Skocz do zawartości

Polskie morze


Rekomendowane odpowiedzi

Leżę porobiony na plaży, próbuję susze w ryju zapić browarkiem i nagle pojawia się on

 

GOOORĄCA GOTOWANA KUKURYDZA. POPCOOOORN. ORZESZKI W KARMELU.

 

No jasne, że orzeszki. Tylko gdzie jest ten agent od naleśników z Nutellą?

 

Mielno jak byłem młodszy lubiłem, wszędzie impreza i ogień ale polska Ibiza mi się już przejadła. Wolę spokojne miejscowości, chillout i jak zasypiam nikt się nie drze ani balety obok nie łupią do rana, hehe.

 

@Frosti - cały rok w mieście więc morze, wydmy, piasek robią wrażenie. No i to powietrze. :)

Odnośnik do komentarza

W takie korki sie w(pipi)iesz. Gratulacje. Jechac nad morze w weekend :lapka: tylko srodek tygodnia

jechałem  z piatku  na sobote 5 rano i  zadnych korków.

 

Matka zostawiona w Łebie, nawet jej nie mowilem co pisza w  internetach o pogodzie na kolejny tydzien xD

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Tak z ciekawosci, co tam bardzo Wam sie podoba w morzu i plazy? Mieszkalem przez 19 lat w sopocie i mialem plaze 15 minut od chaty, teraz mieszkam w gdansku i pomimo ze mam rzut beretem to wogole nie chce mi sie cisnac nad morze bo juz nim rzygam

Naturalny odruch.

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawosci, co tam bardzo Wam sie podoba w morzu i plazy? Mieszkalem przez 19 lat w sopocie i mialem plaze 15 minut od chaty, teraz mieszkam w gdansku i pomimo ze mam rzut beretem to wogole nie chce mi sie cisnac nad morze bo juz nim rzygam

Ja tam lubie od czasu do czasu skonczyc na plaze, pograc w siate czy polezec. Chociaz wole nad jezioro skoczyc bo woda cieplejsza i nie ma glonow
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Na weekend wyjeżdżam nad morze. W sumie to pomysł kobity, ja bym wolał odpocząć przy ps4.

Zastanawiamy sie, czy Międzyzdroje czy swinoujscie. Ogólnie patrząc na te stronki typu booking.com - wszystko porezerwowane:/

Moze ktoś z forumowiczu poleci jakies miejsce? Interesuje mnie pn.-zach. Polska.

W sumie jak mała wiocha, to pewnie lipny hotel, a kobita chce coś lepszego, nie z czasów PRL.

Odnośnik do komentarza

Jesteś niepoważny jeden z drugim? Jedziesz na miejsce i znajdujesz masę wolnych pokoi. To, że w Internecie nie ma miejsc nie oddaje stanu faktycznego. Zawsze jeździmy bez żadnej rezerwacji i gdy w dużym mieście miejsc brak w mniejszym się znajdzie.

 

Nie lubię Międzyzdrojów itp. wolę Dźwirzyno, mniejsze spokojniejsze.

Odnośnik do komentarza

Moze ty we wrzesniu pojechales? xD

 

Sezon w pelni, morze pierwszym wyborem polakow jesli idzie o wypoczynek w kraju, teraz jeszcze bardziej bo przez terroryzm ludzie boja sie jechac za granice a tu sie okazuje, ze mozna na jana pojechac i cos znalesc. I jeszcze zamiast przyjechac na gotowe, wypakowac sie i na plaze to pierwsze pare godzin spedzic na szukaniu noclegu. Super wypoczynek. Jeszcze mu wujek doradz zeby pociagiem pojechal i tlukl sie z bagazami autobusami szukajac spania na wybrzezu.

 

Lucek ma racje, tak piszac w skrocie.

Odnośnik do komentarza

Gurwa jeśli chodzi o kwatery prywatne to zawsze się coś znajdzie, tylko trzeba poszperać, natomiast hotele to faktycznie mają weekendy zawalone, ale najlepiej też podzwonić bo nie każdy wystawia z paniką na booking pokój bo wiedzą, że sprzeda się telefonicznie lub z ulicy, wiem gurwa typy bo pracuje w branży.

Odnośnik do komentarza

Grzybiarz w piątek szuka noclegu na weekend na morzem :pawel: Weź spakuj namiot i rozbij się na plaży :lapka:

 

A ja mam "nadmorze" zawsze za darmo i free room dożywotnio, a wy nie.

 

No w dupsku xD nie ma czym się chwalić

 

Rok temu w tym samym terminie jechaliśmy bez rezerwacji i w sumie wylądowaliśmy w hotelu z basenem*, sauną, więc było fajnie. Tylko cenowo - wiadomo, trochę więcej niż za klitkę z czasów komuny ze wspólnym prysznicem na piętrze.

 

 

 

 

*- najgorzej było jak siedzimy w dżakuzi, a tu wchodzi gruba niemka i się pyta coś po niemiecku, czy może wejśc, no i weszła:/

A w saunie poza mamą z dzieckiem, nie było żadnych młodych lasek jak na filmach :/

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ch-ujaszek i jego rady xd

Co ma penis Twojego taty do tematu nie wiem ale jak ktoś szuka wolnych pokoi na Polskiej Ibizie w sezonie to lekka amatorka. Lucek dałeś genialny przykład. XD Miałem na myśli spokojniejsze miejscowości jak Dźwirzyno na weekend. Strasznie się czepiacie dziewczyny poza tym.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Nie wiem gdzie na Bałtyku i jaki budżet ale moje top3 to Grand Lubicz Ustka, Aquarius Kołobrzeg i Dom Zdrojowy Jastarnia (wszystkie trzy to dobre lokalizacji zarówno z rodziną, jak i tylko z du perką ).

 

Ponoć ten nowy hotel w  Świnoujściu (Radison) też daje radę.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...