Skocz do zawartości

Wyrywanie ze staggerów.


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Niby prosta sprawa, ale sam byłem zaskoczony dokładnym wyjaśnieniem.

 

 

Pierwszy mit, to klepanie na zmianę tył-przód. Jest to najwolniejsza metoda.

Gra reaguje na dowolny kierunek. Najszybciej jest więc wyrwać się kręcąc kółeczka. Najwięcej kierunków na sekundę się tak uzyska.

 

 

Popularnym jednak sposobem jest wciskanie trzech górnych kierunków. Jest wolniej od kręcenia kółek, ale nie będzie sytuacji, kiedy wyrwiemy się ze staggera i kucniemy przypadkiem.

 

Jeśli robi się to na sticku, to manualnie nie ma żadnej różnicy od klasycznej metody. Wystarczy jednak machnąć dwa razy gałką i uzyskać 4-5 kierunków zamiast dwóch. To często wystarczy, by się wyrwać.

 

 

Zauważcie też, że jak dostaniemy staggera, to gałka ma najpierw czerwony kolor, a potem zmienia na zielony.

Nie jestem pewny jak to dokładnie działa, ale podobno nie da się wyrwać przy czerwonej + więcej kierunków musimy potem wcisnąć, jeśli za wcześnie się zaczniemy wyrywać.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zauważcie też, że jak dostaniemy staggera, to gałka ma najpierw czerwony kolor, a potem zmienia na zielony.

Nie jestem pewny jak to dokładnie działa, ale podobno nie da się wyrwać przy czerwonej + więcej kierunków musimy potem wcisnąć, jeśli za wcześnie się zaczniemy wyrywać.

 

Troche ci sie pomylilo :)

Kiedy jest czerwona, mozna sie wyrywac ^^ kiedy zielona - nie mozna, a to czy dyndasz gala przy zielonej na 90% nie ma zadnego znaczenia do wyrywania sie ze stagera...

 

Ja osobiscie krece kolka i mashuje przyciski(odruch bezwarunkowy lol) i czasem uda sie zablokowac na czas :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...