Skocz do zawartości

Seria Valkyria Chronicles


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

OFICJALNIE

 

Valkyria Chronicles Remastered na PS4 ukaże się w USA i Europie WIOSNĄ 2016, na nośniku oraz cyfrowo. 1080p/60fps, wszystkie DLC w pakiecie, do wyboru japoński i angielski voice-acting, trofea. Cena - 30 dolców.

 

A dla pre-orderowców w USA:

 

VC-Remastered-Localize-Ann_Pre-Order.jpg

 

http://gematsu.com/2016/01/valkyria-chronicles-remastered-coming-west-spring

 

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

OFICJALNIE

 

Valkyria Chronicles Remastered na PS4 ukaże się w USA i Europie WIOSNĄ 2016, na nośniku oraz cyfrowo. 1080p/60fps, wszystkie DLC w pakiecie, do wyboru japoński i angielski voice-acting, trofea. Cena - 30 dolców.

bez dodatków 79zł to całkiem uczciwa cena za gre na wiele godzin. Taniej nie znalazłem niż tu, moze sie szarpne http://konsoleigry.pl/r?k=ee3907c0&idp=6460

limitke za tyle znalazlem, steelbok jednak lepszy http://allegro.pl/valkyria-chronicles-remastered-europa-edition-ps4-i6167731411.html

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Ależ dołuje niskie zainteresowanie tym tytułem. A przecież jedynka była tak mile przyjęta.

 

Pojawiło się demko na PS4 i Switcha. Gdyby ktoś mi powiedział, że to remaster jedynki, to bym mu uwierzył. Gra wygląda technicznie identycznie, ale może już źle pamiętam jedynkę.

 

Czwórka to stare dobre VC, nie mogłem się oderwać od demka. Jest bardzo dobrze. Trochę szkoda, że teraz czołg zabiera tylko jeden ruch, a nie dwa - wg mnie trochę niepotrzebne ułatwienie usuwające pewien smak taktyczny.

 

Dawać mi pełniaka.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mi tam już demo podpasiło. I jak na moje pierwsze VC to gra jest świetna. Grafika na Switchu mobilnie wygląda dobrze, postacie dają się lubić, a walki IMO wyważone. Plus dosyć ciekawe, a nie tylko rozwal wszystkich.

 

 

Ale na resterze napisali, że ktoś łapie kogoś za doopę. Więc twórcy powinni zostać oskarżeni w ramach akcji #MeToo...

Odnośnik do komentarza

ja mam od tygodnia ale nawet nie wlozylem do konsoli xddd pierw chce torne skonczyc ale na pewno jak przyjdzie pora to bede tu dzielic sie wrazeniami

W dniu 24.09.2018 o 17:31, blantman napisał:

Pierwsze pozytywne spostrzeżenie. Gra jest kompletna ZERO patchy:D  Jaka to rzadkość  w obecnych czasach. 

moze dlatego nie ma patchy bo gierka od roku jest juz dostepna w kkw wiec to co mieli patchowac juz dawno spatchowali :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Ficuś napisał:

ja mam od tygodnia ale nawet nie wlozylem do konsoli xddd pierw chce torne skonczyc ale na pewno jak przyjdzie pora to bede tu dzielic sie wrazeniami

moze dlatego nie ma patchy bo gierka od roku jest juz dostepna w kkw wiec to co mieli patchowac juz dawno spatchowali :philosoraptor:

a byś się zdziwił yakuza patch miała a i dragon quest na steam już miał patcha po premierze

 

 

Gierka zacna i trudna. Pierdyliard możliwości i na początku lekko mnie zalali tutorialami. Tak to stara dobra VC. Ciekawe urozmaicone walki, kilka typów wojaków i czasem jakieś zwroty akcji na planszy. Fabuła to taki infantylny standard serii. Przyjemna fabuła ale trzeba przywyknąć do gówniarzy w rolach głównych i słodkich lolitkach na polu walki xD Walka o "Europe" po 3 rozdziałach zapowiada się ciekawie niestety bez jakiś zaskoczeń.

 

Technicznie za(pipi)iście. Na koksie prawie zerowe loadingi między misjami i filmikami. Gra działa płynniutko i zero przycięć. A i japoński dubbing jest więc nie narzekam. Gra obecnie zajęła miejsce dragon questa (do którego wrócę na pewno!) bo jest po prostu przyjemniejsza. To VC ale zrobiona nowocześnie. Jak komuś pasowały stare części to ta będzie strzałem w 10.

 

Pogram więcej to napiszę znowu tym razem obszerniej.

 

 

A mała edycja:

Gra działa na koksie w 4k oczywiście bez hdr (jak większość takich gier). Gra ma graficzke przyjemną ale nic więcej. To nie jest gra wyznaczająca standardy.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...