Skocz do zawartości

Lost Planet Colonies


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w pierwszej części były opóźnienia i problemy z połączeniem podczas gry sieciowej?

 

Czasem zdarzały się dość mocne lagi. Ciężko się wtedy gra, bo zabić przeciwnika można było tylko z shoutguna :D . Czasem również nie można było się połączyć do danego pokoju bo jakiś błąd wyskakiwał. Jednak ogólnie rzecz biorąc nie ma większych problemów.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Straszne marudzenie było ma Japończyków/Chińczyków/Koreanczyków, niezrozumiałe jest ich ciągłe laggowanie serverów mimo tych opowiesci że niby terabajty leca im od wtyczek do elektrycznych sztoteczek do zębow. Przeważnie jednak laggów nie było.

 

Wracając do tematu

- możliwa wspólna gra między posiadaczami Colonies na X360 i PC - extra, tylko jak sobie poradza z hack'ami na PC'cie to nawet jamjscy górale nie wiedzą.

- 10 nowych broni - impossible, pewnie to jakoś skrzętnie wyliczyli (w stylu 3 bronie - w kolorach moro, pink i zachodu słońca + nowe granaty)

 

Ten pomysł z Colonies ogólnie jest jak sos slodko-kwaśny albo czosnkowy z curry, budzi kontrowersje i nie każdemu sposoba się pomysł przyprawiania tego samego kotleta nowymi przyprawami, podczas gdy reszta dotychczasowych wyjadaczy w LP (mła) obejdzie się ze smakiem albo zamówi z pełnym brzuchewm nowe danie... LP: Colonies. Pozdr

Odnośnik do komentarza

obaczyłem ten preview co na marketplace się niedawno pojawił no i nieźle to się prezentuje. dobrze byłoby się za tym zakręcić tylko nie wiem czy za jedynką czy "colonies" zwłaszcza, że można pierwszą część wyrwać tanio. to bardziej taki mission pack jest bez dużych zmian w rozgrywce czy grafice?

Odnośnik do komentarza
obaczyłem ten preview co na marketplace się niedawno pojawił no i nieźle to się prezentuje. dobrze byłoby się za tym zakręcić tylko nie wiem czy za jedynką czy "colonies" zwłaszcza, że można pierwszą część wyrwać tanio. to bardziej taki mission pack jest bez dużych zmian w rozgrywce czy grafice?

Niestety to tylko mission pack, grafika bez zmian, nadal niezła, ale twórcy mogliby nie iść na łatwizne i zrobić pełnoprawną drugą część, z konkretniejszymi zmianami niż dodanie paru pukawek, 3-ech postaci, paru map i jednego trybu siecviowego (w którym można niby grać arkidem, ale mnie zbytnio to n ie interesuje, bo ja i tak gram tylko postaciami, nawet Vs'ów uzywam w ostatecznośći).A możliwość grania z pecetowcami mnie akurat zbytnio nie cieszy, chyba żę będą oddzielne dedykowane serwery do grania z nimi.Mam nadzieje że to tylko taki przedsmak przed częścia drugą, a jeżeli twórcy zażadają sobie za ten mission pack ceny jak za pełną gre to będzie bardzo neładnie z ich strony...pożyjemy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
a jeżeli twórcy zażadają sobie za ten mission pack ceny jak za pełną gre to będzie bardzo neładnie z ich strony...pożyjemy zobaczymy...

akurat cena jest znana. w anglii 24.99 funta, wiec jakies 150 za nowke. standardowa cena nowej gry w anglii to 39.99.

jest to poprostu edycja "XBOX 360 classics", a nie zaden mission pack. genralne mozna to uznac za uklon ze strony tworcow, ze dodali rozne pier.doly wydajac klasika. a pelnoprawda dwojka pewnie nadejdzie jak bedzie na to czas.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
a jeżeli twórcy zażadają sobie za ten mission pack ceny jak za pełną gre to będzie bardzo neładnie z ich strony...pożyjemy zobaczymy...

akurat cena jest znana. w anglii 24.99 funta, wiec jakies 150 za nowke. standardowa cena nowej gry w anglii to 39.99.

jest to poprostu edycja "XBOX 360 classics", a nie zaden mission pack. genralne mozna to uznac za uklon ze strony tworcow, ze dodali rozne pier.doly wydajac klasika. a pelnoprawda dwojka pewnie nadejdzie jak bedzie na to czas.

 

to zmienia postać rzeczy, ale z drugiej strony na dwójkę czas już nadszedł - grałem w multi tej gry ok 6-7 miesięcy, dltego czekam na dwójkę i niezadowalają mnie jakieś pierdoły dodane do jedynki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Temat odświeżam, bo premiera za 9 dni. Cena: 99,90 zł. Jako że w LP grałem godzine, to z chęcią kupie Colonies. A ! Mam pytanie. Czy w Cardzie będę mial LP, i LP:C, czy to będzie liczone jako jedna gra??

Oto "nowości", które Capcom przygotował ( nie jest ich dużo ), ale chyba za taką cenę warto :)

# Nowości w porównaniu z poprzednią wersją:

# Nowe mody dodane do kampanii single player : Score Attack: każdy wróg oraz każdy przedmiot mają przypisane tzw. punkty zniszczenia - w zależności od zniszczonych wrogów oraz przedmiotów, gracz otrzyma daną ilość punktów. Trial Battle Mode : walcz tylko z bossami z poszczególnych poziomów. Off limit mode : szalej po mapach z najmocniejszymi modelami broni bez ograniczeń amunicji.

# Gra sieciowa - nowy tryby rozgrywki ( możliwość wspólnej rozgrywki dla posiadaczy konsol oraz komputerów PC): Arkid Hunter - zmień się w jednego ze śnieżnych potworów i szalej po mapie. VS Annihilator : walcz zespołowo - staraj się zniszczyć drużynę przeciwną jednocześnie broniąc swojej. Counter Grab : ta drużyna, której członkowie najdłużej utrzymają się po aktywacji na polu bitwy, wygrywa. Pozostałe trzy dodatkowe mody : Point Snatcher, Akrid Egg Battle, Egg Bandit.

# 4 dodatkowe mapy.

# 5 nowych modeli postaci.

Odnośnik do komentarza
czyli kupujac llost planet coonies za 99 dostaje w komplecie jedynke i dodatki?

Tak, ale jest to ulepszona wersja gry, z tym co napisałem wyżej, i od teraz nasz kompan nie będzie sam na polu walki, tylko będzie mial do dyspozycji swoich pomocników w walce. Ja dziś zamówiłem swoją kopię gry, bo w poprzednią część grałem 30 minut, pożyczoną od kumpla. Z miłą chęcią zagram, bo gra jest naprawdę bardzo dobra :)

Odnośnik do komentarza
Jak spojrzałem na achievmenty z colonies to są inne niż z LP. Czy to znaczy, że jak kupie colonies to tamtych nie zdobęde, czy w packu bedzie 2000 pointsów?

2000 Gamerscore z jednej gry?? No way!! Będzie chyba można calaka wyłapać, nic więcej...

Już nie mogę się doczekać kiedy dostanę grę. (zamawiałem z Ultima.pl). 111 zł za pobraniem, to chyba nie jest wygórowana cena, zwłaszcza że ktos mało grał w poprzenią odsłonę. Też patrzyłem na Achievementy, i są spoko. Jak można było sie domyslać, Capcom dał w "nowej" wersji dużo Osiągnięć online'owych, i fajnie, bo gra rozwija skrzydła właśnie w sieci. Fajnie że wprowadzili też opcję gry na pinkty, np time Attack. Ale 300.000.000 w tym właśnie trybie, to chyba będzie nie lada wyzwanie ;). Czekam!! A Wy ??

Edytowane przez RobertKWL
Odnośnik do komentarza

witam kupiłem przedwczoraj Colonies i wszystko jest niby ok ale mam dosyć duży problem związany z grafiką mianowicie animacja spada mi na każdej mapie momentami nawet do 15-20 klatek na sekunde...Naprawde grając przy takiej animacji ciężko czasami kogoś ustrzelić...Ma może ktoś też takie problemy z grafiką w Colonies???W każdej innej grze tak jak w zwykłym Lost Plnet wszystko jest jak trzeba a w Colonies jest po prostu tragedia.Pytałem ludzi na livie i oni twierdzą że animacja trzyma u nich stały poziom bez zwolnien.U mnie w miejscach gdzie jest mało detali mam dosłownie 60 klatek animacji gra chodzi ultrapłynnie a jak zaczyna sie wiecej dziać lub odwracam sie do miejsca gdzie jest więcej detali gra zaczyna chrupać.Jeżeli ktoś ma taki problem lub wie czym to może być spowodowane to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
witam kupiłem przedwczoraj Colonies i wszystko jest niby ok ale mam dosyć duży problem związany z grafiką mianowicie animacja spada mi na każdej mapie momentami nawet do 15-20 klatek na sekunde...Naprawde grając przy takiej animacji ciężko czasami kogoś ustrzelić...Ma może ktoś też takie problemy z grafiką w Colonies???W każdej innej grze tak jak w zwykłym Lost Plnet wszystko jest jak trzeba a w Colonies jest po prostu tragedia.Pytałem ludzi na livie i oni twierdzą że animacja trzyma u nich stały poziom bez zwolnien.U mnie w miejscach gdzie jest mało detali mam dosłownie 60 klatek animacji gra chodzi ultrapłynnie a jak zaczyna sie wiecej dziać lub odwracam sie do miejsca gdzie jest więcej detali gra zaczyna chrupać.Jeżeli ktoś ma taki problem lub wie czym to może być spowodowane to dajcie znać.

Premiery jeszcze nie było...

http://www.ultima.pl/Lost_Planet_Colonies/i6051/

Więc jak to jest??

 

Edytowane przez RobertKWL
Odnośnik do komentarza

Gira jest ogólnie poprawiona pod względem grafiki polepszono oświetlenie i tekstury niektóre mapy wglądają rewelacyjnie szczególnie te nowe.

Fajnie wypadają też statystyki po meczu teraz można sprawdzić kto ile ma zabójstw , śmierci , head shotów ,zabójstw bez zginięcia, oraz ile włączył postów.

Nowy tryb akrid hunter jest troszkę lamerski wystarczy uciekać akridom i po upływie czasu drużyna której nie dosięgły macki robali wygrywa.

z nowych broni najbardziej do gustu przypadł mi rewolwer dobry na bliskie starcia najmniej zaś miotacz ognia bardzo krótki zasięg i tumany ognia przysłaniają widoczność.

Ogólnie gra się dobrze polecam i pozdrawiam Polaków grających w Lost planet :good:

Edytowane przez KOSHAOLIN OBI
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...