Skocz do zawartości

Jaki będzie tekken 7?


Pychu

Rekomendowane odpowiedzi

skoro tekken 6 juz jest pozwolilem sobie napisac ten temat (chyba jest on tradycja forum bijatyk - jaka bedzie kolejna czesc tekkena xD)

 

Moje zdanie jest takie, ze mnie to wszystko nudzi juz strasznie :/ ja bym chcial, aby namco bandai poszlo w slady capcomu i zrobili cos podobnego do tego, co capcom zrobil przy wydawaniu SF3. Wszystkie postacie nowe, tylko flagowe dla serii zostaly(w przypadku tekkena pewnie mishimy i siostry williams xD ). Calkiem inna bijatyka, dla mnie bylby wypas.

 

co myslicie?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

namco już zapowiedziało gdzieś, że kolejny tekken to będzie coś w stylu Dark Ressurection, czyli t6 +nowe bajery :D

To może właśnie zrobią TTT2. Bo w końcu TTT1 był takim T3+bajery (no i wszystkie postacie).

Ja bym wolał najpierw sprawdzić T6, bo wiem, że coś mi nie będzie pasować 8)

PS: jakie masz źródło tej wypowiedzi?

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

hmm... a ja bym chciał żeby w T7 większość animacji ciosów (wyrywanie się z rzutów,ciosy itp.)była zmieniona,postacie ? hmm.. jak by było z 60 to superka ;D customize,O tu wprowadziłbym wielką zmianę,zamiast Customize było Shop ;] i tam powiedzmy do danej postaci przeróżne koszulki,spodnie,buty itp. a i kolorki,żeby był tak duży wybór jak w SC3,ogólnie żeby Speaker był jakiś w miarę normalny (np. taki jak w T5.0) muza,tu to bym chciał żeby była muza jak np. z T3,tam to muza dawała rade ;),mapy, z tego co widzę to w t6 jak na razie jest chyba z 10 map max,ja bym chcial zeby bylo do wyboru z 50 map :D każdy byłby zadowolony,więcej postaci mogłoby mieć multipartsy,albo chociaż podobny system do Dragon Ball Z3 Budokai, czyli zadajesz jakiś mocniejszy cios (powiedzmy ze to bylby special) i wciskasz guziki np kwadrat jezeli przeciwnik odgadnie ktory to byl guzik to on zadaje tobie cios,co prawda troche slabszy ale zadaje :D. no jak cos mi przyjdzie do glowy to jeszcze napisze xD

 

P.S świetny temat Pychu :)

Edytowane przez Pitrex
Odnośnik do komentarza
skoro tekken 6 juz jest pozwolilem sobie napisac ten temat (chyba jest on tradycja forum bijatyk - jaka bedzie kolejna czesc tekkena xD)

 

Moje zdanie jest takie, ze mnie to wszystko nudzi juz strasznie :/ ja bym chcial, aby namco bandai poszlo w slady capcomu i zrobili cos podobnego do tego, co capcom zrobil przy wydawaniu SF3. Wszystkie postacie nowe, tylko flagowe dla serii zostaly(w przypadku tekkena pewnie mishimy i siostry williams xD ). Calkiem inna bijatyka, dla mnie bylby wypas.

 

co myslicie?

 

Bez sensu, żeby pojawiły się niemal same nowe postacie według mnie. Zabiłoby to serie. Jak dla mnie Tekken musi na zawsze pozostać Tekkenem, dlatego nie wyobrażam sobie aby tylko garstka starych postaci została.

 

Bardzo chętnie bym jednak ujrzał Tekken Tag Tournament 2. Jedynka była bardzo dobra.

 

Również uważam, że powinno być więcej map.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Jak dla mnie Tekken musi na zawsze pozostać Tekkenem.

 

dobre stary,naprawde dobre.proponuje,zeby to zostalo twoim epitafium,w odpowiednim czasie.

a co do zabijania gry,to sf3 faktycznie wykonczyl serie,a niemal nawet caly capcom.

 

p.s.a ja glupi garlem w tekkena dla systemu,dinozaur ze mnie...

Edytowane przez <spike>
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie pomysł zostawienia jedynie kilku postaci charakterystycznych dla Tekkena to pomysł nietrafiony! Wyobrażacie sobie nowego Tekkena z, powiedzmy, dziesiątką postaci z poprzednich odsłon? Po pierwsze - kto miałby zniknąć, dla mnie zestawienie wojowników jest jak najbardziej trafione(no może oprócz zwierzątek :)) Poza tym nawet jeśli Namco zdecydowało by sie zaprojektować od nowa większość postaci, to i tak nie udałoby się uniknąć wtórności i kalkowania stylów walki które już zagościły w serii. Bo tak naprawdę powoli kończą się pomysły na jakieś zdecydowane zróżnicowanie charakterów i ich ciosów - Bob i jego fikanki-turlanki nie podchodzą mi w ogóle, styl Zafiny, mimo że ciekawy w sumie, to jak dla mnie udziwniony jak cholera i wyciągnięty chyba z podręcznika Kamasutry! ;) Można oczywiście wciąż tworzyć takie postacie jak Jack czy Roger, z ludźmi mające mało wspólnego, i wyposażać je w ciosy wprost z fantazji designer'ów, ale niech już ten Tekken pozostanie w miarę naturalną bijatyką(pomijając juggle, lasery i pierdy misiów :))!

 

Kolejna rzecz którą chciałbym żeby zmieniono w nowej odsłonie, to przede wszystkim animacja ruchów postaci - jak dla mnie to wciąż za mało naturalne, przynajmniej u niektórych postaci. Dla przykładu, siostry Williams dla mnie sztywniusieńkie strasznie w animacji ruchów, gdzie ten drobny bodymovin'(chodzi mi o animację postaci gdy ta nie walczy vide Steve czy Law), gdzie kobiecość wreszcie? Przyczepiam się głównie do tych dwóch pań, bo ogólnie nie podoba mi się ich design, a stroje Niny to już w ogóle padaka...No i niech w nowej części będzie wreszcie widać ruch mięśni(mlecznych :)), zwiewność ciuchów, falowanie włosów. Tego sobie życzę!

Może w końcu jakieś siniaki będzie widać, zadrapania, wyrwane włosy, pot na twarzach? Christie ze złamanym nosem, bez jedynek i z p.i.z.d.ą pod okiem? LOL! Popłynąłem. :rotfl:

 

Aha, idąc tym samym tropem - dla mnie ciekawym novum(przynajmniej jeśli o oprawę chodzi) było wprowadzenie animacji wyrywania się z rzutów, niechże więc w Tekkenie 7 zastosują to wobec każdego rzutu - z boku i z wszystkich command throw'ów też.

 

Specjalnie skupiłem się tylko na oprawie wizualnej gry, ale wiadomo przecież że jakieś zmiany w systemie walki też by się przydały! Ale to innym razem!

 

Póki co, tyle przemyśleń - najpierw zobaczmy co przyniesie T6 a potem będziemy gdybać dalej!

 

Pozdro pozdro!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Hm... więcej kombosów, lepsze wykorzystanie SixAxisa, rozbudowany multiplayer w tym opcja gry On-Line, Nowe postaci (oczywiście chodzi o dupencje typu Christie :) ) i chybA tyle jak dla mnie :D

Więcej kombosów? Czyli co, każdy cios daje 10-30 klatek przewagi na trafieniu? Rozbudowany MP? Może być jeszcze bardziej rozbudowany MP dla dwóch graczy, jak opcja gry dla dwóch?

Serio, równie dobrze mogłeś napisać "więcej grafiki, interaktywna muzyka oraz grzybki z super mario".

 

Odnośnik do komentarza
Po co grzybki? Pac-Man nie wystarcza już?

 

1. 2 Boundy w jugglu

2. EWGF jest na Mida

3. będzie można Castomizować ciosy u postaci (np. na PStore możesz sobie kupić dla Ganryu elektryka)

4. coś takiego jak morale u postaci, jak masz dużo przegranych walk to spada ci dmg w jugglach albo masz większe kary

5. Sway przestanie narzekać na Paula

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...