Skocz do zawartości

Polskie morze


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem nad tym morzem, zapomniałem poopowiadać.

 

Ogólnie cieszę się, że byłem tylko kilka dni, bo po zasmakowaniu cieplejszych terenów europy, głównie ze względu na ludzi niechętnie spędziłem te dni. W ch.uj wieśniaków w klapkach kubota i skarpetach do kolan razem ze swoimi dziećmi i grubymi żonami. Kolejki do knajp, żeby zjeść kebab. Tłumy na chodnikach, stragany z chustkami STRONGMAN i bary, gdzie kucharze wychodzą do kibla, po czym szybko wracają, żeby obrócić kotlety na płycie. Dobry jest też temat noclegów, biorąc coś za 35-40zł w odległości do 1000m od morza trzeba liczyć się z psią kupą na wersalce, drewnianym radiem z lat 80tych i robakami wybiegającymi z fotela, na którym własnie usiadłeś. Od 50zł minimum można znaleźć coś rozsądnego, ale sorry... jedziesz na tydzień z dziewczyną i bulisz 7 stów... noł koment. Wydaje mi się, że wcześniej tak nie było, ale teraz morskie miasta i miasteczka wyglądają identycznie jak miejscowości przy każdym większym jeziorku w Waszych okolicach... Następnym razem pojadę nad morze tylko na spontanie, żeby obejrzeć zachód słońca.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Odkopuję :D Na pewno już zdążyłeś się przekonać, że Władek to największy syf pod słońcem. Mieszkam w okolicach, konkretnie Rozewie i nigdy bym nie przyjechał do Władka na wakacje, nigdy! Drogo, masa ludzi- głównie buraki, zero atrakcji poza plażą, w tańcbudach można dostać po ryiu za byle głupstwo( czasami wystarczy, że lokalnym wieśkom nie spodobają się Twoje buty), a piwo jest tak rozcieńczone, że szybciej upiłbyś się wodą z morza. Ogólnie nie polecam nikomu. To miasto ma spory potencjał, ale przez głupie decyzje rady miejskiej i mieszkańców nastawionych na kasę, nie może się rozwinąć w stronę czegoś podobnego do Sopot.

Edytowane przez szaden
Odnośnik do komentarza

Ja byłem w Świnoujściu i podobało mi sie tam, fajny kurorcik. Promenada dosyć duża, plaża ogromna, ceny nie takie złe, w (pipi) ludzi i dużo ludzi starszych. Aha, no i chyba największy minus jak dla mnie - szkopów od (pipi)a i jeszcze więcej... ;/. Na promenadzie można znaleźć fajne atrakcje :). Potem Międzyzdroje - nie byłem tam za długo, więc dużo nie powiem. Dla mnie to troche taka wioska. Plaża malutka, promenada jeszcze mniejsza. Jedyne co mi sie spodobało to długie molo (szkoda, że tylko długie), klify i aleja gwiazd. Potem Sopot - też na długo tam nie zawitałem. Ogólnie to super, jak to Sopot. To już wyższa sfera. Molo bardzo ładne, nie dłuższe niż w Między, ale wiadomo, szersze no i ładniejsze. Na przeciw mola piękny hotel Sheraton. Zrobił na mnie ogromne wrażenie. Ogólnie cały monciak dla mnie jest super. Nie wypowiem sie na temat cen, bo wiadomo, za nocleg jest chyba najdrożej na całym pomorzu. Sopot > Świnoujście > Międzyzdroje

Odnośnik do komentarza

Pier.dolisz szaden

 

W polowie lipca bylem we Wladku na 8 dni i milo to wspominam. Nocleg mialem zalatwiony bardzo tanio (23zl za noc, normalne warunki, 10minut od plazy). Ludzi wchu.j to prawda ale czy drogo ? Zakupy robilem w biedronce, obiady w przedziale 10-13zł to duzo ?

wiadomo jak na tej głównej ulicy (sportowa?) co wchu.j bydła lezie chciałes zjesc kebcia to byl drogi, ale kawalek dalej w mniejszej knajpce ceny były znośne.A na tancbudy to mialem wyje.bane, discopolowe klimaty i wokalistki brane chyba z ulicy. wolalem sie piwka wieczorem na plazy napic, zakupione po normalnej cenie w wyzej wymienionej biedronce

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Ale jak łącznie 1500 zł czy na osobę ? Jak na osobę no tak na styk starczy.  Jak się wam uda znaleźć jaki tani nocleg powiedzmy 50 zł od osoby (choć na ostatnią chwilę  to najczęściej zostają drogie opcje albo totalny syf) do masz 700 zł za noclegi, ok 200 zł na benzynę, zostaje raptem 600 zł na jedzenie, picie i inne rozrywki co przy cenach nad Bałtykiem nie jest dużą kwotą.

 

Co do wycieczek za granicę to nie ma co brać tych tanich 3 gwiazdkowych hoteli, a tym bardziej w jakiś Egiptach czy innych Marokach

Odnośnik do komentarza

1500 nie wystarczy nad polskie morze, chociaż jeśli dobrze się zakręcisz to możesz znaleźć całkiem dobry nocleg, trochę dalej od plaży (tv+wc w pokoju+lodówka+net) za śmieszne pieniądze. W zeszłym roku ludzi tak poebało, że obniżali ceny do 20 zł od osoby :D Jakby co pisz PW, to spróbuje coś pomóc.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

W takie korki sie w(pipi)iesz. Gratulacje. Jechac nad morze w weekend :lapka: tylko srodek tygodnia

On to lubi. Zresztą, co tu dużo gadać, w(pipi)ałbyś mu batonem po pysku, obiłbyś mu nerki z laczka, sparaliżowałbyś pełnymi nienawiści ciosami tak, że do końca życia nie wstałby z wózka, a on po tym wszystkim i tak z miłą chęcią zaprosiłby Ciebie i żonkę na grilla.

 

:)

Odnośnik do komentarza

22 stopnie, pogoda cudna. Czasem pada ale kto narzeka ten głupi. 8) 13 niebawem a docieram do 4 piwa,kocham ten klimat, kac nie istnieje, sielanka a wszyscy się uśmiechają, na plaży pachnie konopią i polecam bartburgery. Bbq wariant za 23 ziki urywa. :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...