Skocz do zawartości

Prince of Persia


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uwaga, uwaga Zakościelny nowym księciem!!! I nie jest to nius z serwisu plotkarskiego.

 

PoP będzie dubbingowany, a główna rola przypadnie właśnie panu M. Zakościelnemu

http://polygamia.pl/pokaz-co-masz-na-swieta-ubisoft [ostatni filmik]

 

po prostu - o ja (pipi)e! :o :pinch: :lol3: :mellow:

 

 

...aaa i premiera to listopad albo grudzień [wg pana z Polskiego Ubi], co akurat jest dobra wiadomością :]

 

 

jak widać kilka postów wyżej Maciek tylko na PC przemówi, k.u.t.a.s.u.w.a i tyle w tym temacie :wkurzony:

Odnośnik do komentarza
Uwaga, uwaga Zakościelny nowym księciem!!! I nie jest to nius z serwisu plotkarskiego.

 

PoP będzie dubbingowany, a główna rola przypadnie właśnie panu M. Zakościelnemu

http://polygamia.pl/pokaz-co-masz-na-swieta-ubisoft [ostatni filmik]

 

po prostu - o ja (pipi)e! :o :pinch: :lol3: :mellow:

 

 

...aaa i premiera to listopad albo grudzień [wg pana z Polskiego Ubi], co akurat jest dobra wiadomością :]

 

 

jak widać kilka postów wyżej Maciek tylko na PC przemówi, k.u.t.a.s.u.w.a i tyle w tym temacie :wkurzony:

 

Eee nie ma płakac nad rozlanym piwem ;) łyknie się 3XA i po sprawie. Ja w każdym bądż razie nie będę raczej czekał do stycznia...

Odnośnik do komentarza
Uwaga, uwaga Zakościelny nowym księciem!!! I nie jest to nius z serwisu plotkarskiego.

 

PoP będzie dubbingowany, a główna rola przypadnie właśnie panu M. Zakościelnemu

http://polygamia.pl/pokaz-co-masz-na-swieta-ubisoft [ostatni filmik]

 

po prostu - o ja (pipi)e! :o :pinch: :lol3: :mellow:

 

 

...aaa i premiera to listopad albo grudzień [wg pana z Polskiego Ubi], co akurat jest dobra wiadomością :]

 

 

jak widać kilka postów wyżej Maciek tylko na PC przemówi, k.u.t.a.s.u.w.a i tyle w tym temacie :wkurzony:

 

Eee nie ma płakac nad rozlanym piwem ;) łyknie się 3XA i po sprawie. Ja w każdym bądż razie nie będę raczej czekał do stycznia...

Amen. Jak ktoś nie zna angola niech robi przy wersjach 3xA tak jak robiłem w początkach giercowania. Słownik ANG-PL i jechane. Nigdy nie było problemów ze zrozumieniem sensu danej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to jestem grą rozczarowany, graficznie może i bardzo ładnie, rysowana postać plus ładny czarny kontur wygląda bardzo komiksowo, natomiast sama rozgrywka sprowadza się do prostej platformówki polegającej TYLKO na skakaniu, bieganiu i odbijaniu się od ścian. Panowie z Ubi chyba zapomnieli o WALCE, która w poprzednich odsłonach był bardzo efektowna i ogólnie było jej dużo, natomiast tutaj, owszem walki są bardzo efektowne, nawet bardzo bardzo np.

możliwość wykorzystania w walce drugiej postaci i włączanie jej do swoich combosów

lecz jest ich jak na lekarstwo, pomijając tutorial. Praktycznie jestem w połowie gry, gram bo gram, bo jest to przecież Księciunio, no może nie jeśli chodzi o postać, ale brak mi w tej grze wartkiej akcji i widowiskowych walk, czyli tego co było wizytówką poprzednich części. Jeżeli ktoś liczy na piękną oprawę audio-wizualną to grę polecam, natomiast jeżeli ktoś oczekuję czegoś więcej niż tylko oprawa, to moim skromnym zdaniem rozczaruje się.

 

Pzdr @ll

Odnośnik do komentarza

to ze wiekszy nacisk na platformer to mi sie podoba akurat :D moze dlatego nazwa jest jak oryginalu :) powrot do korzeni

 

no ale chcialbym zeby walki byly trudne(albo wybor poziomu trudnosci), ja osobiscie lubie czesac kombosy i chcialbym troche wyzwania od bossow ;)

 

sierra jest wybor poziomu trudnosci?

jak sie zbiera te swiatelka to sa jakies acziwy za to ? trzeba sie nameczyc zeby niektore dosiegnac?

Odnośnik do komentarza

No raczej nie jak powrót do korzeni, skoro gra jest łatwa. Pierwszy Prince Of Persia, który wyszedł dał mi grubo popalić, to był hardcore.

 

Wracając znowu do poziomu trudności to było do przewidzenia, patrząc na pierwsze filmiki z gry, chyba nawet Gooralesko coś o tym wspominał. Np. że nie można spaść bo Eika nas łapie.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Poziomu trudności nie wybieramy, ponieważ go nie ma. co do achiwów za świecidełka to są jak najbardziej za konkretne ilości. Dostęp do nich jest umiarkowany, bez problemu można z każdej lokacji wyciągnąć 100%, mówię oczywiście po zaliczeniu 50% fabuły, co będzie dalej nie wiem, żeby nie było :D Wracając do tego że nie można zginąć to fakt nie da się bo nasza towarzyszka zawsze wyciąga pomocną dłoń, lecz jeżeli zrobi to ponad 100 razy w ciągu całej gry to odpada nam achiv za 100pkt. Natomiast to że spadamy nie jest raczej spowodowane naszymi umiejętnościami manualnymi a raczej fatalną pracą kamery i przypisaniu kierunków do pada, np. wisimy na jakiejś rurce wystającej ze ściany, skakaliśmy na nią mając kamerę za sobą po skoku wędruje ona na bok i widzimy bohatera z profilu, jak w każdej grze w takim przypadku za ruch do przodu powinien odpowiadać ruch gałki w prawo lub w lewo natomiast tutaj poprawnym ruchem jest ruch do góry, a jeszcze większy problem iż nie jest to reguła dotycząca całej rozgrywki a zdarzająca się losowo. Także praktycznie chcąc mieć pewność że nie spadniemy po takim skoku należało by poruszać gałką aby sprawdzić w którą stronę się ruszamy a dopiero potem skoczyć, tylko w tym momencie całą dynamika gry siada, bo co po każdym nawet małym ruchu należało by się zatrzymać wybadać kierunek i ruszać dalej, trochę to denerwujące, jednak nie należy się tym tak bardzo przejmować nie zdarza się to zbyt często ale jednak.

 

Pzdr @ll

Edytowane przez SierraPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...