Skocz do zawartości

Prasa



Rekomendowane odpowiedzi

"Nie" chyba najlepsza gazeta o polityce :) Podchodzi pod lewice ale nawet na lewicy Pan Urban nie pozostawia suchej nitki . Cenię tą gazetę za szczerość do bólu,humor oraz niezależność . Polecam każdemu "Wieści Gminne i Inne" xD

 

Z normalnych gazet to Wyborcza

Edytowane przez Cr3aTiVe
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość lukasz

Jakiś czas temu kłóciłem się z kimś na temat NIE. Dziennik co tygodniowy Urbana wd. tamtej osoby mieli czytać tylko seniorzy a tutaj proszę NIE wyraźnie prowadzi w ankiecie. Wyprzedza nawet gazetę partii , która poparcie ma tylko w internecie a to też o czymś świadczy.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
że za dużo komunistów w tym kraju .

NIE jest komunistyczne ? Czy może niektórzy autorzy tej gazety mają swoję korzenie w partii? Delikatna różnica chyba...

Odnośnik do komentarza

I ch.uj, dzisiaj się przekonałem, że Wybiórcza jest naprawdę porządna. Pokazali tam archiwalne okładki i fragmenty z m.in. Faktu i Dziennika z czasów "niesamowitego sukcesu" Ziobry, konkretnie chodzi o dr. G. Po prostu zniszczyli człowieka i nie zostawili na nim suchej nitki. Krótko mówiąc - nadstawili pośladki PiSowi.

 

 

Odnośnik do komentarza
I ch.uj, dzisiaj się przekonałem, że Wybiórcza jest naprawdę porządna. Pokazali tam archiwalne okładki i fragmenty z m.in. Faktu i Dziennika z czasów "niesamowitego sukcesu" Ziobry, konkretnie chodzi o dr. G. Po prostu zniszczyli człowieka i nie zostawili na nim suchej nitki. Krótko mówiąc - nadstawili pośladki PiSowi.

Okładka jest po to by przyciągać uwagę, a jako że to było na topie to to dali. Faktu nigdy nie miałem w rękach, ale Dziennik kilka razy czytałem i raczej nie jest/był propisowski. Inne gazety napewno też miały coś w stylu "Ten pan nikogo więcej już nie zabije" na pierwszej stronie, bo te słowa zrobiły największy szum i cała historia skupiała się na Ziobrze i jego konferencji, a dopiero później na samej sprawie dr. G.

 

Co czytam? Co mi wpadnie w ręce kiedy niemam nic ciekawszego do roboty :)

Edytowane przez mario87
Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Zastanawiam się nad sensem tego pytania wyżej.Niby na miejscu , ale tak naprawdę czy te regularne zdobywanie wiedzy o wydarzeniach o świecie nam coś daję ? Jaki to ma nas wpływ wszystko? Ciekawy temat do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się nad sensem tego pytania wyżej.Niby na miejscu , ale tak naprawdę czy te regularne zdobywanie wiedzy o wydarzeniach o świecie nam coś daję ? Jaki to ma nas wpływ wszystko? Ciekawy temat do dyskusji.

 

 

 

hehe, dobre spostrzeżenie. Odkąd jestem na studiach, nie oglądam tv, nie czytam gazet a wp i onet przeglądam raz na kwartał. Jak powiedziałem o tym mamie a propos czegoś tam, to nie mogła pojąć, jak można żyć nie pobierając informacji o świecie. Otóż można i niesie to bardziej pozytywne nastawienie do świata. Starszy, pomimo że też ciągle czyta gazety i ogląda dzienniki, był w stanie mnie zrozumieć i stwierdził że może to i dobrze robie.

 

Zauważyłem, że ludzie mają taką masochistyczną skłonność do słuchania co się dzieje na świecie. Masochistyczną, gdyż najwięcej informacji to te złe. Zamachy, wojny, głód, kompromitacje polityków, poronione ustawy. I tym się jarają. Czują się w porządku, bo posłuchają o biednych murzynkach w Afryce, tak, jakby to coś zmieniło. I tak za moment przełączą kanał na Kubę Wojewódzkiego.

 

 

Minusy tego są takie, że często teraz widzę dyskusje w necie o czymś, jakieś wydarzenie na świecie, a ja nie mam pojęcia o czym mówią. Ewentualnie nie znam połowy polskich polityków, o których teraz się zażarcie dyskutuje. I co? I jakoś mi to bardzo nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

No trochę pytanie zdupy, to jak pytać czy granie w gry coś nam daje.

Najogólniej chyba zdobywamy wiedzę o wydarzeniach na świecie, bo to nas kręci. Rozrywka jak każda inna - interesują cie pewne kwestie to zdobywasz na ich temat wiedzę. Takie hobby. Masz potem o czym porozmawiać przy piwku. Jeśli chodzi akurat o wydarzenia to uczymy się przy okazji o zachowaniach innych ludzi, możemy wyrobić sobie jako takie zdanie na temat osób, których normalnie nigdy nie spotkamy, a które mają na nas wpływ (władza). Jeżeli chodzi o mnie, to lubię po prostu wiedzieć z której strony jestem 'dymany'. ;]

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.