Skocz do zawartości

Wody, napoje, soki itp.


Zaton.

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, nazwa tematu mówi sama za siebie :P Jakimi płynami (bez procentów) lubicie zaspokajać pragnienie? Co możecie doradzić/odradzić?

 

Ja, jak wielu lubię się napic Coli/Pepsi. Oryginalnych ofkoz, choć to cholerstwo moglo by mniej kosztować. Jakiś czas temu odkryłem jednak 2 całkiem niezłe "zamienniki"

Pierwszy to "Freeway cola", do kupienia w...Lidlu :o Wbrew temu, jest ona naprawdę dobra, a kosztuje cos ponad 2,50 zł.

Drugi to nieco mniej smaczna od poprzedniczki "Polo Cola" (nie mylić z Polo Cockta), firmy Zbyszko. Jest ona droższa - ok.3.50 (Tesco) lecz całkiem strawna.

Z soków, polecam firmę "Garden" - bardzo dobry stuff - i, uwaga...soki z Tesco :blink: , Zaś z wód mineralnych - "Kuracjusz Beskidzki" - tani i dobry.

 

Jeżeli taki temat juz był to usuńcie, ale ja żadnego nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Od jakiegoś roku samemu żłopię prawie i wyłącznie wodę niegazowaną.

Teraz najczęściej jest to Cisowianka, bo tania i dobra, a przy okazji z tego co słyszałem to jedna z lepszych wód.

Jeżeli chodzi o napoje to przez to picie wody stały się za słodkie (i dobrze), więc tylko czasami jakieś Pepsi łykne czy coś, ew. do wódki to oczywiście soki jak najbardziej - szczególnie Cappy pomarańczowy, z tym miąższem, świetny jest.

Ale niekwestionowany debeściak wśród czegokolwiek do picia to dla mnie Green Tea z Liptona - ideał :blink:

Odnośnik do komentarza

Przeważnie piję wodę niegazowaną, kawę i herbaty owocowe. Latem lubię zimną Nesti lub Ice Tea, przeważnie brzoskwiniową. Lubię też "Kubusia", najlepszy jest marchewkowo-truskawkowy. Dobre też są soki 1l z miąższem z owoców, czy jakoś tak, nie pamiętam firmy, ktoś tu pisał o bananowyw, ja najbardziej lubię jabłko antonówkę.

Lubię też domowe soki mojej mamy, najlepsze są z wiśni lub malin.

Poza tym lubię też soki Tymbarku.

Edytowane przez qwer
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Przeważnie piję wodę niegazowaną, kawę i herbaty owocowe. Latem lubię zimną Nesti lub Ice Tea, przeważnie brzoskwiniową. Lubię też "Kubusia", najlepszy jest marchewkowo-truskawkowy. Dobre też są soki 1l z miąższem z owoców, czy jakoś tak, nie pamiętam firmy, ktoś tu pisał o bananowyw, ja najbardziej lubię jabłko antonówkę.

Lubię też domowe soki mojej mamy, najlepsze są z wiśni lub malin.

Poza tym lubię też soki Tymbarku.

czyli samą pierwszą klase :P

 

Jak zacząłem trenować karate to zwracam baczniejszą uwage na skład tego co pije, kolorowe syfy sobie odpuszczam, mimo że w domu zawsze są, wole wode lekko mineralizowaną (kropla beskidu, o Żywcu za dużo złego słyszałem). Poza tym nie ma to jak łyknąc Kubusia, zawsze i wszędzie ^^ Jabłko Antonówka jest super ale z Żubrówką i cytryną mm ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...