Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Jeanne tylko zacząłem, ale nawet ok, szkoda, że grafa takie cukierkowa a nie w stylu artów i grafik. Takie coś dało by się zrobić wystarczy spojrzeć na Grand Knights History, którego zaraz odpalam. Najpierw jednak pyknę w The3rdBirthday, które przeszedłem już z ponad 10razy i wszystko wymaksowałem, ale włączam dla przypomnienia :) Świetna gra jesli ktoś oczekuje strzelaniny a gratis dostaje elementy RPG. Ta gierka znajduje się w moim TOP10 PSP.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Need For Speed Most Wanted 5-1-0, które dorwałem ostatnio za dyszkę. Szału nie robi, wydaje się strasznie okrojona, nawet jak na "przenośną" edycję, ale tragedii nie ma. Jak mi się znudzi to zapewne odpalę Tomb Raider Anniversary, które już na pierwszy rzut oka wydaje się dość wiernym przeniesieniem wersji ze stacjonarnych sprzętów. Mam nadzieję, że się nie przeliczę i gra będzie równie dobra co na PS2.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Akurat Tomb Raidery, są wiernym przeniesieniem na każdej z konsol :) Mam na myśli Legend i Anniversary - poza grafiką nie różnią sie niczym na Ps2, PSP i PS3

 

Aktualnie męczę Toca Race Driver 3. Żałuję, że analog jest ciężki w precyzyjnym sterowaniu i gram na krzyżaku. Chyba nie dam rady przekonać się do gałki w ścigałkach na PSP.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Po ponownym nabyciu PSP jakiś czas temu, ponownie wziąłem się za giercowanie na tym sprzęcie. Sprzedałem go ogrywając raptem kilka gier (LocoRoco, Wipeout Pure, Medievil, Daxter), więc zaległości mam co nie miara. 

Na pierwszy ogień wziąłem Wipeout Pulse, ale w niedługim czasie planuję nabyć sporo jrpgów, pokroju FF i FFII oraz trzech odsłon Persony.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Po tym całym hype na Monster Hunter postanowiłem to sprawdzić na PSP (MH Unite) ... Grafika robi wrażenie jak na możliwości PSP. Tylko takie to trochę nudnawe... Po woli kończę trening. Zostały mi jeszcze z 5 rodzai broni do sprawdzenia i dam szansę tym polowaniom, ale coś nie widzę w tym szału.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

MHFU  na dzisiejsze standardy jest już mocno archaiczne i bardzo nieprzystępne dla nowego gracza. Wypada życzyć powodzenia ;) . Szału nie widzisz, bo nawet gry nie zacząłeś, nie wiem po co w ogóle robisz ten "trening" :D kluczowa kwestia jest polowanie na potwory, także sio brać normalne questy i zacząć polowanie! 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...