Skocz do zawartości

Bugi, błądy, narzekania itp.


Rekomendowane odpowiedzi

ja sobie na jedną rzecz ponarzekam....

 

(pipi)one gołębie.

 

czy są jacyś masochiści, którzy szukają ich bez gotowej mapki?

Ja szukam sam i mam juz ponad 50. :)

 

Raczej nie sadze, skoro takowa mapke mozna sobie w grze obejrzec ]

Mapka golebi w grze, gdzie ? :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

No i stało się.

Wczoraj robiłem małą zadymę w aucie (policja+granaty przez okno). W pewnym momencie, gdy było koło mnie około 6 radiowozów, rzuciłem granat i dawaj wsteczny. Usłyszałem tylko wybuch i kamera zjechała w dół i pokazuje widok podwozia. Myślę co jest. Widzę obracający się w powietrzu samochód w którym siedzę. Obracam kamerę i TADAAA jestem kilkaset metrów nad ziemią (nawet heli chyba tak wysoko nie byłem) i opadam.

Widok na miasto nie ziemski a i sam lot w dół trwał z 10 (!) sekund. Miał tak ktoś?

Odnośnik do komentarza

Kiedy pędzicie furą, a na przeciwko jedzie/stoi motorek - nie żałujcie sobie. Przy większych prędkościach przy czołówce, pare razy zdarzyło się że motocyklista po prostu wystrzelił pionowo w powietrze i ... już nie wylądował. Kilkukrotnie specjalnie sprawdzałem okolice czy gdzieś nie leżą, widocznie zostali na orbicie.

Odnośnik do komentarza

bug w wyscigu

 

dzwonimy po wyscig, nastepnie dojezdzamy do tego miejsca lecz nie stajemy w oznaczonym polu tylko stajemy gdzies 1 lini zawodnikow. Teraz dzwonimy do Bruciego by odwolasc wyscig i w tym czasie upuszczamy granat. Granat wybucha i pojawia sie odrazu napis GO bez odliczenia i teraz nawet gdy zginiemy, psy nas zlapia,itp nie bedzie mozna anulowac wyscigu bo czek bedzie na mapie i nawet gdy go przejedziemy nie pojawi sie nastepny :P. Ostatno brat to wlasnie zrobil gdy wykonywal wyscigi potem musial powtorzyc pare misji oraz ze 2 wyscigi :P

Odnośnik do komentarza

Czytalem recenzje, zapowiedzi, wypowiedzi na forach i jakos niemialem zamiaru kupowac gta4... nastepne gta tylko w ladnej oprawie... gta3 pierwsze 3d, gta vc klimatyczne, gta sa dlamnie nuda, czegos zabrakolo mi w tej czesci i przpakowana... niepodobalo mi sie to ze prawie z niej rpg zrobili... no i tak wiec w zeszla sobote znudzony na lekkim kacu polazlem do empa i zakupilem gta4.... szok szok szok :D ... jak siadlem w sobote to do niedzieli wieczorem gralem non stop, giera pelen wypas powrot do starch klimatow gta i gta2. Fabua zabija, plejada postaci niesamowita, grafa kozacka a ten blur to kosmos, fizyka niesamowita, misje przemyslane bardziej realne niz hooliwoodzkie, model jazdy autkami wgniata dosc zblizony do symulacji po kilku dniach mozna smigac jak kasadezy w filmach, cover system prosty a zarazem bardzo skuteczny... wiec na co tu nazekac: malo rozbudowana? pfff to nie rpg, frame rate? na 100h przegrane ze 2 razy zwolnilo gre i to mialem wtedy niemaly mexyk (ps3) jest kilka innych gier mniej zlozonych i frame rate jest doozo gorszy, doczytywanie tekstur? to chyba tylko xb, ai policji? a w ktorym gta oni byli inteligentni?, kierownica sie nie kreci a rekoma macha? szyby niema a lokciem chce wybic ja? samochod mnie potracil? nielataj po ulicy baranie :P , jakies malo znaczne fazy ktore ma 1 na 1000 osob? a moze sterowanie? w dupach sie poprzewracalo i tyle poprzednie czesci gta maja dozo wiecej bardziej irytujacych bledow. Najpier wes pod owage jak badzo ta gra ewoluowala i ile pracy trzeba w cos takiefo wlozyc a potem nazekaj.

Prawde mowiac wszystko w tej grze jest na odpowiednim poziomie, mam tylko male zastrzezenia do soundtracku w porownaniu z poprzedniczkami to naprawde jest slaby i to chyba na tyle... wsumie to zachwalanie a nie nazekanie :P

Dodam ze fabue juz zkaczylem teraz lece 2 raz na 100%...

 

Takie jest moje zdanie, twoje twoim i niech tak pozostanie... pozdro

Edytowane przez BigSnk
Odnośnik do komentarza
Ostatnio zauwazylem, ze jak wsiadam do auta i zmieniam radio na Beat 102.7 to w 3/4 przypadkow leci ten sam utwor Oo

Ja miałem taką akcję (przez dosyc długi czas... teraz jakoś się to zmieniło), że jakieś 4/5 przypadków leciał akurat pewien, ten sam utwór (bądź jakaś wstawka...) jak włączałem Massive B Soundsystem 96.9

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Dużo osób mówiło że w GTA IV tekstury doczytywane sa "przed nosem". Dzisiaj właśnie byłem u kumpla który kupił x'a (przerobionego) gdy zobaczyłęm jadace auto w powietrzu bo drogi nienadązało doczytywać poprostu mnie zatkało. Postanowiłem przynieść moje GTA IV orginał i co się okazało ze wszystko chodzi jak nalezy ;p a więc ci co mają takie bugi jadą na kopiach sprawdzone na 2 konsolach na dodatek na kopi gra dużej się loaduje ;p na orginale dochodzi do obrazka auta z panienką a na kopi pokazują się jeszcze 2 kolejne obrazki:P A co najważneijsze kumpel miał wypaloną grę na Verbatim, wypalił na innym nośniku i to samo ;p

Edytowane przez Ice Lolek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...