Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten zlot zaczyna się robić coraz dziwniejszy ;)

Powiedział najnormalniejszy z nas! :rotfl:

 

Ps. Jaranie moge przywiezc, ewentualnie jestem za za zrzuta 8)

Trafił swój na swego! Już cię lubię a nawet cię na oczy nie widziałem! :D

 

I w końcu ochrzczono nasze spotkanie! Waz00nn Cup niech żyje!!! Coś mi się wydaje że tu tak naprawdę już nie chodzi o samo granie...I za(pipi)iście! ;)

Ty Velu, zamykaj listę bo za miesiąc to naprawdę trzeba będzie wysłać Karolinę do mamy i przystosować do grania kuchnię! :D

 

PS. Proponuje napełnić wazon Jackiem Danielsem. Z lodem. Dosłownie - złoty puchar! :D

Odnośnik do komentarza
za dużo zabawy ;) ale przyłożę się :D pogram jinem i yoshim jak coś :D tylko muszę mieć tekkena xD

 

Jina już wytrenowałem dosyć dosyć :D muszę tylko kciuk wyrobić bo ewgf rzadko wchodzi... a yoshi ;) yoshim gram odkąd pamiętam ^^ szyper też już trochę go poczuł 8) aczkolwiek nie dałem rady :D

 

Tylko ten puchar to bez niespodzianek nie ? xD

Odnośnik do komentarza
I w końcu ochrzczono nasze spotkanie! Waz00nn Cup niech żyje!!! Coś mi się wydaje że tu tak naprawdę już nie chodzi o samo granie...I za(pipi)iście! 8)

A kiedyś chodziło o coś innego ? Może ja też wypalę zielonego skrzata.

 

Co, jakaś męska orgia się szykuje?

W końcu byłeś w wojsku . . . ;)

 

Snake, wpisz sobie w Google - Ewa Sonnet :D :slinotok: .

Ty zawsze lubiłeś Kalapichy z przerosniętymi Cycami . . . ;) Dla mnie za duże, za duże mój Panie.

 

 

Ile planujecie telewizorów mieć ?? Bo na tyle osób będzie ciężko. Gdybyśmy jechali samochodem to mógłbym zabrać moje 15'

Hej Panowie, z CambionDolore zabieramy Singstary :D :D :D :D

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza
Ile planujecie telewizorów mieć ?? Bo na tyle osób będzie ciężko.

Ze cztery-pięć TVików na stówkę, czy więcej - się zobaczy. jak coś to będziemy ew. wdzięczni za waszą piętnastke! ;) Bardziej bym się martwił o konsole, podejrzewam że nie będzie większości PS3, a czy ktoś chce jeszcze zagrać oprócz mnie w T 5.0?

 

!!!!!!!!!! TUTAJ WIELKA PROŚBA DO WAS - GOŚCI - TO OD WAS W SUMIE ZALEŻY W CO BĘDZIEMY GRAĆ, BO MY ŻADNEGO PS3 NIE MAMY NIESTETY. AGITUJEMY WIĘC O ODWAGĘ W KWESTII PRZYWIEZIENIA SWOJEJ KONSOLI !!!!!!!!

 

Wydaje mi się że żadna akcja "niemiecka" nie będzie mieć miejsca(patrz: pad Gajdy i TTT), bo tu w sumie będzie grono samych znajomych.

 

Hej Panowie, z CambionDolore zabieramy Singstary ;) 8) :D :D

Uważajcie, bo jak nie przywieziecie PS3, goście kochani, to Bażant będzie śpiewał - a wy już dobrze wiecie co to oznacza...:D

A co mi tam, walę ten wazon i łapię za majka z wami, chłopy! :D

Odnośnik do komentarza

A co do "grona samych przyjaciół" to muszę powiedzieć że mashterowi na Euro Slashu zginął pad, jak potem się okazało napier'dolony Lorent miał go w kieszeni. Leżąc w krzakach na lewym boku obsikał mashterowi pada ( kto wie co jeszcze ).

Zastanawia mnie tylko czemu Damian nie chciał tego pada z powrotem ;p Przecież działał . . .

 

I nie xD czemu singstary ? xD nie umiem śpiewać xDDDD guitar hero ktoś nie ma ? :P

 

"Singstar" rządzi . . . a "guitar hero" woskuje mu jaja. Ty mówisz że nie umiesz śpiewać ?? Popatrz na TO, tokis z resztą dobrze wie bo siedział bardzo blisko

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...