Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Oran - tylko, że Blizzard ma to do siebie, że pierwsze info puszcza wtedy, kiedy gra już jest prawie ukończona. Ale raczej to jeszcze nie nastąpi. Nie ma sensu zabijać D2, które jest kurą znoszącą złote jaja. Jak straci na popularności, to blizz przyspieszy prace nad nastepcą. Kiedyś była plotka, że będzie to gra w stylu WoW - ale nie było wiadomo, czy chodzi o to, że MMO, czy o sam styl rozgrywki. Tak, czy inaczej - newsów nie ma, więc nie ma sensu takiego tematu w tym momencie. Chyba, żeby pisać, co chcielibyśmy nowego, czego byśmy nie chcieli, ale średnio to widzę.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Akurat "kurą" u Blizzarda jest obecnie WoW a wszyscy czekają na WotLK. Diablo w oczach Blizzarda już nie żyje - wystarczy popatrzeć na częstotliwość wychodzenia patchy.

 

Podobno Blizz North nad czymś pracuje od jakiegoś czasu ale bym nie liczył na szybką premierę, bo Blizz ma to do siebie, że wypuszcza jedną grę, nakręca hype i ssie pieniądze więc puszczając SC2 i D3 w niewielkim odstępie czasu postąpiliby zupełnie nie w swoim stylu

Odnośnik do komentarza

Mogę się założyć, że napewno Diablo 3 wyjdzie - kiedy? Nie wiadomo, Blizz łeb do interesów ma i napewno wie co robi, a co do oficjalnych info: wiem, że wychodzą jak gra jest już prawie ukończona (i także wiem o tym, że i tak mijają jeszcze 3 lata zanim ona wyjdzie :lol:), ale co z tego? Info z innych źródeł raczej nigdy nie jest prawdziwe bo blizzard potrafi zadbać o to aby nic się nie wydarło z ich obozu. To jest moje zdanie... W sumie chciałbym się mylić :)

Odnośnik do komentarza

wp.pl

Wedle informacji serwisu Diablo 3 rzeczywiście powstaje. Co więcej, powstaje od przynajmniej czterech lat i jest ciągle ulepszane, bowiem w pewnym momencie, kiedy już prace zbliżały się do końca, uznano produkt za zbyt mało satysfakcjonujący. Fabuła ma opowiadać o walce dobra ze złem w dosłownym wcieleniu – akcja rozgrywa się w Niebie, które usiłuje przejąć Piekło. Wyobraźcie sobie więc jasność niebios przenikającą się z ciemnościami otchłani w wykonaniu Blizzarda... Sama rozgrywka stylem będzie przypominać poprzednie odsłony serii, a więc miłośnicy gatunku role-playing powinni być zadowoleni. Świat będzie jednak dużo większy, a do użycia dostaniemy niezliczoną liczbę broni i ekwipunku.

Pożyjemy zobaczymy...Ogólnie uwielbiałem Diablo..i mam nadzieję że cos z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza

Nie chciałem nikogo denerwować tym tematem. Wiem jak to bywa z Blizzardem i jego zapowiedziami. Zależało mi tu jednak na tym, zeby może mówić jakie macie pomysły/nadzieje/wyobrażenia co do kolejnej odsłony Diablo. Co do plotek, wziąłem to pod uwagę, że tych naprawdę wiarygodnych informacji o grze jest mało, o ile w ogóle są więc sie tak nie denerwujcie ;) może to nie jest wcale taki głupi temat...

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się że Diablo II już umarło, a gry które się czasem sprzedają to grosze w kieszenie Blizarda w porównaniu z WoWem.

 

Chociaż WOTLF jak i SC2 mają wyjść w tym roku, to sądzę że Blizzard zapowie Diablo 3 jakoś w połowie roku, może w maju, czerwcu.

I raczej będzie to Kolejne MMO tylko tym razem w Świecie Diablo, sądzę także ze Blizzard planuje wydac jakaś grę na Konsole , może SC2 lub WOWA, przecież on Konsolowców tez mozna czesać niezła kasiorkę.

Odnośnik do komentarza

Ująłem to tak, ale chodziło mi o to, że D2 nadal bardzo dobrze się sprzedaje. Wiem, jak wygląda sprzedaż chociażby w Polskich sklepach. Wiadomo, że priorytetem jest WOW, ale nie zmienia to faktu, że D3 szybko nie ujrzymy. Właśnie z powodu tych dwóch produkcji - po pierwsze - D2 jeszcze wystarczająco się trzyma, a po drugie - wydanie drugiego MMO w podobnych realiach mogłoby obniżyć zyski z WOWa, a tego Blizz nie chce. Bo myślę tak samo, że D3 będzie MMO (kiedy w ogóle wyjdzie). Dlatego też póki co, nie ma szans.

Odnośnik do komentarza

Diablo III jako MMO?? nie zartujcie prosze...Blizzard nie zj.ebal zadnej gry i d3 tez nie zj.ebie,stawiam ze jedyna gra mmo blizzard-a bedzie wow i beda ta gre tylko ulepszac kolejnymi dodatkami, ja osobiscie mysle ze blizzard juz dawno robi nam 3 czesc najlepszej gry na pc i pozostaje nam nic innego ja ktylko czekac na jakis oficjalne info :P

Odnośnik do komentarza

Bieniu, nie czarujmy się - Diablo I & II to niejako prekursorzy MMO, i to jest właśnie kolejny stopień ich rozwoju... Ja MAM NADZIEJE, że to będzie MMO ale za to Diabelsko grywalne, nie cukierkowe...

 

Tak sobie kojarze Doki Kurast i ich klimat, klimat totalnego zaszczucia, klimat dzięki któremu "mefowanie" miało swój klimat, a teraz jak sobie to wyobraże w 3D... Myśle, że to będzie pierwsze MMO za jakie zapłace, i mam wielką nadzieje, że to będzie MMO :P

Odnośnik do komentarza

BieŃ - wątpię, po prostu w tym kierunku idzie rozrywka. W SC2 na pewno też głównie skupiają się na multi, wiedząc, że to zagwarantuje jej długie życie. Wracając do D3 - po prostu wśród cRPG najdłuższą żywotność mają teraz MMO, a o to chodzi. Zresztą kiedyś nikt nie chciał wierzyć w MMO w świecie Warcrafta.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Zresztą sam singiel czy to w I czy II nie był priorytetem, chodziło o co-opa, teraz mi do łba strzeliło, że Diablo ]I[ (xD) może być pierwszym MMO z mającą znaczenie fabułą (chyba Age of Conan też jakiś fabularyzowany ma być, i to dość mocno... Chyba). W sumie fajnie by było :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Zauważ, że to nie jest oficjalny trailer na 100000%, tylko jakiś przez fanów zrobiony. Chociaż jestem prawie pewien, że w 3D Diablo 3 (3D -> D3? ;)) będzie miało kamere jak w milionach innych mmo - zza pleców. BARDZO DOBRZE!

Odnośnik do komentarza
Zresztą sam singiel czy to w I czy II nie był priorytetem, chodziło o co-opa, teraz mi do łba strzeliło, że Diablo ]I[ (xD) może być pierwszym MMO z mającą znaczenie fabułą (chyba Age of Conan też jakiś fabularyzowany ma być, i to dość mocno... Chyba). W sumie fajnie by było :D

 

Pierwsze dwie nie miały fabuły to w trzeciej zrobia :(

 

Mysle ze diablo pozostanie hack&slashem z silnym trybem multiplayer. Przypuszczam max 16 graczy (Diablo -4 , DiabloII - 8 ) zgadzało by sie ;)

Odnośnik do komentarza

Diablo II miało fabułe dosyć mierną, właściwie to słabiutką ale cała ta otoczka przynajmniej dla mnie była zaj.ebista i chciałem poznać tą fabułe - w Diablo I fabuła JEST, i jest genialna - choć prosta, ale klimat jaki w niej panuje grając w co opie za pierwszym razem czułem się jakbym naprawde brał udział w tych wydarzeniach.

 

Poza tym fabuła z Diablo jest cały czas kontynuowana poprzez książki - masa ludzi je czyta, a to o czymś świadczy.

 

I moge się z kimś założyć, że Diablo będzie MMO lub czymś całkowicie nowym, nie będzie hack&slashem jak poprzedniczki, nie przyjeło by się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...