Skocz do zawartości

Dead or Alive 5



Rekomendowane odpowiedzi

Czy mi się wydaje, czy DOA5 stonował trochę z *gasp* wielkością i ekspozycją biustów zawodniczek? Screeny wyglądają całkiem sensownie (jak na japońszczyznę).

 

Podczas gdy Soul Calibur coraz bardziej stawia na skaczące cycki i skąpo odziane dominy, Dead or Alive idzie jakby w przeciwnym kierunku. Coż to się porobiło...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Czy mi się wydaje, czy DOA5 stonował trochę z *gasp* wielkością i ekspozycją biustów zawodniczek? Screeny wyglądają całkiem sensownie (jak na japońszczyznę).

 

Podczas gdy Soul Calibur coraz bardziej stawia na skaczące cycki i skąpo odziane dominy, Dead or Alive idzie jakby w przeciwnym kierunku. Coż to się porobiło...

 

A miesiąc po ewentualnej premierze wypuszczą DLC z nowymi, skąpymi strojami i regulacją wielkości biustu :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

mnie niesmaczy jedna rzecz, a mianowicie super/duper arena, która jest z pupy.

W doa to detale dawały power, a arena która jest prezentowana jest a) mała b) posiada słabą oprawę graficzną

Tak więc powroty do pierwszego DoA? gdzie grało się postacią na arenie metr na metr?

 

Z tego co wiadomo obecnie to gra jest na etapie pre-alpha i graficznie powinno sie zmienić , a areny nie są małe jeśli oglądałeś gameplay trailer z TGS http://www.youtube.com/watch?v=AvLxUJt0RYM

Edytowane przez nie versal
Odnośnik do komentarza

Oficjalnie jeszcze nie ma żadnych informacji, ale najprawdopodobniej będzie to bonusowa postać jak w DOA4 MasterCh. Ogólnie strasznie mi się podoba bardziej "ludzki" design postaci bo nie ukrywam że ten "anime" trochę mnie już zmęczył... Nie mogę się doczekać wyjścia Ninja Gaiden 3, a konkretnie dema DOA5 :D Mam tylko nadzieje że uda mi się dostać gdzieś kolekcjonerkę żeby mieć wszystkie 4 postacie O_o

Odnośnik do komentarza

Trochę czuje się zagubiony O_o była cały czas mowa że przt kupnie normalnej wersji NG3 dostaniemy demo DOA5 ( każda platforma swoje postacie - X360 Hitomi Hayabusa - PS3 Ayane Hayate ), a edycja kolekcjonerska będzie miała całą 4... Wszysto pięknie ładnie, ale.. dlaczego podane zostało demo DOA5 na 19 marca na Xlive na Kanade i USA only O_o To wreszcie demo będzie ekskluzywnie dla graczy, którzy kupią NG3 czy dla wszystkich?

PS: wolał bym to drugie bo dostać kolekcjonerkę w polsce będzie ciężkie do zrobienia :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...