Skocz do zawartości

Bugi, błądy, narzekania itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość el becetol

A tam narzekacie na ten framerate... pewnie, jak ostatnie 3 tygodnie gralem w Burnout Paradise (gram na 32' lcd) to troche mnie zniesmaczyło jak wsiadlem do samochodu i przejechałem sie jakąś przelotówka, ale po godzinie sie przyzwyczailem. I tak grafika robi lepsze wrazenie niz w poprzednich GTA. Pozatym GTA to nei tylko grafika z prowadzenia samochodu, sa za(pipi)iste wnetrza, mimika twarzy w czasie dialogow itp. Tak samo jak narzekania na to ze jest za niebiesko - 3 minuty przy ustawieniach telewizora i mam duzo cieplejsze barwy - gdzie tu problem? Nie pamietam juz jak jest z CRT ale na lcd zmienianie ustawien obrazu, zwlaszcza ciepla barw, ostrosci, daje naprawde wielka roznice.

 

Mam tylko jedno pytanie - czy u was w czasie zblizen na postacie w czasie dialogów pojawia sie taka jakby wykropkowana plama w partiach skory pomiedzy ta nieoswietlona a calkowicie oswietlona? Zwlaszcza drazni mnie to w czasie skeczy w Pierestrojce. W dzien i dobrym swietle tego nie ma wiec zakladam ze to jakies niedorobione cieniowanie postaci które wychodzi tylko przy zblizeniach.

Odnośnik do komentarza

Ja mogę narzekać na grafikę. Moim zdaniem lepsza grafika momentami była w GTA 3 na pc :). Te rozmyte drogi i budynki momentami tak mnie odrzucają od tej gry ... ratują to niesamowicie fajne misje oraz przerywniki filmowe. Pod tym względem gra jest świetna. Szkoda, że poza tym gra mi niezbyt podchodzi. Zdecydowanie wolałem poprzednie części i dawną graikę gdzie świat nie wyglądał jak po wybuchu jądrowym:) . Ponarzekać też mogę na soundtrack, ale to mnie mniej boli. Gdyby wywalili te rozmycie, dali większy zasięg widzenia oraz poprawili płynność gry było by fajnie. To tylko moje zdanie i każdy może się nie zgodzić, ale gra nie zasługuje na 10/10 :) .

Edytowane przez Gazi
Odnośnik do komentarza

Śmieszny bug odkryłem przypadkiem. Udało mi się to dwa razy powtórzyć. Jak lata nad Wami helikopter policyjny to zestrzelcie dwóch policjantów w środku a wtedy on odleci. Tylko zróbcie to snajperką a potem jak będzie się od Was oddalał trzymajcie go ciągle w lunecie na maksymalnym zoomie i jak już będzie kawałek od Was to oddalcie zoom i powinna zamiast helikoptera zostać taka kropka malutka. Gdy ponownie przybliżycie na tą kropkę to okaże się że to zawieszony w powietrzu policjant, który sobie spaceruje. Zestrzelicie go a on sobie swobodnie spadnie.

Odnośnik do komentarza

Boze, jak ja kochalem takie glitche odkrywac w GTA3 ;].

Niezle, Wihajster!

No nic... wracam do konsoli.

 

Denerwuje mnie tez kiepski auto - aiming. Nieraz mam kolesia na wprost od siebie i probuje na nim sie zalockowac, a moja postac robi zwrot o 90 stopni i celuje w zwyklego przechodnia or sth ;>.

Odnośnik do komentarza

a mnie dopadl na max denerwujacy bug....dotyczacy achi...po prostu nie wpadaja i tyle....:(.....

 

Genetically Superior

Come first in 20 singleplayer street races. 25

After completing the mission "Number 1" for Brucie, you unlock the ability to compete in street races. Brucie will call you on your phone soon after the mission is over, and explain that any time you want to race, give him a call to set one up. Win 20 races to unlock the achievement.

 

Super, wykonalem wszystkie misje dla Brucie i dupa kontakt z kolesiem sie urwal, nie dostaje maili i gdy dzwonie caly czas wlacza sie sekretarka....nie mam dostepu do zadnych wyscigow, i nie dzwonil w tej sprawie do mnie po pierwszej dla niego wykonanej misji :(......

 

Manhunt

Complete the most wanted side

missions from the police computer. 15

When you enter a police car, press to open up the police's computer.

There are 10 people on each island that need to be dealt with.

 

 

Taka sama sytuacja, sprzatnalem wszystkich z listy a achi brak....:(...

 

Czy tylko mnie spotkal taki "zaszczyt"??

 

Ta gra jest tak zbugowana ze az strach jak totalny gniot i tak zaczynam o niej myslec....

Odnośnik do komentarza
Genetically Superior

Come first in 20 singleplayer street races. 25

After completing the mission "Number 1" for Brucie, you unlock the ability to compete in street races. Brucie will call you on your phone soon after the mission is over, and explain that any time you want to race, give him a call to set one up. Win 20 races to unlock the achievement.

 

Super, wykonalem wszystkie misje dla Brucie i dupa kontakt z kolesiem sie urwal, nie dostaje maili i gdy dzwonie caly czas wlacza sie sekretarka....nie mam dostepu do zadnych wyscigow, i nie dzwonil w tej sprawie do mnie po pierwszej dla niego wykonanej misji :(......

 

Manhunt

Complete the most wanted side

missions from the police computer. 15

When you enter a police car, press to open up the police's computer.

There are 10 people on each island that need to be dealt with.

Wykonałeś dla niego misję z wyścigiem (N.1)? Jeśli tak, to faktycznie głupi błąd...

 

Sprzątnąłeś po 10 z każdej wyspy (łącznie 30)?

 

Odnośnik do komentarza

Zwolnień animacji nie ma. Chyba, że ktoś kupił grę tylko po to, żeby liczyć klatki animacji. Wtedy będzie miał "zabawy" co nie miara. Zawsze znajdzie się kilka miejsc, w których za dużo się dzieje i animacja trochę rwie. Grafika jest świetna. Oczywiście znajdą się koszmarne tekstury na niektórych wystawach sklepowych ale samochody wykonane są genialne. Jeśli ktoś uważa inaczej niech ściągnie sobie jakąś grę z PS one. Tam to jest dopiero grafika. A ile czasu będzie można poświęcić na marudzenie, że tekstury słabe, animacja koślawa itp. Jakieś 5 godzin narzekania gwarantowane. I to za znacznie niższą cenę. Fabuła jest bardziej dojrzała i nie ma już hollywoodzkich akcji z San Andreas. I bardzo dobrze. W dalszym ciągu można wykonywać Stunt Jump. Auto-celowanie jest dobre dla osób, które nie grały w poprzednie części. Identyczny system zastosowano w Uncharted i sprawdza się doskonale. W GTAIV jest o tyle trudniej, ze energia nie odnawia się samoczynnie a gliniarze czają się za każdym rogiem. Więcej realizmu. Teraz, żeby rozwalić grupkę gliniarzy trzeba mieć lepszą broń od nich.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

To teraz sobie tu, we wlasciwym watku ponarzekam:

1. Pierwsze i oczywiste: picture quality (ostrosc/rozdzielczosc) i framerate to porazka. Assasins Creed o wieeeele lepiej.

2. Czemu classic control nie jest zgodny ze starym w 100% np. in car L2,R2 = camera left, right ?

3. Ja rozumiem ze jest droga hamowania, ale w realu podczas hamowania mozesz skrecac, a tu zaraz sie kola blokuja i leci prostooo.....chociaz nie wciskam nawet polowy hamulca.

4. Co jest z tym chodzeniem ? jak bardzo analoga nie wychylic to chlopek i tak zawsze tym samym tempem (wolnym) idzie.

To po cholere ten analog ? A ja chce isc szybko ale jeszcze nie biec - poprzez wieksze wychylenie galki.

5. Czemu nie mozna wylaczyc tego koszmarnego blurra ? w VC i SA mozna bylo.

6. Co z ta kamera ? Jak w aucie jestem to galka w gore=widok w dol, jak pieszo to odwrotnie. Wiem ze mozna zrobic invert, ale on zmienia obydwa ustawienia naraz.

A ja chce in car i on foot: galka w gore=widok w gore. Jak w SA.

 

Sa tu w ogole jakies poza glowno watkowe rzeczy do robienia jak w poprzednich czesciach ? o strzelaniu do golebi, bilardzie, rzutkach i kreglach to wiem,

Ale jakas koszykowka jak w SA ?

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza
Zwolnień animacji nie ma. Chyba, że ktoś kupił grę tylko po to, żeby liczyć klatki animacji. Wtedy będzie miał "zabawy" co nie miara. Zawsze znajdzie się kilka miejsc, w których za dużo się dzieje i animacja trochę rwie. Grafika jest świetna. Oczywiście znajdą się koszmarne tekstury na niektórych wystawach sklepowych ale samochody wykonane są genialne. Jeśli ktoś uważa inaczej niech ściągnie sobie jakąś grę z PS one. Tam to jest dopiero grafika. A ile czasu będzie można poświęcić na marudzenie, że tekstury słabe, animacja koślawa itp. Jakieś 5 godzin narzekania gwarantowane. I to za znacznie niższą cenę. Fabuła jest bardziej dojrzała i nie ma już hollywoodzkich akcji z San Andreas. I bardzo dobrze. W dalszym ciągu można wykonywać Stunt Jump. Auto-celowanie jest dobre dla osób, które nie grały w poprzednie części. Identyczny system zastosowano w Uncharted i sprawdza się doskonale. W GTAIV jest o tyle trudniej, ze energia nie odnawia się samoczynnie a gliniarze czają się za każdym rogiem. Więcej realizmu. Teraz, żeby rozwalić grupkę gliniarzy trzeba mieć lepszą broń od nich.

 

Wystarczy pistol i celowanie w glowe ;). Gra dosc czesto szarpie i nie ma co sie oszukiwac

Odnośnik do komentarza
2. Czemu classic control nie jest zgodny ze starym w 100% np. in car L2,R2 = camera left, right ?

3. Ja rozumiem ze jest droga hamowania, ale w realu podczas hamowania mozesz skrecac, a tu zaraz sie kola blokuja i leci prostooo.....chociaz nie wciskam nawet polowy hamulca.

Nie wiem jak na ps3, na xie oczywiscie pod triggerami jest gaz/hamulec.

Niektore auta maja abs niektore nie maja, dla mnie wszystko w porzadku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...