Skocz do zawartości

raven_raven

- W co gracie na NDS'ie? -

Rekomendowane odpowiedzi

Summon Night: Twin Age - porządny RPG na DS ze świetną oprawą graficzną, jestem na ostatniej planszy już (gra na 7-9 godzin).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

trauma center, początek 5 chapteru, hc z 5 pacjentami na raz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@plecak - też jestem na tej operacji, dosłownie hardcore :twisted2:

Skończyłem Orcs&Elves (genialna w swojej prostocie i niesamowicie grywalna), to wziąłem się za drugą część Phoenixa. Raven przekonał mnie jednak, że warto skończyć tą ostatnią sprawę dwójki i zobaczyć trzecią część (liczę na to, że będzie równa jedynce) ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, wiedziałem, że ktoś przeczyta :). Dwójka na początku zawodzi, ale już druga sprawa jest naprawdę fajna i daje czadu. Gra nie jest taka jak jedynka, ale naprawdę warto ją przejść i łykać genialną trzecią część z jeszcze genialniejszymi postaciami :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koncze poziom normal w Picross DS. Niedlugo zabieram sie za free mode. Gra jest boska.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Koncze poziom normal w Picross DS. Niedlugo zabieram sie za free mode. Gra jest boska.
Oj jest, jest. Mogliby wydać Picross 2, bo już wszystkie puzle ułożylam ;)

A żeby było na temat: obecnie nie gram w nic i pozwalam DSowi obrastać kurzem, ale przymierzam się do "GH on Tour.".. może w weekend.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

apropo picross; czy nie można tam przypadkiem dociągać puzzli z netu? gdzieś czytałem że jedne tygodniowo wypuszczają/li?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Summon Nights. Całkiem fajny action rpg, niewymagający zbyt szybkiego nawalania w ekranik. Jak na rpg to krótki(gra ma 20 chapterów a przejście to jakieś 15-20 minut).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
apropo picross; czy nie można tam przypadkiem dociągać puzzli z netu? gdzieś czytałem że jedne tygodniowo wypuszczają/li?

Da sie sciagnac puzzle, ale w Europie sa chyba tylko 2 zestawy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mario&Sonic: At the Olympic Games.

W Dodatku znalazłem sparing-partnera do Mario Karta przez Download Play, ubaw po pachy. Gra w tym trybie daje niesamowite wrażenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Summon Night: Twin Age - porządny RPG na DS ze świetną oprawą graficzną, jestem na ostatniej planszy już (gra na 7-9 godzin).

ale gała to takie krótkie jest!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Da sie sciagnac puzzle, ale w Europie sa chyba tylko 2 zestawy

Ja mam amerykańską wersję i do ściągnięcia było w sumie bodajże 20 paczek. Sporo z oryginalnego Mario Picross.

Jednak nici z kolekcjonowania - na carcie mieści się tylko 10 paczek, więc trza selektywnie kasować.

W sumie nie wiem, czy ostatnio pojawiło się coś nowego, ale mogę sprawdzić, jeśli ktoś chce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Siwy_

pierwszy phoenix wright (nie spodziewalem sie ze mnie tak wciagnie:) i new super mario

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

skończyłem trauma center, pograłem troche w animal crossing, ale jakieś takie nudnawe, natomiast elite beat agents przekozackie, genialne historyjki (troche kojarzą mi się z project rub) świetna komiksowa grafika no i oczywiście samo tańczenie i machanie stylusem, niestety jak narazie niemal same oceny "d"' ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jake Hunter - chociaż gra prowadzi za rączkę, to jednak ma coś w sobie, że po prostu chce się poznać historię do końca

główna w tym zasługa świetnego klimatu, uzyskanego dzięki nastrojowej muzyce oraz charyzmy głównego bohatera (można powiedzieć takiego współczesnego Bogarta ;) )

szczerze polecam, jeśli komuś podobał się Hotel Dusk (choć JH jest słabszą produkcją) lub Insectiside (od tego z kolei duuużo lepszą i mniej odrealnioną), to musi w JH zagrać

Edytowane przez dziki_dziku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mario & Luigi Partners in Time mnie wciągnęło, ale jakieś takie nudnawe chwilami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mario & Luigi Partners in Time mnie wciągnęło, ale jakieś takie nudnawe chwilami.

Moim zdaniem przekombinowali system walki. Ogólnie to krok w tył względem poprzedniej części.

Ja obecnie gram w Kirby Power Paintbrush. Przeszedłem główny tryb i teraz przechodzę Rainbow Run. Ogólnie gra jest świetna, ale tryb główny zdecydowanie za krótki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uhhh, ostatnio mam trochę czasu, więc zacząłem nadrabiać zaległości w grach na DSa. Najpierw poszedł FFXII:RW i muszę powiedzieć, że o ile scenariusz zasysa, aż miło, tak sam system walki, klimat nie pozwalają oderwać się od konsoli. Dalej Oendan, którego katuje już od roku i Castlevanie (dzisiaj zacząłem grać). W kolejce czeka dokończenie NSMB i Zelda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta