Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bookerowi właczył się Klay Thompson z najlepszych meczów (imho Klay jest bardziej streaky shooter niz Curry, ale pewnie dlatego, że rzuca głównie po podaniach a nie z kozła), wsady meh, chyba już wszystko zostało wymyslone na tym poziomie i zostalo kopiowanie legend (VC), albo skakania nad celebrytami. Wiadomo, że profesjonalni dunkerzy potrafią dużo więcej, ale raczej żaden gracz NBA nie sprobuje takich hardkorów ryzykujac kontuzje.

 

Natomiast mecz gwiazd bardzo dobry, bylo troche obrony, ciekawa koncowka, sporo dobrych akcji nie tylko "ja sie odsune a ty podaj sobie od tablicy", Lebron oczywiscie MVP bo kto inny? 

 

A i dobrze, ze w stanach tez maja swoja Edyte Gorniak od hymnu

 

 

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

nic nie wskazuje na to żeby wrócił. a jeśli już to prces adaptacyjny trochę potrwa i na 100% to pewnie byłby gotowy na finaly konferencji... bez w pełni zdrowego Leonarda w meczowej formie Spurs to max 2 runda play-offs, pod warunkiem oczywiście, że się dostaną.

końcówka sezonu zapowiada się mega ciekawie. w obu konferencjach tłok na mejscach 3-8, poziom wyrównany jak nigdy a to zwiastuje zacięte mecze w play-offs. przynajmnej taką mam nadzieję. nawet pomimo tego, że 1 i 2 sporo odskoczyły od reszty to może obędzie się bez sweepów. no i jest też kilka innych drużyn oprócz SAS osłabionych przez kontuzje, a które raczej będą w pełnym składzie na koniec sezonu bo Wall, Butler, Love czy Brogdon powinni być gotowi do akcji.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2018 o 13:23, 23kowal napisał:

nic nie wskazuje na to żeby wrócił. a jeśli już to prces adaptacyjny trochę potrwa i na 100% to pewnie byłby gotowy na finaly konferencji... bez w pełni zdrowego Leonarda w meczowej formie Spurs to max 2 runda play-offs, pod warunkiem oczywiście, że się dostaną.

końcówka sezonu zapowiada się mega ciekawie. w obu konferencjach tłok na mejscach 3-8, poziom wyrównany jak nigdy a to zwiastuje zacięte mecze w play-offs. przynajmnej taką mam nadzieję. nawet pomimo tego, że 1 i 2 sporo odskoczyły od reszty to może obędzie się bez sweepów. no i jest też kilka innych drużyn oprócz SAS osłabionych przez kontuzje, a które raczej będą w pełnym składzie na koniec sezonu bo Wall, Butler, Love czy Brogdon powinni być gotowi do akcji.

https://twitter.com/wojespn/status/972644311505489920?s=19

Odnośnik do komentarza

:D chodziło mi oczywiście o Denver jako tę drugą drużynę hehe. ale sytuacja jes dynamiczna i może być tak jak w tej chwili, że Nuggets wypadają kosztem Clippers'ów, z którymi w przypadku tie-breaker'a Spurs wygrywają. strasznie ciasno jest na zachodzie na miejscach 4-8 i w zasadzie to żadnego scenariusza nie można wykluczyć. nawet Portland, które jest na fali wznoszącej i wydaje się, że idą po 3 spot mogą nagle stracić kluczowego gracza na kilka meczów i umoczyć tak, że skończą poza play-offs. granica jest bardzo cieńka i nie ma tu miejsca na błędy. każdy mecz się liczy na wagę złota.

na wschodzie za to top 8 mamy już klarowny dzięki padace jaką grają ostatnio Pistons. ale poza pierwszą dwójką dużo może jescze się zdarzyć, z LeBronem grającym bez przewagi własnego parkietu włącznie. i tak szczerze, to jeśli LBJ dokula się chociażby do finału konferrencji uznam to za spore osiągnięcie. ja wiem, że w play-offs będą trochę lepsi ale to chyba jednak nie ten poziom.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...