Skocz do zawartości

Jaki będzie tekken 7?


Pychu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest ktoś się nie wk.urwia na turniejach Tekkena to moim zdaniem nie jest normalny. Nic mnie bardziej nie irytuje jak ta gra.

Więc wychodzi na to że jesteś równie nienormalny jak ta osoba która się nie denerwuje.

To jak ktoś podchodzi i reaguje na takie rzeczy jest tylko kwestią temperamentu. Jeden przyjmie to w miarę spokojnie a inny będzie miał ochotę rozwalić telewizor. I to wszystko jest jak najbardziej normalne.

 

Odnośnik do komentarza

Hehehe.Dobre rozkminy macie panowie xD nie ma co.

Wszyscy czasem się wqurwiają i bluzgają na gry , ludzi , zachowania - więc nie dziwię się nikomu.

Niektórym przydało by się trochę dystansu do sportów elektronicznych a innym troche mniej.

Jak dla mnie poqurwiło was wszystkich w jednym temacie i tyle xD

Ale nie ma to jak banan na ryju kiedy banda ziomków spiera się o jakieś bzdety :D

#Sneju - zrób sobie odwyk od grania na 2/3 tygodnie - puknij coś , zachlej robaka a wszystko będzie lepiej :P

#Nevan - Przestań tyle pić bo robi ci sie melasa z szarych komórek :P

#Pychu - Nie słyszałem że jecie koty ?? :P

#Liber - Tylko ty potrafisz nie wycierać mikro w sticku więc myślę że nie należysz do osób które rzucają telewizorem.Ale boje sie o twoje potomstwo - już widze ten pas wiszący nad drzwiami. xD

 

Sory za Off ale musiałem pozlewać.

Odnośnik do komentarza

Junior - no nie za bardzo da sie to zrobić :( Ale nie martw sie, w zachlewaniu robaka mi to nie przeszkadza. Jeśli chodzi o pukanie "czegoś", to tu już wszystko zależy od tego co masz na myśli ;]

 

A w ogóle to w czerwcu chciałem zrobić u siebie coś ala Waz00n Cup, no ale to już w swoim czasie w innym temacie.

 

Krakers - no dobra, ale ty nie drzesz ryja na całą kamienice tylko z tego powodu, że nie udało ci sie w pore nacisnąć dobrej rączki przy tacklu. Jak dla mnie to takie coś bardziej świadczy o tym, że ktoś traktuje granie zbyt poważnie. Na pewno bardziej niż to, co ja napisałem, o tej garstce postaci które chciałbym żeby znikneła.

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...