Skocz do zawartości

- W co gracie na NDS'ie? -


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Suikoden- no niewiem. Nie wiem, nie wiem, nie wiem. Niby tla sa przesliczne, miasta oraz system poruszania sie po nich bezbledne, walki sa wporzadku chociaz malo urozmaicone( atak/ magia/ specjalny power/ obrona/ uzycie itemu) wszytsko oczywiscie turowo. Postac staje sie silniejsza samodzielnie, po skoku poziomu doswiadczenia, zadnych siatek wyboru czy cos w tym rodzaju. Fabula jest calkiem przyswajalna. Banda dzieciakow( znowu, dlaczego zawsze sa abo dzieciaki albo niewiadomo kto?) odkrywaja ksiegi po dotknieciu ktorych zostaja obdazone specjalnymi mocami( mark of the stars), mamy tu rowniez wie frakcje: Orders- kolesie gloszacy, ze przyszlosc jest ustawiona a spoleczenstwo powinno kierowac sie narzuconymi przez nich schematami oraz ich przeciwnikow ktorych nazwy nie pamietam a ktorzy choc graja role tych dobrych tez maja swoje brudy do wyprania. Sa tez wrota przenoszace do innych swiatow i szczatki wizji o ktorej nikt nie wie nic. Wszytsko przyzdobione jak na jrpga przystalo lekko pedalska muyzczka i gra gotowa... idziemy przed siebie, plotkujemy w nowch miastach, handlujemy, wymieniamy zeby finalnie sprawdzic sie na polu bitwy. Chcecie kolejnego zwyklego do bolu( choc wcale nie zlego) jrpga? Suikoden pewnie czeka na sklepowych polkach :P

Odnośnik do komentarza

GTA CW - na liczniku 26h, x360 nie włączany od tygodnia, jak dla mnie masakra

Broken Sword: The Director's Cut - moja kobitka w to pocina i powiem szczerze, że wygląda pięknie. Włączyły mi się wspomnienia starych dobrych BS.

Rub Rabbits - przechodze drugi raz, bo gra cudnie głupio-słodka

no i Flower, Sun, and Rain - kolejne dzieło Sudy51, dziwne, brzydkie, ale dam jeszcze mu szansę

 

Odnośnik do komentarza

GTA:CW nie daje mi spać na wykładach ! Cannot stand this hell I feel!

Touch Detective okazał się smakowitym ciastkiem z mniej-smakowitym mega-robakiem w środku

(czyt. po pierszych paru kęsach odechciało się jeść). Turned the page...

Chrono Trigger, ciąg braku punktów Techniq'i rulz. So what! So what so what so what!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...