Skocz do zawartości

The King Of Fighters XII


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co zakładać nowego tematu

Tak, trzeba za to niezwłocznie zmienić nazwę na KOF online. Nie mogłem oderwać oczu od cycków Mai (wiem, że są tylko animowane ale bardzoo fajnie falują*)

 

*a właściwie to żyją własnym życiem

 

Nie zdziwię się jeśli ta wersja zyska większą popularność niż właściwy KOF...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość GaScAn

No niby niczego, ale po co dawać grze podtytuł online jeżeli ma być tylko sieciowa opcja obijania mord we dwóch.

Może dadzą możliwość ubierania ludzików (zawsze chciałem ubierać i rozbierać Benimaru :lol: ), wymiana przedmiotów itp.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Debiut trailer : KOF Online na PieCa

http://www.gametrailers.com/video/debut-tr...e-king-of/51538

 

 

Zakład, że w 40 sekundzie tego trailera złapiesz się za głowę?

 

Taka gra to może wyjść na xbox live za 800 MSP. W sumie to może być dość przyjemne przez 20 minut.

To online to coś więcej niż obijanie mord z drugim graczem?

 

Dla mnie to wygląda lepiej niż The King Of Fighters XII, przynajmniej pod względem graficznym. No i jest Mai :P

Odnośnik do komentarza

Komandos, powoli namierzam dilera co ci sprzedał stuff po którym rzucasz takimi tekstami. :D

 

Słuchajcie, to nie miało być czasem MMO? A może to jest MMO co by w sumie wyjaśniało dlaczego Terry dostaje uppercuta od Atheny - ostra różnica leveli. :P

 

A na poważnie, gierka wyglądałaby znakomicie jako dodatek do KoFaXII, coś jak tekken force. Jako samodzielna gra, traktować ją można jedynie jako ciekawostkę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
I powstaje mi w głowie pytanie...KOF czy BlazBlue? Jak myślicie? BlazBlue już wyszło i widzę że oceny kosi solidne. A o kofa to się modle żeby nie spieprzyli:/

A dlaczego nie obie naraz? KOF wyjdzie dopiero pod koniec sierpnia więc będziesz miał czas ograć się w BB...

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

kof12oxmreview.jpg

 

 

Recenzent widać chuj wie czego oczekiwał po grze z serii king of fighters. Gość na co dzień recenzuje FPSy na Xa360, nagle dostał bijatykę 2D do recenzji, heh.

Jaka gra jest widać na Youtube już od roku, jest dokładnie taka jaki KoF w HD powinien być.

 

edit: o kurwa to jest cała recenzja na tym skrawku, OXM pojechało heheh

 

edit 2:Branża gier wideo to dno. Widać SNK Playmore nie sypnęło kasą na recenzje to trafił im się tylko skrawek gazety. Produkty nie mainstreamowe nie mają szans na przebicie. Co prawda ludzie którzy grają w kofa mają w (pipi)e recenzje i kupią tę grę, ale nowej masy graczy raczej SNK nie pozyska przez takich ignorantów.

Mam nadzieję, że to pojedynczy przypadek i SNK już wpłaciło pieniądze gdzie trzeba bo przeczytałbym sobie ze dwie strony o nowym kofie.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
I powstaje mi w głowie pytanie...KOF czy BlazBlue? Jak myślicie? BlazBlue już wyszło i widzę że oceny kosi solidne. A o kofa to się modle żeby nie spieprzyli:/

 

 

 

Ja natomiast poczekałbym na nowego KOFA. Z BlazeBlue problem polega na tym, że pewnie za 0.5 roku, rok doczekamy się nowej edycji z dopiskiem X, albo XX, za tą samą cenę. Po nowym KOF'ie widać, że twórcy wzięli sobie do serca wiele fanowskich sugestii i najzupełniej w świecie zmienili całą formułę, która utrzymywała się od 12 lat. Niech nowy KOF będzie (albo już jest) tym, czym był dla serii Fatal Fury, GAROU.

 

A recenzją powyżej nie ma się co sugerować. To tak jakby fanatyk RPG miał nagle zrecenzować samochodówkę, chociaż nigdy w tym gatunku nie siedział i nie przysiadł nad żadną na dłużej, niż 5 min.

Edytowane przez Guts
Odnośnik do komentarza
To tak jakby fanatyk RPG miał nagle zrecenzować samochodówkę, chociaż nigdy w tym gatunku nie siedział i nie przysiadł nad żadną na dłużej, niż 5 min.

Napaliłby się na ilość modyfikacji posta...... siedzenia w samochodzie :P.

BTW: Ta recenzja to jakaś kpina, jak można taki bullshit dawać do druku i to jeszcze "Oficjalny Magazyn".

Gra za "wolna" dla kolesia no normalnie iść się popłakać ze śmiechu :P.

"O... Ta gra ma 12 w tytule, to musi być dłuuuga seria, aaaah nie znoszę bijatyk skrobnę coś na odczepkę i idę grać w Hejloł Fri".

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...