Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

eee. pokazali niby że dziury się w ścianie i konstrukcjach robią.. taki motyw matriksowy, nawalanka-nawalanka i potem same druty ze zbrojenia ścian. a czy to dadzą? kto wie.

O czymś takim myślałem. W końcu GoW to chowanie się za osłonami, co bedzie jak ich zabraknie? Lipsztyk

 

Nastąpi era realizmu :/ Poziom trudności będzie większy i zrobi się ciekawiej :P Ale sami widzieliście, że to łuk, no i pewnie granaty będą rozwalać coś. Wiadomo, że strzelając w osłonę (np. kolumnę), nie rozwali się ona, chyba...

Odnośnik do komentarza
Aż tak bardzo bym się nie przypalał ,ostatnio odpaliłem po ładnych paru miesiącach i jeszcze mniej mi się podoba. Zupełnie nienaturalna animacja postaci kłuje po oczach a znikające trupy wkurzają że grać nie idzie. Zresztą po COD4 ,GOW prezentuje się jak teatr telewizji, jak dla mnie muszą sporo poprawić wzglendem jedynki żebym kupił.

 

No , po Cod4 swiat juz nie jest taki sam jak kiedys . Noc jest na bog , dzien jest na districtcie , nie mam czasu na kolegow i (pipi)ki . Od czasu kiedy wyszedl cod4 ludzie dziela sie na 2 kategorie . Ci ktorzy graja w sieci i bezuzyteczna reszta ... Co do gow2 . Nie wydaje mnie sie , zeby ta gra powtorzyla sukces . Jedynka opowiedziala wszystko i nie zostawila zadnych furtek , niczego do dopowiedzenia . Gow2 moim zdaniem powinien byc samym multi , z duza iloscia plansz , postaci i broni .

Odnośnik do komentarza

Śmieszne jest to, że typ, który nie widział nawet zakończenia gry śmie twierdzić, że gra nie ma już nic do powiedzenia w singlu. Żal kolego... tyle powiem.

 

A co do długości gry to moim zdaniem jest akurat. W dwójce chciałbym zobaczyć kooperację na czterech graczy vide Halo 3. Wtedy byłby niezły kosior ^_^ A co do multi... Epic go tylko przypudruję, a nie będzie zmieniać to co jest w nim boskie. Gyrosy mają swój unikalny klimat, który tak naprawdę przyciągnął miliony graczy. Co niektórzy widzę, że chcieliby z tej gry zrobić drugiego UT, czy CoD4 ale na szczęście tak nie będzie (mam taką nadzieję).

Odnośnik do komentarza
A nie? Powiedz ,mi ze nie ma motywow, ze jest walka na shotguny typek strzela ,tam gdzie go widzi, a tak naprawde jest w innym miejscu i wali Ci headshota? Nie raz tak mialem.

 

To nie szczescie, tylko polaczenie. Jak grasz z Amerykanami to nie dziw sie ze ich nie trafiasz. Na dobrym polskim hoscie nie ma zadnych problemow. Wszystko elegancko wchodzi, a skilla trzeba sobie wyrobic, wiedziec jak sie poruszac i jak strzelac.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mialbym nic przeciwko zeby w multi w ogole nie bylo achievów, jak cos, to gora 5 ^_^ Taki CoD 4 nie ma achievow mulit, a ile osob gra online? Gdyby naprawde fajnie rozbudowali kampanie, to osiagniecia podczas jej przechodzenia w zupelnosci by wystarczyly. Pewnie i tak beda achievy w online, ale lepiej by bylo jakby wymyslili takie, na których nie trzeba poswiecac baaardzo duzo czasu (Seriously). Najlepiej szybko zdobyc achievy, a pozniej cieszyc się sieczką na ekranie <_< W jakims pismie (byly skany w temacie) bylo napisane ze bedzie podzial na klasy, levele postaci czy cos takiego.

Odnośnik do komentarza

Poprawia kod sieciowy i bede mogl znowu grac w Gearsy ;] Potrzebuje gry, w ktora bede grac gdy Halo 3 mnie znerwicuje (sorry, COD4 jest fajny ale to nie ta liga) XD

 

PS. Tak, shotgun jest randomowy ;] No chyba, ze w ciagu osatniego pol roku odkad nie gram wyszedl jakis patch, ktory to poprawil (smiem watpic) ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.