Skocz do zawartości

Dragon Ball Z: Burst Limit


Brolly PL

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdził, Vegeta walcząc z androidem 18 był USSJ1 (dokładnie ten sam stan co w room of spirit and time), ale tylko chwilę szybko się zmęczył (wada tego stanu) i dostał łupnia. Czyli kolega masterlag miał rację, Vegeta nigdy nie był USSJ2, ja namieszałem. :(

 

Mam nadzieję, że w grze będzie możliwa transformacje Vegety do USSJ1.

Odnośnik do komentarza

Oto Vegeta z odcinka 162.

 

vegetawb6.th.jpg

 

Tutaj chce zrobić kuku Cellowi. Znowu namieszałem, ale teraz już wszystko wiem. Ale ja chce takiego Vegetę w grze.

 

 

Który to był trailer? Bo ja zbyt wiele ich nie oglądałem, musiałem przeoczyć.

Edytowane przez LNG
Odnośnik do komentarza

Vegeta ussj1 z BL jest na którymś jap. trailerze na YT poszukam to zapodam link a ten na twoim screenie to właśnie ussj1( czyli podniesienie przez przyrost mięśni siły na maxymalny poziom przy którym nie obniżałoby to speeda)

 

 

ps1: http://pl.youtube.com/watch?v=8xjLOJ8b7c0

ps2: tu chars+trans http://en.wikipedia.org/wiki/Dragon_Ball_Z:_Burst_Limit

ps3: http://pl.youtube.com/watch?v=q4_SmkKysiE a tu z przemiana z ssj to ussj1 1.28-1.42

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie za linki. Z każdym obejrzanym trailerem bardziej nie mogę się nadziwić jak to dobrze jest narysowane. Graficznie już niczego więcej nie wymagam od tej gry. Teen Gohan SSJ2 wygląda wprost fenomenalnie.

 

Mam nadzieję, że informacja o japońskiej ścieżce dźwiękowej jest potwierdzona. Bez niej gra dużo by straciła. Mie ma to jak oryginalne japońskie kamehameha.

Odnośnik do komentarza
Pewnie w wersji euro będzie wybór pomiędzy eng a jap voices jak to było od b3 ( czy wczesniej tez nie wiem) ale ja bym też chciał żeby albo dali org jap muze ew. tą z wersji ang a nie to nie wiadomo co co towarzyszylo eu wersja b3-bt3

Czy będzie można wybierać pomiędzy japońskim i angielskim dubbingiem?

 

Tak. W opcjach gracz może przestawić głosy, bo gra zawiera w sobie obie wersje językowe. Poprosiliśmy o nagrania aktorów, którzy uczestniczyli w produkcji anime. Poza tym przy utworach muzycznych pomagali nam kompozytor i piosenkarz, którzy pracowali przy serialu animowanym.

 

Całość wywiadu tutaj.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

SSJ 2 jest tylko gohan czyli wszystko co wydarzyło sie do sagi cella (łącznie z nią) SSJ3 nie ma wogóle (tylko SSJ 1 i USSJ) tak samo jak nie ma goten'a i wielu innych dobrych postaci znanych z tenkaichi 3 na ps2.

Ogólny wątek jest krótki 50 walk w trybie chronicles i jakieś denne tryby survivor i time attack

 

 

Jako fan anime/gier z pod szyldu DB powiem , że gra mi sie b. podoba do czego przyczynił sie tryb online , ale brakuje jakiś fajnych trybów multi na jednej konsoli i wątek ogólny jest za krótki.

 

PS. Choć mam słabiutkie łączę moge spróbować poszpilać z kimś z forum mój GT w sygnaturce :D

 

Edytowane przez Nightmare90
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...