Skocz do zawartości

Lista graczy online.


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Niech każdy wrzuca nicki polaków. Lista poniżej będzie przeze mnie edytowana.

 

 

C1REX

Konradinho

Gonzitto

Frezer PL (nigdy z nim nie grałem, ale sam do mnie zagadał)

Insiak PL

Meanthord

Xx 2Fast4ya (aka yaczes - podobno ma sobie załatwić VF5 ponownie)

GhettoKingSAS (zagadał do mnie. Ma mieć grę już niedługo)

Folken PL

NemoKOF

Malttikettu

LeadMarvs

NeyPL

SarkonPL

TOMCHO07

Liquid PL

SlimyPL

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wygląda gra online, jesli chodzi o lagi, bo byłbym skory zainwestować w XO dla tej gry :(. Da sie fajnie grac?

 

Da sie podłączyc Dual Shocka 2 i na nim grać na XO w VF5?

Online jest bardzo dobre. Najlepsza bijatyka z tą opcją.

 

Duala da się podłączyć, ale to bardzo drogie rozwiązanie. Przejściówka kosztuje niewiele mniej, niż stick do x360.

Odnośnik do komentarza

GhettokingSAS to Polak? Dzisiaj go skopalem :(

Jak narazie w jeden dzien awansowalem na 10th Dan i potem na Mastera. Teraz czeka mnie trudne zadanie - ubijanie 10th Danów, najlepiej bez przegranych.

Jestem z siebie dumny bo dzis sie spotkalismy z Geewaiho na Ranked i batalie zakonczyly sie remisem 2 : 2.

Wins / losses bodajze 416/115 ~ 78% :D

Odnośnik do komentarza
GhettokingSAS to Polak? Dzisiaj go skopalem :(

Jak narazie w jeden dzien awansowalem na 10th Dan i potem na Mastera. Teraz czeka mnie trudne zadanie - ubijanie 10th Danów, najlepiej bez przegranych.

Jestem z siebie dumny bo dzis sie spotkalismy z Geewaiho na Ranked i batalie zakonczyly sie remisem 2 : 2.

Wins / losses bodajze 416/115 ~ 78% :D

Musisz pokonać 5 razy 10th dana. Inne walki nic nie dadzą.

Odnośnik do komentarza

Tak yaczes kupiłem VF5 :D na pada nie da się nie narzekać :( ale jeżeli chodzi o online to giera chodzi cudownie . Grałem z Insiakiem wczoraj zero lagów NIC !!! reverse JF wszystko siedziało ;] muszę pomyśleć nad zmianą pada , yaczes jak tam ten pad Hiori ?

Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś z yaczesem. Mam z nim chyba najlepsze połączenie z polaków.

Na moje oko gra na bardzo podobnym poziomie, co nowy koleś. Trudno jednak tak oceniać.

 

Najlepiej gra konradinho. Niestety ja z nim przez lagi grać nie mogę. Szkoda, bo może bym się czegoś nauczył.

 

 

No i Live ostatnio wariuje, więc generalnie trudno sobie pograć z kimkolwiek. Zwłaszcza wieczorami, kiedy amerykanie zaczynają grać.

Odnośnik do komentarza

no nie wiem czy 50% ludzi gra akira i pai

 

najwiecej spotkalem Sar , lei fejowcow, jackych, pai i lau, rzadko akire(dobrego), jeszcze rzadziej jefa albo wolfa, dosyc czesto shuna i blazea jeszcze

 

a najbardziej mnie denerwuja lamy grajace kage ostatnio, tylko uciekaja do tylu i te (pipi) z rozbiegu robia pffffff i to 5 - 6 dany nawet maja takie zagrywki ze szkoda gadac ^^ no ale tluke ich, aktualnie 7 dan i jakos nie moge spotkac przeciwnika odpowieniego caly czas

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...