Skocz do zawartości

Bugi, błądy, narzekania itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, okazalo sie, ze GTA4 nie jest produktem idealnym.

 

Pozwole sobie wyliczyc:

- jade ulica na pelnym spidzie i przypier.dalam w niewidzialne drzewo, ktore materializuje sie na masce mego samochodu.

- podobnie zmaterializowal sie tez jeden samochod :P

- kapec totalny byl podczas gry w bilard z miszel. Kamera probowala ogarniac stol sponad lampy, a sie okazalo, ze jest ona nieoteksturowana,

dalej juz bylo tylko lepiej. Ostatni strzal walilem totalnie na slepo, widzialem tylko HUD i czarne badziewie przeslaniajace mi wszystko. Trafilem i wygralem!! :P

- przenikanie tekstur i problemy z detekcja kolizji - czeste; widoczne nawet w cut scenkach. O kolesiu ktory zawiesil mi sie na klamce 0,5m od drzwi tez pisalem :)

 

Ech, przyda sie patch tej grze ;p.

Aha i jeszcze mogliby dorzucic jeden rzut kamery z samochodu - wyzej, bo przy poscigach trzeba zapierdzielac z prawa galka odchylona o te ok. 30 stopni.

 

Jakby to kogos obchodzilo - Xbox 360 Arcade, bez dysku, najnowsza seria.

Odnośnik do komentarza

Wczesniej to bylo perfidne. Teraz zauwazylem tylko drobne nasilenie tego zjawiska. Tj. jak dorwiesz np. Banshee to potem na ulicy nie bedzie trudno zdobyc nastepny, jednak nadal jest tez kwiatek taki, ze pojazdy potrafia znikac po obroceniu sie. Rzadko, ale jednak - trzeba troche namieszac ;].

 

- jade ulica na pelnym spidzie i przypier.dalam w niewidzialne drzewo, ktore materializuje sie na masce mego samochodu.

- podobnie zmaterializowal sie tez jeden samochod :P

To jest chyba tylko przypadlosc wersji na X360 wynikajaca z braku instalacji gry na HDD. Za wolno doczytuja sie tekstury.

dodam, ze jesli ktos gra na piracie to jest to jeszcze bardziej zauwazalne. :)

Nie ma co do tego watpliwosci. Gra jest 'wyzwaniem' dla napedu Xa. Nie jest tak zle. W GTA3 bylo gorzej.

Tak czy inaczej dorysowywanie jest powszechnym zjawiskiem i posiadacze Xa nawet z oryginalkami nic na to nie wskuraja raczej :P.

Eh... mogliby jednak udostepnic opcjonalna instalacje tej gierki na dysku.

Odnośnik do komentarza

Na 200% jest wykorzystywane! Zwlaszcza na Xboxach Arcade z memorka 256MB. No i na pewno gra wykorzystuje tenze wirtualny dysk w konsoli, a konkretniej jego partycje przeznaczone do emulacji starego Xboxa ;].

 

Dlaczego M$ nie pozwolil na wykorzystanie dysku? Dlatego, ze byloby to nie fair wobec uzytkownikow, ktorzy dysku nie posiadaja, a bardzo M$owi zalezalo na tym, by gra sprzedawala system. Tak bylo wlasnie w moim przypadku. Zamiast wywalac 450 euro na PS3, rzucilem 250. 350 euro (premium + gta4) tez zrobiloby np. dla mnie roznice. Nie kupilbym prawdopodobnie konsoli, gdyby nie swietna cena, a szykuje sie ponoc kolejna obnizka :P.

No ale my tu nie o tym...

 

Z bledow moge jeszcze wyciagnac to, ze przejezdzajac przez mosty, lampiony sa zaslepiane przez cieniutkie barierki. Troche to dziwne ;}.

Odnośnik do komentarza

Gram na PS3, 40 gb, ale to nie ma znaczenia w sumie.

 

Przede wszystkim zwalony jest jak dla mnie bilard, ale nie będę się przyczepiał, bo to tylko mała minigierka.

 

Nie podoba mi się to, że dalej stosowane są sztuczki, np. lecąc helikopterem widać światła samochodów na dole (niesamowicie to wygląda), ale po zmniejszeniu pułapu te światła znikają, a na ich miejscu nie pojawiają się bynajmniej samochody...

Odnośnik do komentarza

- Jedyna wada jaka zauwazylem to kolorystyka, jest za szaro :(

 

Nie wiem czy pamietacie jak bylo z GTA:SA? Tam czytnik nonstop mielił i trawa dorysowywala sie metr przed autem. Teraz, jak dla mnie popup jest niemal niewidoczny od biedy jakis budynek sie "pojawi" w oddali.

Odnośnik do komentarza

Pewnie wiekszość z Was ma LCDki jak GTA4 u Was wygląda ? czytałem na forach, że dużo ludzi narzeka jakie to GTA4 brzydkie i w ogole cos nie teges na LCD, ja gram na CRT HD i jakoś grafika i ogolny wyglad bardzo mi sie podoba, nawet moge powiedziec, ze miażdzy i dlatego sie dziwie. Napiszcie cos, czy to prawda czy jednak bzdury ?

Edytowane przez Jared_
Odnośnik do komentarza
Pewnie wiekszość z Was ma LCDki jak GTA4 u Was wygląda ? czytałem na forach, że dużo ludzi narzeka jakie to GTA4 brzydkie i w ogole cos nie teges na LCD, ja gram na CRT HD i jakoś grafika i ogolny wyglad bardzo mi sie podoba, nawet moge powiedziec, ze miażdzy i dlatego sie dziwie. Napiszcie cos, czy to prawda czy jednak bzdury ?

 

Ja gram na 40' Lcd i dla mnie gra wyglada wspaniale! Uwielbiam ogladac widoczki jak jade mostem badz latam helikopterem.

Jedyny mankament w grze to dla mnie chrupniecia podczas duzych zadym...ale jak one wygladaja ^_^

Odnośnik do komentarza

co do "bugu" z autami, że jak wsiadasz do takiego to takie podobne jeżdżą po ulicach to nie bug sam w sobie ale cięcia by oszczędzić pamięć, tak samo wszystkie zabiegi znikające obiekty itp... Mimo, że sprzęty są mocne to i tak dużo czasu minie zanim nie będzie takich uproszczeń.

Jedyne co jest denerwujące teraz, że wydają grę pełną bugów, głupich bugów a potem będzie 40 tysięcy łatek bo będą znajdywane kolejne bzdury... Wolałbym, żeby pracowali nad tym dłużej niż potem takie jazdy, nie mające prawa pojawiać się na tej generacji konsol.

Odnośnik do komentarza

Strasznie wkurza mnie, że gdy w "start menu" zmienimy ustawienie "invert look" na "ON" to ten owszem 'inwertuje' się, ale jedynie na osi Y(czyli góra-dół) a na osi X(lewo-prawo) jest bez zmian. Irytuje mnie to gdyż jestem przyzwyczajony do tego, że gdy prawą gałkę analoga wychyle w prawo to kamera mi powinna mi iść w lewo(i vice versa). Męczę się z tym strasznie niestety:(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...