Jump to content

Sign in to follow this  
Wojtas angol

Pro Evolution Soccer 2009

Recommended Posts

Panowie do póki PES był kojarzony z marką Playstation i na tą konsole robili PESa wszystko było super,od kąt stał się multi na wszystkie platformy to jest TOTALNĄ PORAŻKĄ , zarobili miliony a LICENCJE DALEJ MAJĄ W (pipi)E jak UEFA mogła sprzedać prawa do LM jak nie będzie prawdziwych drużyn, w Uefie ktoś powinien zapłacić za to głową jestem fanem piłki nożnej i jest dla mnie BARDZO WAŻNE żeby LM była w pełni licencjonowana a poza tym jak płace 200 zeta to nie po to żeby KLEPAĆ CAŁY DZIEŃ PRAWDZIWE NAZWISKA I KLUBY

No panowie, jutro demko prawdziwego króla piłki ;) . Pewno na MarketPlace będzie koło 11, niestety sprawdzę dopiero po pracy. Chyba nie wytrzymam, hehe.

Hehe a ja pewnie w pracy sprawdzę bo mam PS3 w chillout roomie ;) a po powrocie ściągnę sobie sam. Szkoda tylko że do Xa są takie pasterskie pady...

Ogralem demo na pc i dla mnie to Pes2008.5, do tego ciagle ta sama fizyka, ciagle bramkarze bronia niewidocznymi konczynami, a patent z wrzuceniem ruletek itp na lewego analoga zalatuje kpiną. Oczywiscie nadal nie ma paska przy podaniach dolem/trojkatem, do tego strzalom i wrzutkom brakuje troche powera, zobaczymy jak bedzie na konsolach ale rewelacji sie nie spodziewam. No i nieodzowne przenikania jak zwykle dajace mnostwo radochy, choc chyba nie takiej jak trzeba vidiclx9.th.jpgthpix.gif

Edited by Bartg

Carew nie podobny ani w jednym ani w drugim.

Ciężko powiedzieć, raz plus na korzyść PES raz za Fifa. Nierówno.

Edited by il capitano

Oby do 16-18! A najlepsze, że wolny dzień więc będzie czas na dogłębniejsze sprawdzenie .Ciekawe jak z rozmiarem ? ja stawiam na 1gb.

Carew nie podobny ani w jednym ani w drugim.

Ciężko powiedzieć, raz plus na korzyść PES raz za Fifa. Nierówno.

http://www.videogameszone.de/?menu=browser...ge=1&order=

Że niby jak? :huh:

Mi też wydaje się być po równo... może z małą przewagą PES'a. Ale to wynika tylko i wyłącznie z miej skomplikowanych modeli i oświetlenia w grze Konami. Na prosty model głowy nałożona jest tekstura zrobiona ze zdjęcia i proste oświetlenie bez cieni to efekt wydaje się być dobry. W FIFIE modele są bardziej skomplikowane a szczegóły twarzy są robione normalmapami i jak dodać do tego bardziej skomplikowane oświetlenie i cieniowanie którym do rzeczywistego jeszcze dużo brakuje to twarze mogą się bardziej różnić od rzeczywistych. Mam nadzieję że nie zamotałem za bardzo i mnie zrozumiecie ;)

O której może pojawić się demo na PSN??

The PS3 demo will hopefully be released when the PSN store updates, usually around 5pm GMT (czyli prawdopodobnie o 15)

W PESie sa lepsze twarze, bez dwoch zdan. Ale co z tego? Animacja to beton, ten sam kod co rok temu, praktycznie zero zmian, generalnie 0 nowych opcji/rozgrywek (procz LM). Smiech. Zaraz odpale demo i sie okaze ;)

Inna sprawa, ze fani PES'a zawsze smieli sie z ludzi, ktorzy twierdzili, ze FIFA jest lepsza, bo ma lepsza grafike. LOL.

Widze, ze jak sie zmienia, to wszytsko ;)

Tez zasysam, jednak obczaje poznym wieczorem, pewnie po to, zeby sie upewnic w tym, o czym pisalem wczesniej... <_<

Moje odczucia po ok.10 meczach w demko(x360) niestety bardzo negatywne i sam nie wiem jak dlugo jeszcze bede sobie wmawial,ze jest ok choc nie jest.Narobilem sobie nadziei po komentarzach,ze nowy PES poszedl w kierunku 5 czesci ale ja nic takiego tutaj nie widze- nadal mozna sobie biegac bezproblemowo kilkadziesiat metrow.Animacja zawodnikow to tragedia-wydawalo mi sie,ze gorzej byc nie moze a jednak.Karne bez zmian,wolne bez zmian.Jesli to demo mialo kogos przekonac do zakupu dzien przed premiera FIFY to moze sie okazac,ze Konami sobie strzelilo w stope i ludzie popedza po produkt EA :lol: Gram dalej

TRAGEDIA. Nie wiem czy się tu zachwycać? animkami które będą w trybie kariery? BETON, animacja postaci to czasy PS2 i jej triumfów.

Grałem bez większego zaangażowania. Schematy nadal te same, strzały i dźwięk im towarzyszący przywołuje na myśl ISS 98. Przepychanki trampkarzy również jakieś wycięte z kontekstu. Co to? Szaolin soker?

Bieda, bieda, bieda. Twarze niech sobie wyglądają jak chcą. Nie chcę tej szmiry i grać już w tą serię po TAKICH ZMIANACH nie będę. Szkoda zasysania, czekania i czasu. Konami odpuść sobie z tym cukiereczkiem zapakowanym w to samo gó.wno co w zeszłym roku.

Edited by il capitano

Guest

i wszyscy rzucili się na FIFĘ w sklepie PSX Extreme, to i ja muszę zaktualizować koszyczek, nie starczy dla każdego.