Skocz do zawartości

- W co gracie na NDS'ie? -


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również nie lubię folii. Póki co mój dolny ekran jest w dobrym stanie, nie widać rys. Wszystko zależy od gry. W Zeldach głównie wskazujesz gdzie iść i co dotknąć. W czasie walk jest więcej mazania. Widziałem kiedyś totalnie porysowany ekranik, jakby ktoś cały czas rysował poziomą linię. Są pewnie gry w których ekranik cierpi :)

Odnośnik do komentarza

W sumie na tel czesto stylusa uzywam i zadnej ryski ale moze to kwestia ekranow swoja droga do tego je tworzyli wiec powinno byc ok. Ciekawe jak by sie sprawowal po dluzszym graniu w final fantasy theatrythms. Te zeldy z dsa na pewno sprobuje nabyc na aukcjach sporo jest moze sie uda za 50zl wyrwac

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

na 3ds ale to ds'owa gra - obecnie gram w 999 i to bardzo ale to bardzo po(pipi)ona gra :) . Cholera co te japońce nie wymyślą. Gra mi się strasznie podoba i obok Ghost Trick, ace attorney 3 i the world end's with you to obecnie najlepsza pozycja ds'owa dla mnie.  Kupiłem w paku z Virtue's last reward i cieszę się że po 999 zagram w kontynuacje :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

999, bardzo dobry tytuł, ciekawość zżera co się wydarzy dalej.

 

Podpowiem ze gre najlepiej przejsc 2-3 razy. Za pierwszym razem bez poradnika, za drugim patrzec co trzeba robic na normal ending,a za trzecim przejsc gre aby uzyskac True Ending ktory duzo wyjasnia (True Ending odblokowywuje sie po uzyskaniu Normal). Ogolnie jest chyba 7 zakonczen, z czego 4 bardzo podobne wiec duzo sie nie traci.

Odnośnik do komentarza

Po 3 latach wyciągnąłem NDSa z szuflady i odpaliłem Chrono Triggera. Grałem do 02:00 :) W dobie crapów na obence konsole i posuchy z gatunku RPG był to strzał w 10! Wciągnał mnie strasznie - zdażyłem już zapomnniec niektórych szczegółów z fabuły.

 

Co polecacie po ukończeniu CT? Jakieś inne must have? Najbardziej interesują mnie RPGi oczywiśćie.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Radiant Historia - podróże w czasie, fajny system walki, dobra średnia na metacritic (85). Czasem trzeba kombinować, żeby pójść dalej z fabułą. Przejście gry to ok. 35-50 godzin, zależnie od tego, ile zakończeń będziesz chciał odkyć.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Akurat w Radiant grałem mam jeszcze save'a i faktyczne gdzieś tam uknąłem. System walki nie porywa ale ciekawy motyw z liniami czasu. Wrócę po CT. Z ogranych mam jeszcze Thw World Ends With You, wszystkie FF, Zelde Phantom Hourglass, Mario NDS i chyba Kingdom Hearts 365/2 czy jak to tam.

 

Zagrałbym w jakąś wyjątkową grę wykrozystującą możliwości stylusa - ostatnią taką grą była Zelda PH i TWEWY.. Spirit Tracks ograłem trochę ale gdzieś tam porzuciłem w kąt potem NDSa. Trochę schematy po PH wydawały się odtwórczę, brak świeżości.

Odnośnik do komentarza

 

999, bardzo dobry tytuł, ciekawość zżera co się wydarzy dalej.

 

Podpowiem ze gre najlepiej przejsc 2-3 razy. Za pierwszym razem bez poradnika, za drugim patrzec co trzeba robic na normal ending,a za trzecim przejsc gre aby uzyskac True Ending ktory duzo wyjasnia (True Ending odblokowywuje sie po uzyskaniu Normal). Ogolnie jest chyba 7 zakonczen, z czego 4 bardzo podobne wiec duzo sie nie traci.

 

 

No ja od razu po pierwszym skończeniu zabrałem się za odkrywanie co się wydarzy jak obierzemy inne ścieżki i 3 pierwsze zakończenia jakie udało mi się odblokować to właśnie te najgorsze które najmniej wyjaśniają. Teraz właśnie jestem przy kolejnym podejściu i celuje w Normal Ending, no a później zostanie mi już tylko True i będę miał pełny obraz całości. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Theresia: Dear Emile - niepokojąca visual novel w atmosferze grozy. Jest klimat!!!

Pierwsze słyszę o gierce, ale po poczytaniu o niej w necie mam ochotę pograć. Można gdzieś dorwać w rozsądnej cenie czy trzeba kraść?

 

Mnie też dobry znajomy uświadomił o jej istnieniu. Niestety gra nie wyszła w Europie, więc ściąganie ze stanów może wyczyścić portfel, ja ukradłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.