi. Ewentualnie jeszcze, jeżeli jesteś achievement hunterem, to dla aczików.

Chyba jeszcze nic o tym nie wiadomo, ale może...nie zdziwię się jeżeli pojawi się dopiero po premierze "trójki".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.