Skocz do zawartości

The King Of Fighters XII


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy moglibyscie napisac czym KoF rozni sie systemowo od SFIV i Blazblue/GG ? Bo zastanawiam sie czy jest sens kupowac jak mam dwie powyzsze.

LOOOOOOL! Odpal emulator i jedną ze starszych gier z serii a się dowiesz leniuszku. Ty w gry grasz czy kolekcjonujesz :lol: ?

 

 

 

@Gascan -> Gość, który to napisał wie (pipi) o pisaniu recenzji. Tam nawet nie ma ani słowa o systemie :lol:

Odnośnik do komentarza

Tylko ze mi po filmikach tez to wyglada na mega wolna gre :/ Podobnie bylo z SF4 i nikt mi KU.RWA nie wmowi ze ta gra jest szybka :/

 

W KOFie postacie tak wolno ruszaja nogami, ze wygladaja jakby jezdzily na lyzwach. I walki tez nie wyglada zbyt ciekawie jak narazie. A kurde BLAZBLUE MA BLOKADE REGIONALNA! Nic tylko zabic tych zakichanych japonczykow.

Odnośnik do komentarza
Z BlazeBlue problem polega na tym, że pewnie za 0.5 roku, rok doczekamy się nowej edycji z dopiskiem X, albo XX, za tą samą cenę. Po nowym KOF'ie widać, że twórcy wzięli sobie do serca wiele fanowskich sugestii i najzupełniej w świecie zmienili całą formułę, która utrzymywała się od 12 lat. Niech nowy KOF będzie (albo już jest) tym, czym był dla serii Fatal Fury, GAROU.
olol nic sie stary nie roznisz od tego "recenzenta"

to tak jaby powiedziec zeby nie kupowac SF3NG bo za rok wyjdzie wyjdzie GA a potem 3rd po prostu mega lol albo nie grac w HL2 bo za rok wyjdzie EP1 albo 2 a za 3 lata EP3 i wniego bedzie lepiej pograc.

tak sie składa ze formuła była zmieniana a numeracja nie bo zyczajnie dazyli do wersji ostatecznej gry a nie kolejnego numeru, upgrade był co roku bo nowej wersji w twoim rozumowanie zwyczjanie nie było sensu robic bo co miało dojsc doszło pozostały tylko szlify.

a mozeja napsize po co wypuszczaja tekkena6 jak dalej jin tak samo wavdashuje i mozna było dodac pare postaci i z robic Tekkena5 XXX

 

Michaelius

w BB masz airdash a w kofie nie xDDDD

 

 

Odnośnik do komentarza
Tylko ze mi po filmikach tez to wyglada na mega wolna gre :/ Podobnie bylo z SF4 i nikt mi KU.RWA nie wmowi ze ta gra jest szybka :/

 

W KOFie postacie tak wolno ruszaja nogami, ze wygladaja jakby jezdzily na lyzwach. I walki tez nie wyglada zbyt ciekawie jak narazie. A kurde BLAZBLUE MA BLOKADE REGIONALNA! Nic tylko zabic tych zakichanych japonczykow.

 

Czy to potwierdzone z ta blokada czy chodzi Ci moze o wersje na xbox360? Jezeli chodzi o PS3 pamietam ze ktos pisal w zeszlym tygodniu ze nie ma blokady regionalenej na ta gre (i w ogole).

Odnośnik do komentarza

Blokada jest potwierdzona przez wydawce, przeze mnie (na kopii) i przez ludzi z forum SRK. Na PS3 nie ma blokad na gry (jakis debil napisal ze to "zasluga" blu-raya co jest bzdura bo filmy MAJA BLOKADE, nie maja jej TYLKO gry i jest to polityka Sony od czasu PSP ktore tez ma blokade na filmy a nie ma na gry).

Odnośnik do komentarza

Czyli to taki street fighter jest z bardziej realistycznymi ciosami? :)

 

Tylko ze mi po filmikach tez to wyglada na mega wolna gre :/ Podobnie bylo z SF4 i nikt mi KU.RWA nie wmowi ze ta gra jest szybka :/

 

W KOFie postacie tak wolno ruszaja nogami, ze wygladaja jakby jezdzily na lyzwach. I walki tez nie wyglada zbyt ciekawie jak narazie. A kurde BLAZBLUE MA BLOKADE REGIONALNA! Nic tylko zabic tych zakichanych japonczykow.

 

Czy to potwierdzone z ta blokada czy chodzi Ci moze o wersje na xbox360? Jezeli chodzi o PS3 pamietam ze ktos pisal w zeszlym tygodniu ze nie ma blokady regionalenej na ta gre (i w ogole).

 

Wersja BB x360 ma blokade

Wersja BB ps3 blokady nie ma za co moge zareczyc i zeznawac pod przysiega bo gram w nia od 3 dni w domu :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Czyli to taki street fighter jest z bardziej realistycznymi ciosami? :)

 

Tylko ze mi po filmikach tez to wyglada na mega wolna gre :/ Podobnie bylo z SF4 i nikt mi KU.RWA nie wmowi ze ta gra jest szybka :/

 

W KOFie postacie tak wolno ruszaja nogami, ze wygladaja jakby jezdzily na lyzwach. I walki tez nie wyglada zbyt ciekawie jak narazie. A kurde BLAZBLUE MA BLOKADE REGIONALNA! Nic tylko zabic tych zakichanych japonczykow.

 

Czy to potwierdzone z ta blokada czy chodzi Ci moze o wersje na xbox360? Jezeli chodzi o PS3 pamietam ze ktos pisal w zeszlym tygodniu ze nie ma blokady regionalenej na ta gre (i w ogole).

 

Wersja BB x360 ma blokade

Wersja BB ps3 blokady nie ma za co moge zareczyc i zeznawac pod przysiega bo gram w nia od 3 dni w domu :D

 

Super - dzieki!!! A gdzie zamowiles BB?

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Takie małe pytanko do znawców kofa:Kof jest bardziej ofensywny od SF4?Bo w dziele capcomu wkurza mnie strasznie to cholerne turtlowanie gości na necie co zamiast atakowac to siedza i czekaja(guile,balrog) albo spamuja ciągle fireballe z daleka

 

Nie jestem znawcą KoFa ale widziałem na filmikach na YT, jest dużo bardziej ofensywny niż SF IV. Zresztą nie ma chyba mniej ofensywnej bijatyki niż "dzieło(sztuki)" Capcomu.

 

KoFa ofensywnym czynią chyba takie hopy(naskoki) na wroga. Normal Jump, Super Jump, short hop, hyper hop itp

Dokładnie wytłumaczone w tym tutorialu dla kofowych noobków, (niewiem czy ktos to dawał wcześniej):

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Czemu spikerka mówi: 'lound lon' albo 'select yol chalaktel'?

 

Engrish to slangowe określenie angielskiego powstałego w wyniku wyjątkowo złego tłumaczenia z japońskiego lub innego języka. Nazwa ta wynika z faktu, że w języku japońskim głoski l i r traktowane są jako ten sam fonem i nie są na ogół rozróżniane przez Japończyków. Jeden z najbardziej znanych przykładów engrisha to "all your base are belong to us".
Odnośnik do komentarza

Hopy hopami ale to jest tutek do 98UM a XII jest z 1.5 wolniejszy. Wiem, ze 98 jest brzydki ale jest SZYBKI i to mozna grac ofensywnie, za to zawsze lubilem ta gre. Dlatego tez mi przypadl do gustu GG a np SF Alpha nie, nie mozna w niej biegac :/

 

Swoja droga fajny tutorial. Jak ktos chce sie zaznajomic z 98 ktory wlasnie wyszedl na XBLA to super sprawa, dzieki Gascan.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość GaScAn
I jak wrażenia?

 

Ja będę miał dopiero jutro, tak tylko napisałem dla zainteresowanych ;)

 

Koniecznie opisz wrażenia z gry w nowego KOFa - na pewno wiele osób zainteresuje zdanie gościa, który całe życie kapił Jinem.

 

Fajna w(pipi) kolorowa.

 

Wersji na Wii nie będzie :/

 

No niestety. Ale nowe Mario Galaxy ma być.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...