Skocz do zawartości

Dead or Alive 5



Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Hm jest kolekcjonerka w Ultimie ale za ok 350 pln :/ nigdy nie zamawiałem żadnej gierki z poza polski i trochę się zastanawiam czy jednak tego nie zrobić... Jakie punkty możecie polecić? Nie wiem why ale w amazon nie mogę znaleźć kolekcjonerki O_o znalazłem tylko podstawową wersję :/

Odnośnik do komentarza

Ja też zamawiałem kolekcjonerke na amazonie, i jakie było moje zdziwienie, jak dzisiaj jej nie mogłem znaleść w ich wyszukiwarce. A szukałem w celach informacyjnych, czy cena przypadkiem nie uległa zmianie (bo dziwnie wyglądała szczególnie z wydaniem standardowym), a tu taki zonk.

Najlepsze jest to, że gra nadal u mnie widnieje w zamówieniach, i teraz się zastanawiam czy amazon w końcu będzie sprzedawał tę kolekcjonerke czy też nie. Bo nie chciał bym by sie okazało, że nie dostane swojej kolekcjonerki...

Odnośnik do komentarza

Dostalem maila, ze wysle mimo yebnietej ceny :)

 

A możesz przytoczyć tego mail'a, bo ja jeszcze swojego nie dostałem, a przynajmniej nie mam mozliwości jego sprawdzenia na razie...

 

Kto jest wydawcą w Polsce?

 

Chodzi Ci o kolekcjonerke, czy zwykłe wydanie, bo kolekcjonerka oficjalnie dostępna jest tylko w W. Brytanii - no chyba, że coś się zmieniło...

 

Ale jeśli się dobrze orientuje, to ostatnim dystrybutorem gier Tecmo/Koei na Polske jest Galapagos Interactive...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolejna postać w z VF w DOA to dobra wiadomość, ale najbardziej pasowałoby mi, gdyby dorzucili do worka Jean'a Kujo. Nawet w VF jego design bardziej podchodzi pod postacie z DOA, od tego walczy tym samym odłamem karate co Hitomi, więc miałbym idealny tag team. Swoją drogą, na chwilę przed ogłoszeniem pierwszych postaci z VF które pojaiwą się w DOA, Hayashi mówił że chętnie widziałby crossover tych dwóch serii - mam nadzieję, że taki tytuł się pojawi żeby wszystkich zadowolić...prawdę mówiąc, kiedy patrzę jak postacie z VF wyglądają i ruszają się w DOA, nie miałbym nic przeciwko, gdyby AM2 przekazało VF w ręce chłopaków z Team Ninja i w ten sposób obie serie wychodziłyby spod ręki tego teamu jako jedna gra.

Odnośnik do komentarza

Ultima zawsze stara wysyłać tak gry by dotarły na premiere, nawet zdarza się, że wysłane przez nich gry docierają o jeden dzień wcześniej (ja tak miałem z choćby Zeldą:SS). Jesli jednak mają problem z dystrybutorem, to możesz nawet trochę dłużej poczekać (ja tak miałem z choćby NMH2).

Wszystko też żalerzy od ilości zamówień, i kiedy gra do Ciebie zostanie wysłana.

 

Mnie osobiście zastanawia kiedy amazon zacznie wysyłać egzemplarze tych omyłkowych kolekcjonerek, bo na razie to nawet nie raczą poinformować o dacie wysyłki...

Odnośnik do komentarza

Zaufaliscie Ultimie w temacie kolekcjonerki?Zycze powodzenia. Oby nie bylo tak jak w moim przypadku, kiedy zamawialem NG3. Nie dostarczyli mi jej. Najpierw zwalili wine na dystrybutora, a potem nie potrafili nalezycie i z klasa zadoscuczynic mojemu rozczarowaniu. W zyciu juz nic u nich nie zamowie...

Odnośnik do komentarza

Ultima zawsze stara wysyłać tak gry by dotarły na premiere, nawet zdarza się, że wysłane przez nich gry docierają o jeden dzień wcześniej (ja tak miałem z choćby Zeldą:SS). Jesli jednak mają problem z dystrybutorem, to możesz nawet trochę dłużej poczekać (ja tak miałem z choćby NMH2).

Wszystko też żalerzy od ilości zamówień, i kiedy gra do Ciebie zostanie wysłana.

 

Mnie osobiście zastanawia kiedy amazon zacznie wysyłać egzemplarze tych omyłkowych kolekcjonerek, bo na razie to nawet nie raczą poinformować o dacie wysyłki...

 

Tak ja zaufałem Ultimie w kwestii kolekcjinerki Xenoblade'a, i limitki Zeldy:SS, a nawet limitowanego 3DS'a na 25- lecie Zeldy u nich zamawiałem, i jakoś wywiązali się bezproblemowo z zamówieniem. Więc musiałeś mieć pecha, a oni musieli zostać wykiwani przez dystrybutora...

Oczywiście nie usprawiedliwiam ich, bo moim zdaniem powinni się wywiązać z umowy, choć trzeba sobie powiedzieć szczerze, że nie każdy złozony pre-order gwaratuje, że dostaniesz swoje zamówienie. Szczególnie jak zamówiłeś go na tzw. "ostatnią chwile", bo liczy się kolejność zamówień...

 

Nie zmienia to faktu, że akurat kolekcjonerki DOA5 nie zamawiałem w Ultimie, i nadal czekam na jakiegoś mail'a od amazona, o planowanej dacie wysyłki...

Odnośnik do komentarza

pchan:

 

Please be advised that we have a revised delivery date for the items you ordered on August 18 2012 (Order #026-6494510-5340329).

"Dead or Alive 5: Collector's Edition (Xbox 360)"

Estimated arrival date: October 01 2012 - October 09 2012

 

fchui czekamy ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.