Jump to content

Sign in to follow this  
Sephi

Diablo III - something is coming!

Recommended Posts

Guest Orzeszek

można podwyższyć nie z menu pauzy, tylko przy wyborze postaci po lewo.A kampanie warto pyknąć, dostaje się kupe kasy po jej ukończeniu, mozna rozwinąć kowala, jubilera i cyganke na maksa.

Skończyłem pierwszy raz fabułę, mam level 70 i paragon chyba 10. Co teraz najlepiej robić? Questy, żeby wbić nagrodę sezonową? Najlepiej to zrobić gdzie? W Adventure Mode?

Guest Orzeszek

No zależy co chcesz robić, domyślnie endgamem są szczeliny na czas, do tego potrzebny jest gear, a ten zdobędziesz robiąc zwykłe szczeliny, od poziomu t4 w góre, nie wiem jaki masz gear po fabule, ale najlepiej, zaczać robić zadania sezonowe, za nie dostaniesz jeden pełen set, ten da ci boosta do spokojnego latania na t6-t8 a potem juz farma farma farma.

zrób kostke kanaiego, wrzuć ważne legendy, zacznij szukać pierścionków i amuletów z dziurami na legendarne klejnoty, na czas farmy, czesto moc legendy> staty. 
można powiedzieć, że dopiero teraz zacząłeś gre.

Zrobiłem kilka szczelin na tym najwyższym poziomie trudności, w sensie Torment chyba 3 albo 4 i było ok. Gram Nekromantą, szkielety i magowie sami z siebie robią miazgę. Zwłaszcza, że mam legendarny pierścień, który podwaja mi ilość magów przy każdym przyzwaniu plus są kilka sekund dłużej.

Jak szybko tę kostkę zrobić? Trzeba iść przez całą grę? Bo czytałem, że w 3 akcie jest. 

W co dawać punkty Paragona? Inteligencję skoro zwiększa mi damage?

Guest Orzeszek

Oh boy.

poziomy trudnosci sie odblokowują z progresem, jak ja grałem najwyzej dostepny był t12 a w szczelinach to t32.

kostke zdobywasz w adventure mode, idziesz na 3ci akt, zagadaj do tego typa (kull?) da ci questa z kostką.

paragony tak woogle to system z doopy, ma skrajnie minimalny wplyw na build i gameplay wiec tu nie ma filozofii, jak juz bedziesz latał na t8-t10 to wbicie 1000pargonu to kwestia 10-15 szczelin

Guest Orzeszek

No jest system głębokich szczelin, engame w diablo polega na jak najszybszym zaliczeniu najwyższego numerku szczeliny. Ludzie się scigają kto zejdzie szybciej i głębiej. Imo bez sensu, bo duzo zależy od rng mobków i elit plus biom lokacji.

Hm, to nie wiem, czy mi się chce jakoś mega grindować. Chciałbym zdobyć te sezonowe ubranko, ale granie dla grania jest no chyba średnie. W Diablo 2 fajne było próbowanie nowych buildów, a tutaj w zasadzie wszystko zależy od ekwipunku

Guest Orzeszek

jak w każdym h&s, build zalezny od ekwipunku

Edited by Orzeszek

No w dwójce było inaczej, bo skille były najważniejsze, a nie ekwipunek. W każdym razie gra się jak w stare, dobre Diablo. Może wykonywanie tych zadań sezonowych mnie wciągnie i będę grał. Ale za 3 dni premiera Zeldy, potem Wiedźmin i Overwatch, Luigi... No ciężko będzie Diablo o czas

Guest Orzeszek

co ty gadasz, w d2 nie ważne jaką klasą grałeś, podstawą była enigma z teleportem, ten korbacz co dawał boosta +3 do drzewek i talizmany z uberów, każdy build się o to opierał jeśli chciałeś wyjść poza pierwszy akt na poziomie piekło.

Czy rozwiali już problem oszustów na konsoli ? I słynnych rosyjskich mieczy ?

Guest Orzeszek

zależy co masz na myśli, ogólnie te przedmioty nadal są w obiegu, ale umówmy się gra nie jest super popularna, więc trafienie typa z takim itemem to jak trafienie szóstki w totka. Druga sprawa, na konsolach pojawiły się sezony i tam te magiczne itemy nie mają wstępu (rosyjskie miecze tylko dostępne jak już w kampanii online, riftach online i zadaniach online niesezonowych)

EH1iWYsW4Ak7f7N?format=jpg&name=medium

No fajnie, szkoda tylko ze D4 to i tak bedzie padaka. Moze chociaz ten remaster D2 okaze sie prawda.

Guest Orzeszek

no ciekawe czy pociągną temat z diablo 3 i lilith tak czy srak czekam na blizzcon

No endgame D2 był dużo gorszy niż ten z D3. Nie mogę się doczekać aż ludzie pograją i w końcu zrzucą te różowe okulary.

Ja chcę D4 w stylu Borderlands.

Zobaczyłem trailery diablo 4, odpaliłem sobie trailer diablo 3 i nabrałem ochoty w to pograć. Jaką wersje kupić? Dla laika wystarczy podstawowa czyli repear of souls ?

Reaper of Souls, a jak zależy ci żeby mieć każda postać to eternal collection

Tylko, że chyba w Reaper of Souls nie ma niekromanty jak by co. Już lepiej Eternal Collection wziąć, to ma wszystko łącznie z nekromantą.

Tak z ciekawości sobie dzisiaj wróciłem do D3 i  mój main DH dalej robi sieczkę z buildem sentry (set natalii) XDD. Myślałem, że coś się pozmieniało do tego czasu, a tu dalej idę jak przecinak w tych szczelinach. Żadnego nerfa nie dostał ten build.

Edited by Faka

Guest Orzeszek

są rotacje co sezon, widać akurat trafiłeś na natalkę znowu

Guest Orzeszek

Po co ci to guwno woogle xd jakiś dziki build na nekromancie?

ten set ma dwie wersje, niskolevelową i wysokolvlową widac klikasz do craftu te niskolvlową, zobacz czy masz znaleziony plan na ten wysokopoziomowy.

ogolnie to: 

zobacz czy jest plan u kowala na ten 70lvl

zobacz czy kowal jest na 12lvlu

zobacz jaki masz filtr w itemach do craftu, moze masz zaznaczone itemy do wytworzenia tu i teraz/ brakuje jakiego skladnika i go filtr wyklucza.

Edited by Orzeszek

A to na build multishoot dh mi potrzeba, dlatego tak się głowię czemu jest niskolevelowy craft item. Co do kowala, mam go wymaksowanego 12 lvl. Czyli problem tu leży mam niskolevelowy plan craftu, ok.

Dobra, okazuje się, że ja mam te niskie patterny. No nic, trzeba farmić, żeby wypadł ten wysoki lvl.

Edited by Faka

Guest Orzeszek
7 minut temu, Faka napisał:

A to na build multishoot dh mi potrzeba, dlatego tak się głowię czemu jest niskolevelowy craft item. Co do kowala, mam go wymaksowanego 12 lvl. Czyli problem tu leży mam niskolevelowy plan craftu, ok.

Dobra, okazuje się, że ja mam te niskie patterny. No nic, trzeba farmić, żeby wypadł ten wysoki lvl.

Nvm xd

Edited by Orzeszek