Skocz do zawartości

Wody, napoje, soki itp.


Zaton.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Apropos napojów bezcukrowych, Sprite ogórek - bardzo spoko, zapach i smak ogórka trzyma się w tle, a napój z jakiegoś powodu wydaje się słodszy niż podstawowa wersja. Ciekawe czy to na stałe, czy jakaś limitka. 

 

Przydałyby się zerowe wersje sprajta i fanty dostępne wszędzie jak cola zero, no ale czego oczekiwać, jak od dekady się nie można doprosić coli waniliowej w normalnej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Tokar napisał:

 

Przydałyby się zerowe wersje sprajta i fanty dostępne wszędzie jak cola zero, no ale czego oczekiwać, jak od dekady się nie można doprosić coli waniliowej w normalnej dystrybucji.

Pisałem pare postów wyżej, że niby moda na bycie fit, a producenci napojów jakoś tego nie wykorzystują. Sprite zero przez dłuższy czas był w sieci Tesco, 4,99zl za 2l. Nigdy nie zwróciłem uwagi, czy to była polska dystrybucja, czy ściągali na własną rękę jak kiedyś gwiazdki milky way.

Fanta zero bardzo dobra w smaku, w piotrze i pawle mają w puszkach, ale to ściągają sami.

Co do ogórkewgo spirte'a to widziałem go w sklepie, ale nie zwróciłem uwagi, że jest bez cukru. Właśnie skoczyłem do żabki i nawet mi smakuje.

Odnośnik do komentarza

w sobote byłem w tej  s(pipi)iałej mexicanie w Poznaniu, kiedyś to było średnie/ czasami dobre, teraz to żarcie jest gorsze niż w sfinksie.

A te yebane margerity xD nie mogłem pić alko więc wziąłem tylko  z syropem. Gdyby  nie lód który musiałem brac z każdym łykiem i  chrupac by rozrzedzić ten cukier to bym nie ujechał.

Więc przy okazji, ostrzegam przed mexicana.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, grzybiarz napisał:

Ale czy czasem te napoje "bez cukru, super zdrowe", nie mają gorszego zamiennika aspartamu? Słyszałem, że te bezcukrowe cole, są gorsze (dla zdrowia) od normalnych. 

Musiałbyś wypijać minimum 6-7l takich napojów dziennie, żeby słodzik Ci szkodził. Aczkolwiek, np w coli chyba gorszy jest kwas fosforowy dla zębów, nawet jak się pije codziennie małe ilości, a już w połączeniu z cukrem w normalnej wersji jest niezłym destruktorem szkliwa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

0,5 l widziałem tylko w Niemczech, ale dla mnie ok przynajmniej nie wypije tyle cukru na raz

 

Ja ostatnio w ch,uj lubię mio mio imbirowe i jak znajdę w sklepach to nachmieloną lubię strzelić, sama woda i chmiel bardzo ok

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...