Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dante napisał:

proszę o wykreślenie mnie z listy "ewentualnych" uczestników ja już się nie biję

 

A Z BARANA CHCESZ??BO JAK CI PRZETRZEPE SAKWE TO CI WSZYSTKIE DROBNE WYLECĄ!!

 

Velu ty się nie rozpisuj że masz wille bo jak Ci się zwali 20 osób na chatę to zbyt wiele miejsca nie będzie

 

FAKT MAM CHATE 70 m/2

 

 

PS. dante kiedy spraujemy??

Odnośnik do komentarza

Dante, ty nie mi nie mów że nie grasz, proszę, bo mnie od razu bierze ochota żeby napisać nowego posta jak wtedy w tym temacie TTT:D Wiesz, takiego po którym ci będzie głupio i chwycisz pada z nową werwą! A zresztą-jak sie zwaliłaby taka wiara do pogrania i śmiechu u Veluriana, to byś jeszcze zweryfikował swoją chęć, bo teraz tak piszesz bo chyba nie wierzysz że coś takiego by mogło w Łodzi wypalić! A ja tam wierzę że może! :(

Z chęcią bym jakoś wpłynął na ludzi którzy by mieli przyjechać, jednak nie znam was tak dobrze jak Velu czy Dante, więc pozostaje mi tylko ładnie poprosić o dogadanie się w teamach i spróbowanie ustalenia jakiegoś rozsądnego terminu, który by pasował wszystkim(albo przynajmniej większości:P). I co to są cholera te testy A, B? Czy to taki problem?

Co w ogóle Poznań ma do powiedzenia na ten temat? Ktoś może poinformować Gajdę i Cisa, bo ja to w sumie nie mam z nimi kontaktu. Z nikim w sumie nie mam!:D Ale z chęcią poznam, nawiąże takowy i zagram oczywiście w miłej atmosferze!

 

Ślijcie swoje sugestie, pomysły, wątpliwości - dobrze by się było spotkać!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Dzięki, dzięki, teraz czaje! :( Nieeeee no, taki test poważna sprawa, wszystko jasne że chcecie się przygotować. Proponuje więc dogadać sie ze wszystkimi od was z Wawy i najpierw ustalić jak z czasem waszym ogólnie, a następnie zaproponować termin na forum! Bażant, Cambion, na razie tylko wy się wypowiadacie, a co z Wojtaro i Swayem? Kto tam jeszcze mógłby wpaść od was?

A ty, Di, naprawdę nie dasz rady? To przecież nie musi być koniecznie w styczniu/lutym, ważniejsza chyba sama tak inicjatywa, a date sie dogada już tak żeby każdemu pasowało!?

Odnośnik do komentarza

I o to głównie sie rozchodzi, bo mi to obojętne, ja moge pojechac wszędzie jak bede miał czas, nie wiem niestety jak reszta Areny :( . Raveman to jak bedzie miał egazminy to za żadne skarby nie pojedzie, bo to kujon :dupa: , a "siostrzyczki" to nie wiem, trzebe z nimi pogadac (jak sie ich nakręci to pojadą i do Poznania) :D .

Jeśli chodzi o mnie to ja z chęcia odwiedziłbym Poznań, ale to nie tylko odemnie zależy bo sam nie pojade... :piwo:

Odnośnik do komentarza
Ja byłbym za organizacją takiego granka w Poznaniu, poszukiwania miejscówki są w toku :D

 

U Velu będzie ok 4 telewizorów, Singstar i rewelacyjne mieszkanie. Każdy będzie bardzo zadowolony :( Ja osobiście oponowała bym za Łodzią. Brakuje mi dzbanuszka . . . dobrego śpiewania . . . gry z Gajdą, Velu i Tokizem . . . teraz przydało by sie tam więcej dobrych graczy . . .

 

P.S. Czemu oponujecie żeby przyjechać do Poznania heh w sumie fajnie bo nockę bym spędził u "koleżanki". Ale jednak nie jadę sie tam pie'przyć tylko grać więc zaproponujcie coś sensownego . . .

Odnośnik do komentarza

Ja też osobiście byłbym za Łodzią! :D

 

Raz, że to centralnie :( centrum Polski, dwa że niektórzy już tu byli i mają dobre wspomnienia, a trzy że wy macie Teja chłopaki! Poza tym Velu zaproponował miejscówkę, ale w sumie do momentu samego naszego spotkania pewnie się jeszcze wiele zmieni...

 

PS.Każdy kto przyjedzie ma u mnie browar i bucha-okrucha! :P

 

Pozdro pozdro!

Edytowane przez tokis
Odnośnik do komentarza
Ja byłbym za organizacją takiego granka w Poznaniu, poszukiwania miejscówki są w toku :D

 

U Velu będzie ok 4 telewizorów, Singstar i rewelacyjne mieszkanie. Każdy będzie bardzo zadowolony :( Ja osobiście oponowała bym za Łodzią. Brakuje mi dzbanuszka . . . dobrego śpiewania . . . gry z Gajdą, Velu i Tokizem . . . teraz przydało by sie tam więcej dobrych graczy . . .

 

Ja miejscówke mam, a co do stanowisk to jesli swayu by wzioł ps3 to by już były 2 stanowiska z DR'ką bo już jedna dobra dusza mi sie zapowiedziała że ps3 z DR'ką użyczy

 

PS. Gajda sie zapowiedział że wpada

 

NIECH PRZEDSTAWICIELE WSZYSTKICH MIAST PODADZĄ PASUJĄCE IM TERMINY

Odnośnik do komentarza

Proponował bym żeby "Elita" z Poznania w końcu ruszyła swoje szanowne 4 litery, a nie czekała aż inni do nich przyjadą. My zawsze musimy jeździć do "Was". No ale jeżeli boicie sie dostać "na wyjeździe", a może potrzebna jest wam jakaś nagroda ?.... Zresztą jak nie chcecie przyjechać to nikt was błagać na kolanach nie będzie, bo aż tacy super hiper extra to wy też nie jesteście, kiście się tam w tym wasz PZN . Każdy kto przyjedzie zostanie.. dostanie...przestanie.. nie mam pomysłu Tokis jest lepszy w upominkach :( :closedeyes:

Pozdro

Edytowane przez Dante84
Odnośnik do komentarza
Ale to co w końcu robimy. Ja najchętniej bym Was zlał w Poznaniu..

A taki pewny jesteś??:D z chęcią zmierze sie z tobą i jestem pewien że sie zdziwisz grając z nami, bo mysle że gramy niesłabiej od ciebie:P:P

 

 

Proponował bym żeby "Elita" z Poznania w końcu ruszyła swoje szanowne 4 litery, a nie czekała aż inni do nich przyjadą. My zawsze musimy jeździć do "Was". No ale jeżeli boicie sie dostać "na wyjeździe", a może potrzebna jest wam jakaś nagroda ?.... Zresztą jak nie chcecie przyjechać to nikt was błagać na kolanach nie będzie, bo aż tacy super hiper extra to wy też nie jesteście, kiście się tam w tym wasz PZN . Każdy kto przyjedzie zostanie.. dostanie...przestanie.. nie mam pomysłu Tokis jest lepszy w upominkach :( :closedeyes:

Pozdro

Ostro hehe, mysle że łódz ma od niedawna zawodników którzy nie ustępują pozniakom,może za wyjątkiem tenshi...(Robson jest bardziej nasz nisz wasz:P)

Z chęcią przyjmiemy wyzwanie Poznania!!!:P

Odnośnik do komentarza

No, widzę że moi koledzy w bojowych nastrojach! :( To dobrze dobrze, znaczy że spotkanie upłynie w duchu rywalizacji...ale i w miłej i przyjaznej atmosferze, stąd też propozycja wypicia piwka i zapalenia fajki pokoju!(czyli wprowadzenia sie w bojowy trans :D) Ale spoko, Di, Liberty-krówki też się dla was znajdą! ;)

 

I luzik Bażant, możemy dla Ciebie akcje z wazonem powtórzyć! Tylko koniecznie na koniec w Singstara trzeba zagrać, bo widziałem ostatnio że w tobie dusza artysty drzemie-sławny już jesteś, na Youtubie można cię obejrzeć! :P Kozak dla mnie! Szacunek za takie akcje!

 

No teraz to się trzeba spotkać, dobry klimat poczułem! Proponuje jeszcze dopisać UK do tytułu topica, zadzwonić do Ryana Harta i powiedzieć że koniecznie musi wpaść bo ustawka jest u Veluriana! LOL

 

Aha, rękawica została rzucona...

Odnośnik do komentarza

hahaha, najs. Nas by bylo na takim graniu po ok pietnastu a Was pietnatu by sie nawet razem pewnie nie uzbieralo, jakby liczyc Was razem Łódź plus Wawa. Dzisiaj rozmaiwalem o ewentualnym wyjezdzie, to ekipa jest za "nie". sorki, ale jest to dla nas bardzo nie oplacalne. daleko do nas ma w sumie Wawa, ale Cambion byl za tak, a Pawel tez jak przyjdzie co do czego to przyjedzie.

A taki pewny jesteś??tongue.gif z chęcią zmierze sie z tobą i jestem pewien że sie zdziwisz grając z nami, bo mysle że gramy niesłabiej od ciebie:P:P

proponuje money matche zaraz po Waszym przyjezdzie gdy nie bedziecie jeszcze znali mojego poziomu. bardzo on spadl ale mimo wszystko czuje sie na silach.

Edytowane przez szyper
Odnośnik do komentarza
hahaha, najs. Nas by bylo na takim graniu po ok pietnastu a Was pietnatu by sie nawet razem pewnie nie uzbieralo, jakby liczyc Was razem Łódź plus Wawa.

Nie ważne ilu was tam przyjedzie, ale przecież nie będziecie grać w czterech na jednym padzie? Więc spokojnie, będziecie goleni po kolei...;D

 

Dzisiaj rozmaiwalem o ewentualnym wyjezdzie, to ekipa jest za "nie". sorki, ale jest to dla nas bardzo nie oplacalne.

Kurcze, Szyper, a myślisz że dla mnie opłacalne jest jechanie do Poznania? To jest wydatek dla każdego z nas przecież, ale może przez ten miesiąc da się zebrać hajsiwo na taki wyjazd? Mnie na przykład szarpnął wyjazd na ostatniego Teja - owszem, tylko i wyłącznie moja wina - ale jednak:/ No, już nie grymaście, zagramy ten money match, kozak jesteś to i na bilet powrotny uzbierasz! :(

Niech sie też twoi koledzy wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
proponuje money matche zaraz po Waszym przyjezdzie gdy nie bedziecie jeszcze znali mojego poziomu. bardzo on spadl ale mimo wszystko czuje sie na silach.

Ja też przyjme żuconą rękawice więc skoro jesteś taki mocny to i na wyjazd sobie do nas nazbierasz a jak nie to będziesz pamiętał nasz zlot podwójnie, raz z niepowtarzalnego klimatu a dwa że tani wypad to nie był

 

PS.Po wszystkim wyciągne wazonik pokoju;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...