Skocz do zawartości

wiiboxstation

Gears of War 2

Rekomendowane odpowiedzi

eee. pokazali niby że dziury się w ścianie i konstrukcjach robią.. taki motyw matriksowy, nawalanka-nawalanka i potem same druty ze zbrojenia ścian. a czy to dadzą? kto wie.

O czymś takim myślałem. W końcu GoW to chowanie się za osłonami, co bedzie jak ich zabraknie? Lipsztyk

Nastąpi era realizmu :/ Poziom trudności będzie większy i zrobi się ciekawiej :P Ale sami widzieliście, że to łuk, no i pewnie granaty będą rozwalać coś. Wiadomo, że strzelając w osłonę (np. kolumnę), nie rozwali się ona, chyba...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wasze obawy o kwestie techniczne są bezpodstawne. Przed premierą pierwszej części serii też nikt nie wierzył, że prezentowane materiały odwzorowują grafikę z gry :/ Czysty gameplay pokazany, więc okażmy trochę entuzjazmu mając w pamięci dotychczasowe dokonania Epic Games :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spuperaście, że bedzie dwójka oby dopasili singla maxymalnie bo co jak co ale multi w gow raczej mi nie podchodzi :/ , ale juz niedługo zamierzam dac grze druga szansę wiec zobaczymy czy sie przekonam do multi :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Aż tak bardzo bym się nie przypalał ,ostatnio odpaliłem po ładnych paru miesiącach i jeszcze mniej mi się podoba. Zupełnie nienaturalna animacja postaci kłuje po oczach a znikające trupy wkurzają że grać nie idzie. Zresztą po COD4 ,GOW prezentuje się jak teatr telewizji, jak dla mnie muszą sporo poprawić wzglendem jedynki żebym kupił.

No , po Cod4 swiat juz nie jest taki sam jak kiedys . Noc jest na bog , dzien jest na districtcie , nie mam czasu na kolegow i (pipi)ki . Od czasu kiedy wyszedl cod4 ludzie dziela sie na 2 kategorie . Ci ktorzy graja w sieci i bezuzyteczna reszta ... Co do gow2 . Nie wydaje mnie sie , zeby ta gra powtorzyla sukces . Jedynka opowiedziala wszystko i nie zostawila zadnych furtek , niczego do dopowiedzenia . Gow2 moim zdaniem powinien byc samym multi , z duza iloscia plansz , postaci i broni .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jedynka opowiedziala wszystko i nie zostawila zadnych furtek , niczego do dopowiedzenia .

Hmmm....że tak zapytam widziałeś zakończenie jedynki??Bo skoro piszesz takie coś to śmiem wątpić :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jedynka opowiedziala wszystko i nie zostawila zadnych furtek , niczego do dopowiedzenia .

Hmmm....że tak zapytam widziałeś zakończenie jedynki??Bo skoro piszesz takie coś to śmiem wątpić :/

No masz racje . Z przyczyn technicznych nie widzialem .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No masz racje . Z przyczyn technicznych nie widzialem .

No to masz :/

http://youtube.com/watch?v=-pSZ8Hl6HZo UWAGA SPOILER

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Śmieszne jest to, że typ, który nie widział nawet zakończenia gry śmie twierdzić, że gra nie ma już nic do powiedzenia w singlu. Żal kolego... tyle powiem.

A co do długości gry to moim zdaniem jest akurat. W dwójce chciałbym zobaczyć kooperację na czterech graczy vide Halo 3. Wtedy byłby niezły kosior ^_^ A co do multi... Epic go tylko przypudruję, a nie będzie zmieniać to co jest w nim boskie. Gyrosy mają swój unikalny klimat, który tak naprawdę przyciągnął miliony graczy. Co niektórzy widzę, że chcieliby z tej gry zrobić drugiego UT, czy CoD4 ale na szczęście tak nie będzie (mam taką nadzieję).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tylko chcialbym aby wydluzyli czas gry i bede happy ^_^ Swietnie sie bawilismy przechodzac z kumplem Gearsy u mnie na konsoli i mam nadzieje, ze "dwojeczka" bedzie w tym rownie niezgorsza <_<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W multi mogli by naprawic walki na shotguny ,gdzie liczy sie szczescie ,a nie umiejetnosci i troche glitchowanie ludzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niech dadza osobne przyciski do skoku i klejenia sie do sciany oraz dedykowane serwery dla europejskich graczy i bedzie miodzio.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W multi mogli by naprawic walki na shotguny ,gdzie liczy sie szczescie ,a nie umiejetnosci i troche glitchowanie ludzi.

Bzdura.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A nie? Powiedz ,mi ze nie ma motywow, ze jest walka na shotguny typek strzela ,tam gdzie go widzi, a tak naprawde jest w innym miejscu i wali Ci headshota? Nie raz tak mialem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A nie? Powiedz ,mi ze nie ma motywow, ze jest walka na shotguny typek strzela ,tam gdzie go widzi, a tak naprawde jest w innym miejscu i wali Ci headshota? Nie raz tak mialem.

To nie szczescie, tylko polaczenie. Jak grasz z Amerykanami to nie dziw sie ze ich nie trafiasz. Na dobrym polskim hoscie nie ma zadnych problemow. Wszystko elegancko wchodzi, a skilla trzeba sobie wyrobic, wiedziec jak sie poruszac i jak strzelac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A grajac z Pawlokiem ,ktory ma 4Mb to tez wina hosta i naszych skilli ,mimo ze sami polacy byli?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czasami bzdety się zdarzają, ale to tak jak mówi Lukas jest to wina połączenia, a nie szczęścia. Nawet na słabym łączu skillowy gracz potrafi sobie poradzić... także ja bym tu polemizował ^_^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No niech bedzie, ze wina lacza. Jednak czemus ludzie narzekaja na niesprawiedliwe kille i glupoty, ktore sie zdarzaja dosyc czesto w porownaniu do innych strzelanek ^_^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zastanawia mnie czy GOW2 pobije pewnego acziva :} - 10k kilow :}, The Club trzeba zrobic 10 001 :} moze w 2 bedzie 20k ^_^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie mialbym nic przeciwko zeby w multi w ogole nie bylo achievów, jak cos, to gora 5 ^_^ Taki CoD 4 nie ma achievow mulit, a ile osob gra online? Gdyby naprawde fajnie rozbudowali kampanie, to osiagniecia podczas jej przechodzenia w zupelnosci by wystarczyly. Pewnie i tak beda achievy w online, ale lepiej by bylo jakby wymyslili takie, na których nie trzeba poswiecac baaardzo duzo czasu (Seriously). Najlepiej szybko zdobyc achievy, a pozniej cieszyc się sieczką na ekranie <_< W jakims pismie (byly skany w temacie) bylo napisane ze bedzie podzial na klasy, levele postaci czy cos takiego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Owiec marudz bo poprostu cienki jestes w gre i tyle.Glitche sie zdarzaja pewnie ale to juz nie wina gracza a tak mowia lacza.Wiecej pograj w multi to skumasz gre ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Shotgun w GoW jest randomowy, nie ma co tu kryć. Jako potwierdzenie, dam filmik. Z drugiej jednak strony, jest wyraźna granica pomiędzy graczami dobrymi, a słabymi. Multi w GoW wymaga skilla. Żeby dobrze grać shotgunem, potrzeba trochę czasu

Edytowane przez Dziobak_

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poprawia kod sieciowy i bede mogl znowu grac w Gearsy ;] Potrzebuje gry, w ktora bede grac gdy Halo 3 mnie znerwicuje (sorry, COD4 jest fajny ale to nie ta liga) XD

PS. Tak, shotgun jest randomowy ;] No chyba, ze w ciagu osatniego pol roku odkad nie gram wyszedl jakis patch, ktory to poprawil (smiem watpic) ^_^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Łohoho zes sie odezwal Driver mistrzu w gyrosy :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sa wogole jakies screeny czy cus?

Ps.Dawaj owiec zapraszam na 1 vs 1 ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta