Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

źle:

-trochę za duże mapy, hamburgery znowu będą się chować :/

-wymiana ognia przeważnie lancerami, bez starych, dobrych szotganów

 

dobrze:

-rozgrywka stała się bardziej taktyczna

-ruszanie się w czasie downa

-nowe rodzaje dobijania i samych Curbów :D

-błaganie o litość ;)

-przyczepianie granatów

-flamethrower też daje radę

-wszystko inne :D

Odnośnik do komentarza

juz widze jak bedziemy klnac w grach gdy zostanie 2 graczy, albo ktos na respownie bedzie siedzial ( odszedl na chwile od konsoli )

co do wykonczen, widze wielki minus, mianowicie ni to bedziemy przy teksturze ni to obok, nacisniemy wykonczenie, a nasza postac sie "minie" i nie wykonczy, ze wzgledu iz nie rozpoznala gdzie jestesmy, na jakiej powierzchni.

 

tarcza? moze byc fajna, w wielu grach byl ten patent, ale malo w jakiej to wyszlo tak jak mialo.

Odnośnik do komentarza

Nowe screeny wywolaly na mnie piorunujace wrazenie( lufa miotacza rozgzana do czerwonosci, to najza(pipi)istrza po(pipi)ka miesiaca!), sledze rowniez newsy i uswiadamiam sobie, ze tak gra czesc moze stac sie naprawde pogromca sezonu, pierwsza czesc brdzo lubie aczkolwiek zawsze mi w niej brakowalo czegos, nei pytajcie czego. Wyglada na to, ze dwojka powinna nadrobic straty i dozucic mase radochy.

Odnośnik do komentarza

Nie ma bata grę zamówię w specjalnej edycji (jak wyjdzie taka:P).Słyszałem ,że online będzie podobny do tego z halo, czyli to by znaczyło rangi , a co za tym idzie to ,że ci ,którzy najwcześniej dostaną grę najszybciej wyrobią sobie wysokie rangi :/ (pewnie dziewczynki z USA)

Edytowane przez wiiboxstation
Odnośnik do komentarza
Nie ma bata grę zamówię w specjalnej edycji (jak wyjdzie taka:P).Słyszałem ,że online będzie podobny do tego z halo, czyli to by znaczyło rangi , a co za tym idzie to ,że ci ,którzy najwcześniej dostaną grę najszybciej wyrobią sobie wysokie rangi :/ (pewnie dziewczynki z USA)

 

Nie będzie żadnych rang... z H3/CoD4 zaczerpnięta zostanie jedynie wyszukiwarka. Zbierasz ludzi do party i szukasz meczu, Epic potwierdziło także, że nie będzie dodatkowej opcji "klanów". Do podstawowych map jakie znajdą się w drugiej części oprócz Gridlocka dochodzi również Subway.

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli byłyby rangi to na co one komu ? Jak jesteś dobry to i tak szybko awansujesz.

Lobby to dobre rozwiązanie.

 

Nie wiem jak innym, ale mnie podoba się zwiększenie siły lancera. Shotguny stawały się trochę nudne. I żeby nie było lagów (co za tym idzie - opóźnień w strzelaniu) w multi.

Aha, i koniec z przewagą hosta.

Odnośnik do komentarza

Pojedynki na shotguny to jedna z najlepszych rzeczy, jakie ta gra oferowała, mimo, że shoty były uber randomowe. Ech, łezka sie kręci jak w kwietniu podłączyłem się do XBL i zacząłem cisnąć w gyrosy.

 

Co do pojedynków na shotguny- błagam, nich oni ich nie wykluczaja Przeciez txty typu - "WTF? Jak to (pipi)a weszło! Cichy ty (pipi)u, rewanż na troice!" przejdą do historii polskiego konsolowego gamingu :)

Odnośnik do komentarza
"WTF? Jak to (pipi)a weszło! Cichy ty (pipi)u, rewanż na troice!"

 

Dziobson... to się nazywa skiiil, bijatcz :crazy:

 

PS. Chłopaki nie gadajcie takich głupot, że fajnie by było gdyby lanser był mocniejszy bo to byłaby bzdura. Na LANie lanserami gra się tak jak na hoście online... A to już się robi chore.. ja tam wole rozwalać ciała przeciwników na kawałki szotem niż lamersko kłaść karabinkiem przeciwnika.. To tyle :blush:

Odnośnik do komentarza

Bunch of Lancelots aka Hiszpans... oh, jeeee

 

Ale ok, nie wyrokuję, bo nie grałem, moze teraz granie na lancery będzie przyjemnijesze w co mimo wszystko wątpie

 

EDIT: Z tego co widzę na filmiku zapodanym przez Jarkena to podczas bling-firingu nadal nie ma żadnego celownika, punkciku, czy coś. Szkoda, bo nadal będą kropkarze i teksty "przecież trafiałem!" (i tym razem nie będzie to miało wiele wspólnego z kodem sieciowym gry)

Edytowane przez Dziobak_
Odnośnik do komentarza

Widać dużo nowości :

- osłanianie się przeciwnikiem

- tarcze

- przyczepiane/przyklejane miny czułe na ruch

- możliwość przerżnięcia przeciwnika od tyłu ( w 1 była ZAWSZE jedna animacja , z przodu )

- miotacz ognia

 

Ale :

- ( chyba ) dalej nie można ( w przykucu ) strzelać , chodzić i turlać się na boki kiedy się nie jest "przyklejonym"

- rzucanie granatów dalej jest rozwiązane tak GÓWNIANIE jak było

- interakcja z otoczeniem/możliwość jej rozwałki dalej jest praktycznie zerowa

- mam przeczucie że kuszy i snajperki nie poprawią

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

pod filmikiem ktory dal cichy jest takie cos jak "download options" i tam po kliknieciu mozna sciagnac filmik ktory zajmuje cos ponad 500mb czyli w calkiem przystepnej jakosci,polecam.

Mnie najbardziej z nowosci cieszy to ,ze zrezygnowali z downowania active reloadami ze snajpy ;).

Edytowane przez Orange
Odnośnik do komentarza
Lepsza rozdziałka: KLIK!

 

Ogólnie wypas, lecz pozostaje pewny niedosyt przez te lanserki, za mało walk 1v1 na szoty :)

IMO Lancer nie będzie przegięty. Obejrzyj każdy jeden trailer, jak graja burgery w GoW. Chociażby ten promujący Raven Down'a i Old Bones'a. Oni na ravenie popierdzielali z lancerami :). Tak jest na każdym trailerze i ten równiez kontynuuje tę tradycję. IMO polska scena bedzie zadowolona :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.