Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

brumac mna pozamiatal, ale to stadko nie... jezeli nie zaimplementuja tego do rozgrywki, ze np. mozna ich zabijac, to do bani... bo co mi z widoku setki ruszajaacych sie locustow jak nie mozna z nimi nic zrobic.

 

Ogolnie bedzie lepiej... ale juz nie powoduje opadu szczeny

 

acha podoba mi sie rozcinanie przeciwnikow... ech... po tym pojedynku na pily jak plat locusta odpada...dodali by jeszcze bluzgajaca krew i byloby bosko...

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

mam głęboką nadzieję, że będzie możliwość/misja z odpieraniem takiego zmasowanego ataku Locustów.

 

Fajnie, że dodali "nową animację" przy rozcinaniu, bo Marcus zaczyna ciąć Locusta od dołu do góry, a z tego co pamiętam w I części zawsze robił to na odwrót xD

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że graficznie jest ten sam poziom, a co do gameplayu, to po prostu stare, dobre Gears of War i nie dostrzegam tutaj większych zmian, oprócz dodania kilku nowych zagrywek (chwycenie Locusta i używanie go jako tarczy, a później skręcenie mu karku - niezłe, niezłe).

 

Generalnie - oczekiwałem czegoś więcej, może nawet czegoś, co zmusi moją szczękę do opadu, ale - szkoda, że nic takiego nie miało miejsca :(.

Odnośnik do komentarza

Nie no graficznie jest bardzo dobrze,choć faktycznie wygląda jak jedynka z tym ,że jak widać podrasowany UE3 poszedł w kierunku większej ilości wszystkiego na ekranie i co za tym idzie nadania walką jeszcze większej epickości i to mi się podoba :).Rewolucji nie ma ale jest po prostu więcej tego samego :)

Odnośnik do komentarza

To nie ma być zupełnie nowa jakość, tylko "bigger, better...". I tak też jest, jak widzimy na filmiku. Bardziej epickie walki, w postaci kilkudziesięciu przeciwników, uważam za pewniak. Fizyka też skopie zadek, chociaż tutaj nie zaprezentowano szumnie zapowiedzianego systemu interakcji z otoczeniem, a na to liczyłem najbardziej. Za to mamy urywającą co nieco przy kroczu scenę anihilacji Brumaka :D

Odnośnik do komentarza

Wykonałem pare screenów a oto one:)

Wojna:

gow2.JPG

Masa(nie doliczyłem 100locuw):

masa.JPG

Nowy system robienia tarcz:

nowe.JPG

Zachodzenie przeciwnika od tyłu:

tyl.JPG

Walka(wygląda na typowy cunter(walka na piły):

walka.JPG

 

Jak dla mnie się zapowiada świetnie!!Dla tych którzy narzekają na grafe,przecie powiedziano pisano nawet pokazano już dawno temu że to tylko polepszony silnik Unreala!!Ale i tak wygląda bosko..Cieniowanie jak widać ma spore znaczenie bo naprawdę widać różnice..

Ale mnie osobiście najmniej interesuje kampania..Multi teraz jest jak dla mnie wymogiem 8)..

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Mam wrazenie ze GOW powiniem byc standarowym tytulem na 360 niz takie HALO3 wiele halasu o nie, obiecanki ze bedzie wygladal znacznie lepiej a calosc przezentowala sie powzgledem graficznym mozna by powiedziec dosc "dobrze" (choc serwisy dawaly 9 za grafike...)

 

Mam nadzieje ze zgrupowania Locustow nie beda do extrerminacji tylko za pomoca Troiki... Ja czekam ale kupie jak stanieje ;)

Odnośnik do komentarza

Tak Swoją drogą, to chwytanie Locustów, faktycznie nie jest chyba najlepszym pomysłem, po co komu coś takiego? Pamiętam, że z chęcią łamałem kark poprzez Curb Stompa, gdy wróg leżał na Ziemi, a teraz mam ich chwytać? Nie pasuje mi to.

 

Fakt, obiło mi się o uszy, że Brumak będzie teraz malutką bestyjką przy prawdziwych bossach. Nie mogę się doczekać. Dla tej gry chyba wykosztuje się na X360 (pierwszą część przeszedłem na PC).

Odnośnik do komentarza
Tak Swoją drogą, to chwytanie Locustów, faktycznie nie jest chyba najlepszym pomysłem, po co komu coś takiego? Pamiętam, że z chęcią łamałem kark poprzez Curb Stompa, gdy wróg leżał na Ziemi, a teraz mam ich chwytać? Nie pasuje mi to.

 

Być może dadzą nam wybór między chwytaniem, a wykończeniem go. To by było bardzo dobre :)

Odnośnik do komentarza
Pójdę zmienić gacie... z wrażenia :D Coś pięknego. Lucast, jako żywa tarcza kończący ze skręconym karkiem. Walka na piły i wejście w Lucasta od tylca... piłą :D No i ten make up facjaty Brumaka. Miodnie. Must have jak babcię kocham.

Akurat to wejście piłą w plecy, to trochę im nie wyszło. Widać, że wbił ją po środku i przeciągnął, a Locustowi odpadła ręką. Ale nie to żebym się czepiał.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...