Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

"Z okazji Dnia Kobiet - zabójcza i piękna kobieta...", czyli "BloodRayne 2" za 100 CDPunktow (oferta wazna tylko dzisiaj).

 

Czy aby na pewno ?? Lutador pisał że promocja potrwa do jutra około 19

No to jeszcze lepiej jak jest do jutra :) Nie sledze na biezaco tamtego forum, wiec zalozylem, ze jak mialo byc jeden dzien, to bedzie jeden dzien.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość logan40

Tak, to jest coś :D Szkoda tylko że straciłem lwią część punktów na to co było do wzięcia ;/ Gdybym wiedział poczekałbym nieco :) ale w sumie miałem okazję do romansu z drugą odsłoną Rayne a i Abe'a się odświeżyło w pamięci :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

G>E>N>I>A>L>N>I>E. Po przeliczeniu wplnow wyszlo... 148pkt. No myslałem że będę zabijał. Jeszcze zobaczyłem wilce wyszukiwaną przeze mnie grę na liście. Poleciałem do sklepu, zakupiłem gre ze starych edycji... no i nie dodało ani jednego punktu :(

A miales napisane na karcie rejestracyjnej, ze gra jest warta xx wPLNow ? Pytam, gdyz przez pewien okres czasu nie bylo punktow za gry. Gdy CDP skonczyl jeden program lojalnosciowy i zanim zaczal drugi, gry mozna bylo tylko rejestrowac ale zadnych pkt sie nie dostawalo.

W razie czego skorzystaj z tego: http://www.cdprojekt.pl/support/article/363/5297/Rejestracja

Odnośnik do komentarza

No bylo ze gra jest warta 5wpln. Gra pojawila sie na liscie ale nic nie dodala. Powinni wyraznie gdzies zaznaczyc ze juz wplny nie sa w zaden sposob przeliczane. Teraz zostalem z zarejestrowanym gothiciem ktorego nie moge zwrocic do sklepu <_<

W takim wypadku skorzystaj z linka umieszczonego w moim poprzednim poscie. To akurat jest blad ich systemu. Jesli gra jest nowa i ma napisane, ze jest warta xx wPLN, to system musi Ci naliczyc te punkty. Jednak czasem wystepuja takie bledy jak u Ciebie i punkty sie nie pojawiaja. Sadze, ze wiadomosc do pomocy technicznej rozwiaze sprawe :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Z nudów zacząłem przeglądać bibliotekę darmowych gier na GamersHell ( i nie tylko ), tutaj zamieszczam moim zdaniem najlepsze produkcje. Co do ich działania nie jestem pewien w 100%. Dobra, jedziemy:

 

- Prince of Persia: The Sands of Time (ad supported) - klik

- Far Cry (ad supported) - klik

- Rayman: Raving Rabbids (ad supported) - klik

- Full Spectrum Warrior = klik

- Savage 2 - klik

- Rise & Fall: Civilizations at War - klik

- Penumbra - klik

- Hidden and Dangerous Deluxe - klik

 

Endżoj ;)

Edytowane przez Ruther
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Well for December we had Golden Axe, and I'm pleased to say we're continuing our monthly giveaway of titles into 2011.

 

For those not in the know, we've teamed up with GamersGate to give away a PC digital copy of one of our classic Mega Drive/Genesis titles to you every month FOR FREE. We'll have a different code up every day for the next 3 days as they all last 24hrs each.

 

Our title for January is GAIN GROUND, what you need to do is go to the GamersGate offer page and input the code. You will need to signup for an account if you don't already have one with GamersGate in order to complete the transaction.

 

Just go to http://www.gamersgate.com/sega-giveaway and input the following redemption codes:

 

Fri. 14 Jan 9:00am to Sat. 9:00am

GIVE-SEGA-GAGR-2VEKX

 

Sat 15 Jan 9:00am to Sun. 9:00am

GIVE-SEGA-GAGR-QBL32

 

Sun. 16 Jan 9:00am to Mon. 9:00am

GIVE-SEGA-GAGR-JS8VR

 

 

Times are UK based.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Pograłem chwilę i nie dziwię się, dlaczego rozdają ją za darmo. Szkaradna grafika, przestarzała rozgrywka, mechanika to zupełna pomyłka. Przez 3/4 pierwszego poziomu latałem wokół przeciwników bijąc ich z kolby, bo amunicja tutaj jest jak żydowskie złoto.

 

Tak na prawdę oni nawet płacą nam za ściągnięcie tej gry :D Na swoim koncie możemy ją "odsprzedać" za 0,50Ł. Niesamowite : D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...