Skocz do zawartości

Wody, napoje, soki itp.


Zaton.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Peppera muszę popróbować. Do napojów nie naładowanych cukrem mam dystans - taki seks ale w gumie. Niby to samo a jednak co innego w smaku, sprawka cukru, który poza tym, że jest zabójczy to niesamowity. Żałuję, że napoje gazowane zamiast lipnymi słodzikami nie słodzone są ksylitolem. :(

Odnośnik do komentarza

Pić cole 3 dni? Kupuje raz w tygodniu na weekend i 0,5 l butelka mi starcza. :) Po wypiciu szklanki nie muli.

 

Ale ja nie o tym. Wjechała coca cola cherry zero z biedry i muszę powiedzieć, że pierwszy raz piję nie słodzony kolorowy napój, który autentycznie mi smakuje. Co prawda smak jest ulotny po przełknięciu ale wyraźna wiśnia (zapach przywodzi mi bardziej waniliową colę) i brak posmaku słodzika w gardle windują ten napój na szczyt mojej listy. POLECAM!

Edytowane przez JJoker
Xyz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Lucek napisał:

Nie cofa wam się po tej coli waniliowej? Dla mnie wersja bez cukru byłaby idealna, bo jak ostatnio kupiłem zwykłą to była tak słodka, że 1l butelkę piłem 3 dni. Niestety wariant zero jeszcze do Niemiec nie dotarł :(

 

Ja aż przestałem kupować, bo piłem za dużo. Wczoraj ostatnie pół litra wjechało (i to chyba jedyne pół litra w tym tygodniu było) i od teraz trzeba się trochę ograniczać.

Odnośnik do komentarza

Ja colę/colopodobne/spritopodobne i inne słodkie dawno, dawno temu odstawiłem i wiecie co? 

Teraz kiedy napiję się kilka łyków czegoś takiego od razu czuję ten cukier, to ogromne przesłodzenie. Z uśmiechem politowania patrzę na kumpli w robocie, którzy spijają 1,5 litra polo coli, czy zwykłej oryginalnej przez 8 godzin. Dzień za dniem. 

Woda panowie. Czysta woda. Tylko to może uratować nasze organy wewnętrzne.  Detoksykacja :)

16 godzin temu, JJoker napisał:

Kupuje raz w tygodniu na weekend i 0,5 l butelka mi starcza. :) Po wypiciu szklanki nie muli

 

Pijesz szklankę i Cię muli?

Dalej widzisz sens picia czegoś takiego?

Naprawdę ...

:/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...