Skocz do zawartości

Horror/Death Rap


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mi ta sutter kain jak najbardziej odpowiada, imo podobny poziom co donnie darko. Obaj wchodzą jak złoto, warstwa tekstowa zawsze dla mnie w muzie na drugim planie.

 

 

Mógłby ktoś zapodać coś od The Devilz Rejects? Oprócz Necronomicona, bo to mam.

 

Wyczaiłem jeszcze parę nazw / ksywek, Krucifix Klan, Grime, Jus Allah (koleś chyba z The Devilz Rejectz), Immortal Technique, ktoś ma coś od nich?

Odnośnik do komentarza

devilz rejects to był jednorazowy projekt, po wydaniu płytki (jest dostępna w 2 wersjach - to co ja kiedyś dawałem to jest limitka z dodatkowymi trackami) chłopaki się pokłóili i nie ma o liczyć na coś nowego. jus allah przed devilz rejects był członkiem jedi mind tricks (chyba do zaje.bistego albumu "violent by design", ale od jmt warto sprawdzić wszystko), pozatym ma na koncie mixtape i solowy album "all fates have changed" a na ten rok zapowiedziana jest następna, do tego można go usłyszeć na albumach army of pharaohs (same tuzy z babygrande rec.). ogólnie uwielbiam typa. drugi członek devilz rejects - bomshot ma na koncie pare mixtape'ów ale cieżko z dostępnością - na undergroundhiphop.com dodają do necromonicona więc jak kupie to wrzuce ;), pozatym w zeszłym roku wydał płyte "abomination", ale o ile wiem w necie jest dostępna jedynie jako jeden plik mp3.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza

ksywki pierwszy raz widze na oczy, ale dają rade chłopaki. sprawdziałem narazie numer z paz'em i ten z klipu co jest na majspejsie. płytkę z pewnością sprawdze, zresztą większość rzeczy od babygrande czy z obozu jmt/army of pharaohs jest warta nadstawienia ucha.

Odnośnik do komentarza

La Coka Nostra-That`s coke.

 

Jak ktoś ma na mp3 niech śmiało wrzuca.ogólnie jest dobrze;]

Jako, że That's Coke mną pozamiatało, to ściągnąłem album The LCN Familia z 2007 r.

 

Tracklista:

1. La Coka Nostra - Fuck Tony Montana (4:12)
2. La Coka Nostra - Darkness Deepens (4:44)
3. La Coka Nostra - Sometimes (2:4
4. La Coka Nostra - Violent Times (4:23)
5. La Coka Nostra - Hatin' Me (3:36)
6. La Coka Nostra - Black Metal (3:50)
7. La Coka Nostra - Head Not Shit (3:3
8. La Coka Nostra - Soldiers Of Fortune (2:52)
9. La Coka Nostra - Surgical Tactics (3:42)
10. La Coka Nostra - Rich Man Poor Man (3:49)
11. La Coka Nostra - Get Outta My Way (3:24)
12. La Coka Nostra - This Is War (3:12)
13. La Coka Nostra - Starsky & Hutch (2:27)
14. La Coka Nostra - Where Hope Goes To Die (2:52)
15. La Coka Nostra - It's A Beatiful Thing (3:22)
16. La Coka Nostra - Gravesend (3:36)
17. La Coka Nostra - The LCN Anthem (3:05)
18. La Coka Nostra - Bonus Track (12:32)

 

Link:

http://lix.in/ed9088

 

Z pobieżnego przesłuchania najfajniejsze kawałki to "Fuck Tony Montana" (ale to znałem wcześniej, z ich myspace) i "Black Metal" (za elementy latynoskie ;] )

 

Jako, że zupełnie się nie znam na takiej twórczości, to proszę o polecenie czegoś w podobnych klimatach, bo bardzo mi podpasowało.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Janol z tego co widzę po kawałkach to jest to jakaś składanka a nie prawdziwe "Brand you can trust".Black Metal jest świetne , ale to nawet nie jest kawałek LCN tylko Ill Billa z kimś tam , pochodzi z mixtepu o tej samej nazwie , który bardzo polecam.Na wszystko przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać , jednakże jak ktoś nie ma tych kawałków co daleś to niech śmiało ściąga.

Odnośnik do komentarza

to jest bootleg rożnych tracków poszczególnych członków lcn - wersji jest pare i rożnią się minimalnie. tak jak wspomniał lukasz "black metal" jest z mixtape'u ill billa o tym samym tytule z zeszłego roku, "hatin me" i "rich man poor man" to solowe numery slaine'a z jego mixtape'u "white man is a devil vol. 2", "sometimes" i "head nod shit" to kawałki big left'a z kolei ostatni bonus track to remix kawałka jedi mind tricks "heavy metal kings" autorstwa hardcore'owej kapeli terror (linki masz w underze ;)). jako, że lcn świetnie wpasowuje się w społeczno/polityczno/konspiracyjny klimat twórczości jmt i non phixion to poleciłbym ci:

 

non phixion - the future is now (abolutny klasyk, linki są na poprzedniej stronie)

jedi mind tricks - violent by design albo ostatnie "servant in heaven, kings in hell" (to drugie w sumie bardziej)

 

warto obadać wspomniane mixtape'y a także:

 

special teamz - stereotypez (slaine + 2 dobrzy mc z bostonu)

dj muggs & sick jacken = legend of the mask and the assasin (producent związany z lcn a wcześniej wiadomo członek cypress hill + typ który nawija gościnnie w fuck tony montana - wcześniej psycho realm)

 

a tak ogólnie la coka nostra to:

 

ill bill - sporo solówek, członek non phixion, brat necro.

slaine - pare mixtape'ów, special teamz

everlast - house of pain (autorzy hiciora "jump around"), epizod blue'sowy całkiem udany ;)

big left - mikstejpy

danny boy - autor bitu z "that's coke", wcześniej house of pain.

 

Odnośnik do komentarza

no i jest krimson creek

 

http://rs218.rapidshare.com/files/11380737...imson_Creek.rar

http://www.sendspace.com/file/0nnb16

 

01. Intro

02. Country Life

03. Untold Unwritten

04. Inbred Evil

05. Freak Bitch (Feat. Violent J)

06. Heathen

07. Walking After Midnight (Feat. Insane Clown Posse)

08. Love Hate

09. Cold Cruel World

10. Straight Outta The Crops

11. Outlaw

12. Path I Walk

13. Trailer Park Creepin (Feat. Violent J)

14. Fear (Feat. Blaze & Monoxide)

15. Death Of A Hater (Feat. Madrox)

 

okładka ta co dawałem niestety

Odnośnik do komentarza

the game - 911 is a joke (cop killa)

 

jakies skojarzenia? XD gejm sie robi na clown'a, jak tak dalej pójdzie to go na nowym twiztidzie usłyszymy ;). ale bez kitu porównajcie se fejspejnty - wykapany twztid z czasów "freakshow". za to już serio mówiąc to raczej nie ma związku chociaż numer mi się podoba, a jak wiadomo dpg byli na "independent's day" więc kto wie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...