Skocz do zawartości

Admini - cała prawda


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako iż Admini powinni wykazywać się opanowaniem, inteligencją i znajomością poprawnej polszczyzny zakładam ten temat. Nie obchodzi mnie to czy dostane warna lub bana. Uważam że admini (oczywiście nie wszyscy) nie powinni nimi zostać ani tym bardziej być. Mam tutaj na myśli głównie nijakiego Diabeu oraz jego ordynarne i obrażające posty w temacie PS3 vs x360 vs wii. Zainteresowanych odsyłam do tematu. Piszę to publicznie gdyż oczekuję reakcji siły wyższej oraz Waszych komentarzy na ten temat. Osobiście sam nikogo nie atakuje, jednak chciałbym rozwiązać pewne stereotypy panujące na forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Orson

Przejrzałem topic- faktycznie koleś zachowywał się żenująco, dał się wciągnąć w psykówki których poziom był poniżej poziomu morza :P każdy popełnia błędy, każdy może mieć gorszy dzień...Diabeu popraw się :P

Odnośnik do komentarza
cyt. "im chodzi o to że jest to dla nich jedyny sposób na podbicie samooceny

masturbacja przed lustrem już im nie wystarcza" - to jest jedna z wypowiedzi osoby odpowiedzialnej za porządek na forum. Ok może być pomocny, ale nie chcę aby tak się do mnie i innych zwracano.

 

Diabeu to taki zgrywusek, nie bierz na serio tego, co pisze. :)

Odnośnik do komentarza

Ale z Was gamonie.Brakuje Wam normalnie dystansu do samych siebie.Jak po sobie bluzgacie to jest ok, ale jak ktos inny to nagle prawo i pozadek musi byc.Puknij sie Soniak w glowke...ale to tez ci nie pomoze sie obawiam.

 

PS.A tytul i opis tematu zasadziles jak z Faktu zywcem wyciagniety."Nie chce by sie tak do mnie zwracano"....lol...zenada stary...zenada.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Poczytałem posty we wspomnianym wątku i niezła tam jest polewka :) Mnie tam kutasy, masturbacja i słowa na "k" nie rażą. Diabeu odkąd pamiętam był specyficzną personą na tym forum. Więcej luzu panowie.

Odnośnik do komentarza
cyt. "im chodzi o to że jest to dla nich jedyny sposób na podbicie samooceny

masturbacja przed lustrem już im nie wystarcza" - to jest jedna z wypowiedzi osoby odpowiedzialnej za porządek na forum. Ok może być pomocny, ale nie chcę aby tak się do mnie i innych zwracano.

 

Diabeu to taki zgrywusek, nie bierz na serio tego, co pisze. :)

 

BUAHAHAHAHA XDDDDDD

 

 

jestes gupi, jestes gupi, jestes taki gupi i ciagle sie chwalisz na jakie idziesz imprezy

 

ale nie bierz tego na serio co piszę, jestem tylko takim zgrywusikiem.

 

 

edit do pana z dołu - przeca wiem ;f

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Skoro już taki temat powstał... Według regulaminu forum (poniżej), to takie teksty & temu podobne np. "Poka suty" (zwrot do kobiety w poście) jak również inne, jeszcze gorsze, poniżające tę płeć, powodujące dyskomfort, które aż przelewają się między innymi w dziale "Władza, Kobiety, Pieniądze", moim zdaniem nie powinny mieć miejsca... a jeśli już, to Grupowiec powinien być zamkniętym miejscem samczych schadzek i wulgaryzmów... Diabeu, cóż... dba by jego szanowano bo inaczej warn, odwrotność nie istnieje, nie pała sympatią i kulturą słowa w wymianie zdań (pm, posty)... Może jest i dobry od spraw technicznych, ale w sprawach "on- user" często przekracza granice przyzwoitości (łamie regulamin)... Dlatego również przychylam się do powyższego, iż dziwię się, że taka osoba piastuje stanowisko admina...

 

Prawa użytkowników

 

1. Każdy użytkownik ma prawo do własnych opinii i poglądów oraz do tego, żeby traktowano go z szacunkiem.

 

2. Każdy użytkownik ma prawo wypowiadać się swobodnie na forum, zakładać tematy i pisać posty o ile jego wypowiedzi nie łamią regulaminu.

3. Użytkownik ma prawo zgłoszenia skargi na stronniczego jego zdaniem lub niesprawiedliwego moderatora do administratora. Skarga taka powinna zostać przesłana w postaci PW do jednego z administratorów. Pamiętać należy, że skargi źle umotywowane lub tendencyjne mogą być powodem do ukarania użytkownika. Decyzję podejmuje tu administrator.

 

Moderatorzy

 

2. Moderatorzy zobowiązani są traktować użytkowników forum z szacunkiem, oraz podchodzić do wykonywanych zadań jak najbardziej bezstronnie.

Odnośnik do komentarza
Skoro już taki temat powstał... Według regulaminu forum (poniżej), to takie teksty & temu podobne np. "Poka suty" (zwrot do kobiety w poście) jak również inne, jeszcze gorsze, poniżające tę płeć, powodujące dyskomfort, które aż przelewają się między innymi w dziale "Władza, Kobiety, Pieniądze", moim zdaniem nie powinny mieć miejsca... a jeśli już, to Grupowiec powinien być zamkniętym miejscem samczych schadzek i wulgaryzmów...

 

Nie podoba się, nie właź! to jest grupowiec męski, więc sio!

 

chyba że czegoś o tobie nie wiemy...

 

 

 

Edytowane przez Specu
Odnośnik do komentarza
Prawa użytkowników

 

1. Każdy użytkownik ma prawo do własnych opinii i poglądów oraz do tego, żeby traktowano go z szacunkiem.

 

2. Każdy użytkownik ma prawo wypowiadać się swobodnie na forum, zakładać tematy i pisać posty o ile jego wypowiedzi nie łamią regulaminu.

3. Użytkownik ma prawo zgłoszenia skargi na stronniczego jego zdaniem lub niesprawiedliwego moderatora do administratora. Skarga taka powinna zostać przesłana w postaci PW do jednego z administratorów. Pamiętać należy, że skargi źle umotywowane lub tendencyjne mogą być powodem do ukarania użytkownika. Decyzję podejmuje tu administrator.

 

Moderatorzy

 

2. Moderatorzy zobowiązani są traktować użytkowników forum z szacunkiem, oraz podchodzić do wykonywanych zadań jak najbardziej bezstronnie.

Ja w ogóle nie widzę problemu, sprytnie przerobić regulamin i wszystko w porządeczku.

Odnośnik do komentarza

no Panna wyżej ma racje z tym regulaminem z tym, ze nie nie dotyczy on w praktyce adminów. Temat zaraz poleci mimo, że porusza ciekawą kwestie.

 

Dodam tylko...

 

 

Daj na luz, nie wygrasz.

 

A Diabeł jest jednym z nielicznych tutaj do ktorego mam jakiś szacunek. A, ze wyzwie kogoś od kurew czasem? Widocznie sie należało. Imo od diabeua wara, bo gdyby nie on i paru innych to na forum rządziłyby czteropalczaste karły

Odnośnik do komentarza
no Panna wyżej ma racje z tym regulaminem z tym, ze nie nie dotyczy on w praktyce adminów. Temat zaraz poleci mimo, że porusza ciekawą kwestie.

 

Dodam tylko...

 

 

Daj na luz, nie wygrasz.

 

A Diabeł jest jednym z nielicznych tutaj do ktorego mam jakiś szacunek. A, ze wyzwie kogoś od kurew czasem? Widocznie sie należało. Imo od diabeua wara, bo gdyby nie on i paru innych to na forum rządziłyby czteropalczaste karły

Zdecydowanie sie zgadzam, lecz jest problem. Tam nikomu sie nie nalezalo.

Odnośnik do komentarza
Nie podoba się, nie właź! to jest grupowiec męski, więc sio!

chyba że czegoś o tobie nie wiemy...

 

Nie podoba się! Chcecie izolacji to zamknijcie drzwi! :) Tak to wszelkie "smrody" wylatują poza i nie sposób oddychać :P Tym bardziej, że wypowiadają się tam kobiety, które też zostały nieźle zbesztane :rolleyes:

 

 

dzięki za zaproszenie, ale nie toleruję grubiaństwa i chamstwa ;)

 

Odnośnik do komentarza
Skoro już taki temat powstał... Według regulaminu forum (poniżej), to takie teksty & temu podobne np. "Poka suty" (zwrot do kobiety w poście) jak również inne, jeszcze gorsze, poniżające tę płeć, powodujące dyskomfort, które aż przelewają się między innymi w dziale "Władza, Kobiety, Pieniądze", moim zdaniem nie powinny mieć miejsca... a jeśli już, to Grupowiec powinien być zamkniętym miejscem samczych schadzek i wulgaryzmów...

 

Nie podoba się, nie właź! to jest grupowiec męski, więc sio!

 

chyba że czegoś o tobie nie wiemy...

 

 

 

 

 

no właśnie, kto będzie tęsknił w tym grupowcu za aiszą?

 

las rąk...

 

 

my się nie wpiep.rzamy między wódkę a zakąskę (girls of war) to i vice versa... albo się dostosuj

Odnośnik do komentarza
Skoro już taki temat powstał... Według regulaminu forum (poniżej), to takie teksty & temu podobne np. "Poka suty" (zwrot do kobiety w poście) jak również inne, jeszcze gorsze, poniżające tę płeć, powodujące dyskomfort, które aż przelewają się między innymi w dziale "Władza, Kobiety, Pieniądze", moim zdaniem nie powinny mieć miejsca... a jeśli już, to Grupowiec powinien być zamkniętym miejscem samczych schadzek i wulgaryzmów... Diabeu, cóż... dba by jego szanowano bo inaczej warn, odwrotność nie istnieje, nie pała sympatią i kulturą słowa w wymianie zdań (pm, posty)... Może jest i dobry od spraw technicznych, ale w sprawach "on- user" często przekracza granice przyzwoitości (łamie regulamin)... Dlatego również przychylam się do powyższego, iż dziwię się, że taka osoba piastuje stanowisko admina...

 

Prawa użytkowników

 

1. Każdy użytkownik ma prawo do własnych opinii i poglądów oraz do tego, żeby traktowano go z szacunkiem.

 

2. Każdy użytkownik ma prawo wypowiadać się swobodnie na forum, zakładać tematy i pisać posty o ile jego wypowiedzi nie łamią regulaminu.

3. Użytkownik ma prawo zgłoszenia skargi na stronniczego jego zdaniem lub niesprawiedliwego moderatora do administratora. Skarga taka powinna zostać przesłana w postaci PW do jednego z administratorów. Pamiętać należy, że skargi źle umotywowane lub tendencyjne mogą być powodem do ukarania użytkownika. Decyzję podejmuje tu administrator.

 

Moderatorzy

 

2. Moderatorzy zobowiązani są traktować użytkowników forum z szacunkiem, oraz podchodzić do wykonywanych zadań jak najbardziej bezstronnie.

 

 

nie wiesz, że zasady są po to aby je łamać ^___^

 

 

w ogóle gadasz jakbyś miała ze 30 lat i bawiła się w stróża prawa ... imho ; P

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.