Skocz do zawartości

Jaki będzie tekken 7?


Pychu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajmy też z tym dmg juggli - przeciętnie waha się on w przedziale od 90 do 110 pkt z boundem i ścianą a im bliżej tej górnej granicy to kombinacja wymaga jeszcze odpowiedniej odległości albo spełnienia innych warunków (CH, odpowiedni kąt itd). Nie mówię, że jest jakoś super trudno albo trudno w ogóle ale wszystko skupia się wokół dobrania akcji do konkretnej sytuacji. No chyba że robi się non stop tego samego juggla. Po prostu niech Namco nie idzie już w kierunku dalszego przedłużania juggli bo osiągnie efekt czysto komiczny.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 140
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

T7 bedzie nudny jak patroszenie martwego oposa...

 

Namco zarowno zreszta jak i rynek, zmienily sie nie do poznania. Jin bedzie mial 783 rodzaje prawej grzywki, pewnie kolejne 197 bedzie mozna dokupic, a i tak system pozostanie bez widocznych zmian (inna sprawa, ze nie ma potrzeby ich wprowadzania dla nowych graczy). W T6 po raz pierwszy pozmieniano czesc animacji, ktore w grze byly obecne od 94 roku ;P

Dla mnie szklanka zawsze jest do polowy pełna, ale tutaj trzeba stwierdzic fakt - kitajce nie maja kochones na wielkie zmiany w serii. Nawet gdyby mieli, nikt by im tego nie wydal. Namco chce sprzedawac, a owce chca grać w takiego Tekkena jakiego znaja. Tekken Siedem pewnie wyjdzie na Wii i WDowac bedzie mozna od sciany do kanapy...

Do T6 dorzucali bluzy, do T7 pewnie dorzuca krawat i kilo jodowanej soli. Co tu jest dodatkiem do czego :) Tekken jak kazda dluga znana seria jest marka, az dziwi, ze co roku nie dostajemy nowej edycji.

Odnośnik do komentarza

ja bym chciał cos takiego w mnowym tekkenie,odrazu wywalilbym 1/3 postaci,żeby było ich gdzieś 20-25 tych najważniejszych.Akcja gry mogałby się dziać ok 5-10 lat pózniej żeby postcie się fajnie postarzały :D Np. Bryan więcej blizn,czy Kazuya z siwymi baczkami ala Paulie z Soprano :D Do tego przemodelować system walki ,żeby był szok jak w tekkenie 4.Grafe też powinni podciągnąć. Muza coś ala TTT byłaby fajna .Tyle

Edytowane przez Wolny
Odnośnik do komentarza

A ja bym chciaał, żeby w siódemce dało się sparować/zrewersalować/whatever pierwszy cios juggle'a.

Nie wiem jak by to miało wyglądać (jakiś wygibas w powietrzu I guess), ale mogliby w końcu coś takiego

zrobić, żeby trafiowny JS nie równał się odrazu straconej połowie paska energii. Jakby zrobili z tego zgadywankę

typu 'jak po JS walnie higha to wciskam to, a jak mida to to' imo byłoby bardziej interesująco :P No i timing musiałby

być też odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak dla mnie Tekken się skończył po T4.. Jedynym atutem późniejszych serii jest jak dla mnie jedynie dodanie Dragunova (imo obok Bryana najlepszej postaci). 6 tylko potwierdzają upadek serii. Tak więc dla mnie najlepiej było by gdyby nie było Tekkena 7, niech legenda sobie odpocznie bo wyraźnie złapała zadyszkę. Osobiście przerzuciłem się na UFC od THQ. Jest kurde klasa gra, 2010 zmiażdży mnie pewnie całkiem. Polecam stestować 2009.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

... a ja bym chciał klimatycznej muzyki i aren ... idealnie było by wziąść 2-3 najlepsze plansze z kazdej częśći (King z T2, Honmaru z T4 itp itd) bo "Fiest del Tomato" to jest kpina i policzek dla serii...

wyrzóciłbym Rage i osłabił troche zbicia o glebe ... było by idealnie:)

a co do mojej postaci...hmmm chce Devil Jina który wygląda jak Jin a nie jak przykurczony rogacz:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.