Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

No proszę ,godz. temu kupiłem GoW 2 na PS2 ,a tu się dowiaduję.że GoW 2 na Xsia wychodzi i jak tu nie wierzyć w fatum :) Dłuższy singiel,liczniejsi i bardziej wymagający bossowie ,zredukowanie siły hosta w multi to jedyne czego oczekuję od 2.Jeśli chodzi o akcję pokazaną w teaserze,czyli walkę na piły to jeśli byłoby to w formie patentu znanego z God of War(naciskanie przycisków w określonej kolejności)to jestem jak najbardziej za,zarówno w singlu jak i multi,bo może przestałoby to być az takie randomowe,no cóż,oby do listopada 8) .

Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi sie wydaje ze to jedna wielka sciema MS? Nie mieli co pokazac to wymotali 5 min przed pokazem ten pseudo trailer, do loga z jedynki dopisali 2, no i ta okładka. (pipi)a no, chyba w to nie wierzycie. Obym sie mylił, ale jak dla mnie nie maja NIC :]

chyba trzeba byc debilem zeby uwierzyc w taka okładke:

gow2_Box_73x104.png

w takie logo xDDDDDDDDDDDDDDDDD

gearsofwar2_Nov08_800.jpg

 

no i ten trailerek, gdzie nic nie ma procz paru artow z jedynki.

 

Smialbym sie miniej, ale to ze strony MS i jeszcze na maila to porozsyłali xD

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie można się spodziewać po GOW kopa w tyłek w kwestii grafiki. To jest pewne z dwóch powodów: Po 1. Epic nie zdążył wyprodukować nowego silnika, więc jadą na ulepszonym starym. Po 2. Prawdopodobnie Xbox 360 już nie uciągnie znacznego ulepszenia. Także, jeżeli chodzi o grafikę to już raczej wiemy co będzie. Jednak dostaniemy wreszcie choć trochę zniszczalne środowisko oraz zapewne bitwy będą bardziej epickie (wnioski na podstawie filmiku z UE). Zapowiada się wypas, w każdym razie. Kto byłby chętny na taką misję, że jesteśmy dalej 4 - osobową drużyną z Marcusem na czele, a na przeciwko biegnie na nas ze 500 locustów. Kto jak kto, ale się na takie coś piszę. Po tym co zobaczyłem w HS, jestem przekonany, że byłoby to możliwe. Wskoczyć w hordę Locustów, tnąc piłami, kopać i walić bronią, kąpiąc się w radości w krwi przeciwnika. Takie coś mi się marzy :)

Odnośnik do komentarza

W filmiku demonstracyjnym UT3.5 można zobaczyć:

-jeszcze bardziej realisytczne cieniowanie odtoczenia jak i postaci

-realistyczna woda..

-fizyka reakcji na obiekty ciekłe czy miękkie

-Interakcja z otoczeniem!!a mianowicie niszczenie ścian podłogi itd..!!

-100 Locustów na Gridlocku!!:) Czyżby prawda o wielkich polach bitewnych??

Jak dla mnie bomba..Data premiery jest całkiem realna gdyż były pogłoski iż się ukaże w listopadzie..

Tekstury,postacie,grafy nie trzeba zmieniać..polepszony silnik..To nie Halo gdzie trzeba czekać 3lata bo nowy silnik mają8)

Ja czekam i zacieram ręce..

Odnośnik do komentarza

jedna wielka masakra, oraz wielki lol @ michaelis 8)

 

wlasnie obejrzalem prezentacje ulepszonego silnika i normalnie jestem w szoku! termin na listopad jest moim zdaniem jak najbardziej realny

 

wedlug mnie to wygladalo tak(zreszta sam Cliffy B jak wyskoczyl z pila to powiedzial) ze GOW bylo tylko po to zeby zakreslic jak ma ta gra wygladac w wersji koncowej :)

 

jesli to wszystko bedzie tak smigac i textury nie beda wlazic z lagiem :/ to bedzie grafa bomba, co-op na 4 masakra !

 

 

wkleje tu smieszny komentarz jakiegos gostka z forum gamersyde:

"Not that I want to get bouletted, but I just have to say it (please don't, this needs to be said). This video just owned a LOT of Sony fanboys, especially the ones who claimed Gears 2 would only be Gears 1 with new maps with absolutely no improvements, because, obviously, Gears 1 already used ZOMG 100% of the 360's power. Talk about eating humble pie. UT3 who?"

 

hahaaaaaa :D tylko niech mnie nikt nie bierze za fanboya, poprostu mnie to rozbawilo :]

Odnośnik do komentarza
Na pewno nie można się spodziewać po GOW kopa w tyłek w kwestii grafiki. To jest pewne z dwóch powodów: Po 1. Epic nie zdążył wyprodukować nowego silnika, więc jadą na ulepszonym starym. Po 2. Prawdopodobnie Xbox 360 już nie uciągnie znacznego ulepszenia. Także, jeżeli chodzi o grafikę to już raczej wiemy co będzie. Jednak dostaniemy wreszcie choć trochę zniszczalne środowisko oraz zapewne bitwy będą bardziej epickie (wnioski na podstawie filmiku z UE). Zapowiada się wypas, w każdym razie. Kto byłby chętny na taką misję, że jesteśmy dalej 4 - osobową drużyną z Marcusem na czele, a na przeciwko biegnie na nas ze 500 locustów. Kto jak kto, ale się na takie coś piszę. Po tym co zobaczyłem w HS, jestem przekonany, że byłoby to możliwe. Wskoczyć w hordę Locustów, tnąc piłami, kopać i walić bronią, kąpiąc się w radości w krwi przeciwnika. Takie coś mi się marzy :)

Błagam cię przestań wróżyć, architekcie Xboxa, no skąd ty to morzesz wiedzieć, czy Xbox nie uciągnie lepszego ulepszenia. Jak narazie zapowiada się, kolejny szok, graficzny, może4 nie taki jak przy Gyrosach 1, ale to co widze na podstawie tego silnika, wiem, grafa znowu zaskoczy.

p.s. teraz się zaczną najazdy zazdrosnych fanbojów sony.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Błagam cię przestań wróżyć, architekcie Xboxa, no skąd ty to morzesz wiedzieć, czy Xbox nie uciągnie lepszego ulepszenia. Jak narazie zapowiada się, kolejny szok, graficzny, może4 nie taki jak przy Gyrosach 1, ale to co widze na podstawie tego silnika, wiem, grafa znowu zaskoczy.

p.s. teraz się zaczną najazdy zazdrosnych fanbojów sony.

 

Bądź realistą, ile gier miało lepszą od Gearsów ? Bo chyba była tylko jedna, od tego samego developera, i w wersji silnika o rok bardziej zaawansowanej, różnice nie są duże. Minimalne wręcz.

 

Większość zapomina, że UE działa również na PC, i Epic jako dostawca middleware nie może stać w miejscu, za chwilę będzie Rage od id, które też chce sprzedawać technologię. W Havoku od dawna można osiągnąć kilka tysięcy obiektów na ekranie, fizykę cieczy itp itd. Havok jest w wielu grach ale jakoś nie widziałem w żadnej osiągnięć na miarę dem technologicznych. Dlatego śmiem twierdzić, że nowsza rewizja UE jest adresowana na hardware nieco lepszy od obecnych konsol (no, chyba że z płynnych 30 fps obniżymy poprzeczkę i w porywach 20 fps będzie w grach).

Jeżeli już zapomnieliście, to przypomnijcie sobie, ile naraz postaci wyświetlało się w GoW bez zwolnień grafiki, i zastanówcie się, czy bez pogorszenia jakości konsola jest w stanie pociągnąć 100 postaci na ekranie z soft body physics, zniszczeniami otoczenia i resztą bajerów.

 

Co do jakości gry, trybów rozgrywki itd itd nikt nie powinien mieć wątpliwości, że będzie hit, ale połowy z tych rzeczy z dema nie będzie zaimplementowanych w grze w taki sposób, żeby miało wpływ na grę.

Odnośnik do komentarza

Nic tylko się cieszyć, że GoW 2 został zapowiedziany. Dla mnie mogliby tylko poprawić doczytywanie się tekstur, jedyna rzecz, która tak na prawdę mnie denerwowała w jedynce, ale widzę, że dołożyli parę bajerów. Tylko liczyć na miodny gameplay i (oby!), dłuższy czas gry.

Edytowane przez Sandking
Odnośnik do komentarza
Czy tylko mi sie wydaje ze to jedna wielka sciema MS? Nie mieli co pokazac to wymotali 5 min przed pokazem ten pseudo trailer, do loga z jedynki dopisali 2, no i ta okładka. (pipi) no, chyba w to nie wierzycie. Obym sie mylił, ale jak dla mnie nie maja NIC :]

chyba trzeba byc debilem zeby uwierzyc w taka okładke:

gow2_Box_73x104.png

w takie logo xDDDDDDDDDDDDDDDDD

gearsofwar2_Nov08_800.jpg

 

no i ten trailerek, gdzie nic nie ma procz paru artow z jedynki.

 

Smialbym sie miniej, ale to ze strony MS i jeszcze na maila to porozsyłali xD

 

Leżę normalnie leżę. Przykładowo, tylko debil by uwierzył w takie logo:

gta4_logo_001.gif

i w taką okładkę:

boxGTA4.jpg

 

:closedeyes:

Edytowane przez Blim
Odnośnik do komentarza

okladka 2 bedzie zapewnie inna bo ta jest beznadziejna nadodatek czarne logo -_-''

 

W sieci zamieszczone zostały także pierwsze projekty okładki edycji standardowej oraz limitowanej. Ich finalne wydania będą się jednak nieznacznie różnić. Poniższe posłużą jedynie w sklepach za atrapę dla umożliwienia złożenia zamówienia przedpremierowego.

gol

Odnośnik do komentarza

GoW 2 jest w produkcji pewnie od bardzo dawna, najpewniej zaczeli jeszcze przed premiera jedynki. To jest normalna praktyka w studiach developerskich, ktore raczej nie moga sobie pozwolic na dlugi zastoj w pracach bo mometalnie firma zaczyna przynosic straty. Zreszta plotki o powstawaniu GoW2 kraza juz od bardzo dawna...a takie rzeczy jak praca nad Teaserem, okladkami itp. to rzecz dzialu marketingu a oni moga to sobie zostawic na sam koniec prac nad gra :]. Tak naprawde wyznacznikem tego w jak bardzo zaawansowanym stadium jest GoW 2, jest prezentacja usprawnien do silnika U3 :) .

Odnośnik do komentarza

Xymek, daj spokój z tymi teoriami spiskowymi :)Dwa lata na developing sequela to naprawdę w chu czasu, szczególnie biorąc to, że engine mieli praktycznie gotowy, a to, że ambicja ne pozwoliła im wydać tego samego, tylko że więcej, to już inna sprawa.

 

GoW2 będzie się różniło nieznacznie od jedynki, chociażby ze względu na zniszczalne otoczenie i większą skalę bitew. W sumie mnie to urządza. Jako prawdziwy ultras, już, serii, łykam z miejsca dwójeczkę :)

 

Jezu, nadal japa mi się cieszy, jak sobie przypomnę ogromną kostkę mięsa i niszczenie pomieszczenia Torque Bow'em na prezentacji UE# 8)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.