Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

czas pokazac gry, czyli to co was pasjonuje, a w szczegolnosci te perelki z ktorymi nigdy sie nie rozstaniecie....

 

to jest temat indywidualny, ktory bedzie sluzyl tylko i wylacznie do tego aby pokazac Kolekcje Gier....nie bedzie tu zadnych telewizorow, zadnych wiez, naglosnienia, monitorow, plazm, konsol, sof, foteli, schematow nowego pokoju, rodzaju pada, klawiatur i nieczego takiego

 

tutaj wlasnie chcialbym uniknac burdelu i stworzyc temat pokazujacy tylko i wylacznie gry...zdjecia samych gier, bez dolaczania obok 42 calowego telewizora o ktorym pozniej jestm mowa przez nastepne 5 stron....a nie o grach ktore tam pokazal

Odnośnik do komentarza

obraz0398pu8.jpg

 

Dwie gry na PS2 które co jakiś czas zamieniam na inne + dwa Finale z PSX - na upartego można je nazwać owymi 'perełkami' bo mam je od nowości z czasów gdy jeszcze byłem młody i głupi (i myślałem że kolekcjonowanie oraz nadawanie ksyw z gier jest jazzy :closedeyes:

Odnośnik do komentarza

Poniżej moja kolekcja, która najbardziej rozbudowała się przez ostatnie 3 lata. Obecnie żałuje zakupu połowy gier, bo uważam, że kolekcjonowanie gier nie jest fajne. Strata kasy na pudełka, które stoją i zbierają kurz. Szkoda, że w Polsce nie ma wypożyczalni, zostaje jedynie "wymianka" na giełdzie, no, ale tam wybór nie jest duży.

 

02e6a8ef02f6affbm.jpg 04c38d99e7acac0em.jpg

Odnośnik do komentarza

p1060541qe9.th.jpgp1060542bc7.th.jpgp1060548zw2.th.jpgp1060551ub6.th.jpg

p1060558ov4.th.jpgp1060559tp9.th.jpgp1060560bu8.th.jpgp1060561rl7.th.jpg

Tak, wiem, że fotki są w kiepskiej jakości, ale co poradzić. Korzystałem ze słabszego z moich aparatów. Ważne, że coś widać. Tych "dużych" pudełek nie miałem jak ująć, bo naprzeciw nich jest bardzo blisko ściana. Mam oprócz tego też setki gier z gazet i kilka normalnych kupionych, których już mi się nie chciało wyciagać do fotki (Red Faction, Głupki z kosmosu, Ś.W.I.N.I.A, Etherlords) i kilka pożyczyłem mojej gf (Black & White, NFS Underground, NFS Hot Pursuit 2, SWAT 4, MoH:AA). W każdym razie - gier jest więcej, ale one po prostu są wszędzie :P

 

Aha - mam jeszcze 3 oryginały na ATARI na kasetach, oraz oryginalnego, zafoliowanego DOSa, plus 2 odpakowane DOSy i 3 odpakowane Winy95 :) Jeśli ktoś chce fotki tego, to mówić.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Moja kolekcja gier - ogólny widok ( Wszystkie gry tutaj mają status nie na sprzedaż/nie na wymianę ) :

dsc063802yd7.th.jpg

 

Rzut na Next-Genowe gry ( z PS3 którego niestety już nie mam pozostały mi gry i filmy :D - w przyszłości jak zaopatrzę się w PS3 ponownie będzie jak znalazł :D )

dsc063832vh6.th.jpg

 

Gry z PSX-a, NDS-a i 1/3 moich gier z PS2 ( reszta pożyczona - między innymi w kolekcji mam jeszcze Resident Evil 4 i King Kong - Limited Edition, REZ, Amplitude, Frequency, Ghost in the Shell, Sly 2&3 ). W tym pudełku bez okładki jest Rogue Trip, niestety taki kupiłem :D

dsc063842np5.th.jpg

 

Przy okazji pochwalę się kolekcją filmów na DVD...

dsc063822kj2.th.jpg

 

...i modelem 1:18 Honda S2000 (AutoArt) :D

dsc063852ls0.th.jpg

Odnośnik do komentarza

jak wszyscy to wszyscy: :D

 

ps2aq1.th.jpg

kolekcja gier PS2. Niestety część gier zostawiłem w kraju i stąd takie braki jak np: Getaway, GTA: Vice City, Jak 1 itp

 

gc1rx0.th.jpg

jestem świeżym graczem nintendo GC. Kupiłem te konsole za niedużą sumę, ze względu na Zeldy! Przy okazji nie mogłem odpuścić paru must have''ów na kostkę :D

Odnośnik do komentarza

Nie posiadam zbiorczej fotki ale lista wraz ze zdjęciami poszczególnych tytułów znajduje się tutaj: http://www.swapzilla.eu/user/Suavek/at=3#atlist

 

Nie liczę oczywiście syfu z gazet tudzież innych temu podobnych gier.

 

Oczywiście nawet nie mam co tego porównywać z kolekcją większości z Was, aczkolwiek duża część kolekcji (z wyjątkami) to właśnie takie tytuły, których nie mam zamiaru się pozbywać, do których na pewno jeszcze kiedyś wrócę.

Odnośnik do komentarza
Gość tekA

nie zastanawiałeś się kiedyś nad rozpoczęciem działalności charytatywnej? np "użyczalnia gier dla średnio zamożnych nastolatków mogących sobie pozwolić na średnio jeden tytuł tygodniowo i skazanych na wymiane poprzez fora dla konsolomaniaków".

Odnośnik do komentarza
Gość kat_robert

g1oi8.th.jpg

1003540fy3.th.jpg

1003541iz2.th.jpg

na gamecuba mam jeszcze residenta czwartego, MoH alied assault i rising sun oraz time splitters future perfect

do tego pare gier na psxa, snesa i gba ale mi sie nie chcialo tego fotografowac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.