Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

nikt się nie jara blockbusterem? miałem wrażenie, że przynajmniej kilku z Was zaufało Procesowi. jak się okazuje do tanga trzeba trojga  ja przede wszystkim gratuluję i chylę czoła przed Eltonem Brandem. pierwszy ruch jako GM i od razu taka petarda. szacunek. choć moge to wszystko cofnąć jeśli to było tylko na zasadzie "a (pipi) tam raz się żyje" bo prawdziwa robota zaczyna się dopiero teraz. mam nadzieję, że tech ruch był częścią większego planu i 76ers zaczną szukać zastępców dla Sarica i Covingtona bo bardzo będzie im brakować ich trójek a sam Reddick nie ogarnie. JJ zapewne wskoczy do s5 a Fultz wróci na ławkę i może zostanie poświęcony w wymianie za jakiegoś gracza three&D. ewentualnie samo three;) może Korver albo ktoś o podobnej charakterystyce.

jaki to ma wpływ na tabelę na wschodzie? jak dla mnie to na razie żaden. póki 76 nie połatają dziur na obwodzie to nadal będą oglądać plecy Raptors, Celtów i Koziołków.

o Minesocie to chyba nie ma co pisać ale mam takie spostrzeżenie, że już dawno top5 drużyn na wschodzie nie było tak blisko poziomu top 5 na zachodzie. mało tego, gdyby nie zdecydowanie odstający od reszty mistrzowie to powiedziałbym, że w tej chwili wschód>zachód.  jeśli dobrze googlam to pojedynek na szczycie (Raptors@Warriors) dopiero 12/12. liczę na bdb mecz.

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza

Tak szczerze mówiąc to zastanawiałem się czy Melo znajdzie jeszcze w NBA robotę. Bo na co komu podupadła gwiazda, która nie wnosi do drużyny tak na prawdę nic z tych rzeczy, za które ceni się w lidze weteranów. Nie wspominając już o cechach, które kiedyś czyniły z nowego gwiazdę. Dzisiaj Melo to brak efektywności i efektowności, zbyt duże ego, i po tylu latach nadal nie umie choćby przyzwoicie bronić.

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Teraz, balon napisał:

56 Aldridga* i 1/8 z gry Russela w końcówce... Tak pięknie podawał i niestety kolejne odcięcie mózgu = mecz przegrany.

 

Niestety, tak bardzo jak stara się przez 90% meczów grać pod drużynę, nawet bronić zespołowo z zaangażowaniem to potem w końcówkach meczu mu odcina tlen i cegli tak, że żal patrzeć. Niby oddał pierwszeństwo George'owi i oddaje mniej rzutów, ale chyba do końca nie odpuści sobie ceglenia trójek w końcówce.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

(pipi)a się zmieni. wówczas byliśmy zachłyśnięci wszystkim co amerykańskie. od Ulicy Sezamkowej, przez Korkiego Taczera na NBA i Jordanie kończąc. moda przeminęła a obecna młodzież nie jara się koszem nawet w 10% tak jak my (born in the 80's). cud jak się w ogóle znajdzie jakieś dziecko co uprawia sport a koszykówka to u nas dyscyplina niszowa. takie ja przynajmniej odnoszę wrażenie. jedynym co mogło by dać jej kopa popularności to jakiś mega talent. taki Adam Małysz koszykówki. no ale na na horyzoncie jakoś nie widać polskich Doncic'ów także tego... a jest nas prawie 40mln. jak patrzę na takiego Lukę, Porzingisa czy choćby Bogdanovic'ów albo Satoranskiego to się zastanawiam jak to możliwe, że tak się u nas trwoni potencjał ludzki? i tym większy szacunek dla Marcina za to ile pracy włożył w to by reprezentować nas w najlepszej lidze świata.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

ale zbyt wielu nowych kibiców to naszej koszykówce nie przysporzy. do stałych kibiców dołączą uśpieni fani, czyli Ci co to kiedyś coś tam w kosza grali i oglądali a teraz nie mają na czasu albo mają inne zajęcia i hobby. janusze sportu oglądają naszych tylko jak idą za tym zwycięstwa. wówczas na ten czas staje się to sport narodowy i połowa kraju to eksperci w siatkówce, szczypiorniaku czy co tam akurat nasi grają. zobaczymy to przy okazji powrotu Roberta do F1. na poczatku będzie hajp a ja Kubica nie zacznie czegoś wygrywać (a z tym zespołem to będzie ciężko) to ludziska zapomną i wrócą to stałych zajęć.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, 23kowal napisał:

(pipi)a się zmieni. wówczas byliśmy zachłyśnięci wszystkim co amerykańskie. od Ulicy Sezamkowej, przez Korkiego Taczera na NBA i Jordanie kończąc. moda przeminęła a obecna młodzież nie jara się koszem nawet w 10% tak jak my (born in the 80's). cud jak się w ogóle znajdzie jakieś dziecko co uprawia sport a koszykówka to u nas dyscyplina niszowa. takie ja przynajmniej odnoszę wrażenie. jedynym co mogło by dać jej kopa popularności to jakiś mega talent. taki Adam Małysz koszykówki. no ale na na horyzoncie jakoś nie widać polskich Doncic'ów także tego... a jest nas prawie 40mln. jak patrzę na takiego Lukę, Porzingisa czy choćby Bogdanovic'ów albo Satoranskiego to się zastanawiam jak to możliwe, że tak się u nas trwoni potencjał ludzki? i tym większy szacunek dla Marcina za to ile pracy włożył w to by reprezentować nas w najlepszej lidze świata.

Kiedyś był MJ bardziej rozpoznawalny od papieża na świecie , a teraz ? James, Curry czy Harden nie są wszyscy razem wzieci nawet w 1/5 tak znani jak 23.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, adasiulko napisał:

Na razie nieoficjalnie: Gortat odchodzi z LAC.

 

Ciekawe czy podpisze kontrakt z inną drużyną?

Wg mnie nie, choć chciałbym się mylić. Piszą, że niby w GSW mógłby zagrać, ale to pobożne życzenia raczej...Gdyby skończył karierę już teraz to było by mi bardzo smutno. Zawsze interesowałem się Jego losami w NBA i śledziłem wyniki drużyn w których grał. Po nim kosmiczna pustka. Kompletnie, ale to kompletnie nie widać jego następcy:frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.