Skocz do zawartości

Mad World


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

A podobno Wii jest dla dzieci i starców...

 

Właśnie takimi tytułami (z ciekawą, rzadko spotykaną grafiką) Wii wybija się ponad przeciętność.

Nie twierdzę, że WiiSports czy inne tytuły są słabe. Po prostu Nintendo przemawia do mnie bardziej poprzez tytuły pokroju NMH, Mad World czy Okami niż Mario.

Ciekawe jaką kategorię wiekową dostanie...

Odnośnik do komentarza

Ja jestem ciekaw jak ostatecznie będzie z cenzurą. Oby nic nie odpier,dolili! Według Wikipedii, gra w Europie będzie miała premierę ostatniego dnia marca, czyli pozostały 3 miechy. Nie mogę już się doczekać.

 

Zauważyłem też, że zmieniła się oficjalna strona gry: http://www.sega.com/madworld/uk/index.html. 20 screenów i 3 stare filmiki, więc szału nie ma. Ale i dobrze, bo ja już nic wiecej o MadWorldzie nie chcę wiedzieć. Sam się o wszystkim w kwietniu przekonam. :D

Odnośnik do komentarza
Po prostu Nintendo przemawia do mnie bardziej poprzez tytuły pokroju NMH, Mad World czy Okami niż Mario.

 

Z wymienionych przez Ciebie, tylko Mario jest tytułem Nintendo. MadWorld wydaje Sega. Ōkami to gra Capcomu. Port z PS2. Oczywiście bardzo w stylu Nintendo, ale to samo powiedzieć można choćby o BG&E Ubisoftu.

P.S. "Zerżnięcie pomysłu z NMH?" Jaja se robicie? God Hand wydano przed NMH i tak się składa, że jest to gra studia Clover.

Edytowane przez Sonotori
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Na eBayu pewnie się kupi, ale poza to już nie jestem taki pewien. Mi pasuje ten OST (najbardziej kolekcjonerski gadżet;), więc chyba zamówię z HMV, o ile wysyłają do PL - wie ktoś coś na ten temat? :)

 

Poniżej macie linka do HMV i MadWorlda razem z OSTem:

http://hmv.com/hmvweb/displayProductDetail...&sku=840836

 

No i macie jeszcze linka do Gameplay.co.uk, najtaniej jak do tej pory (a sklep przeze mnie pare razy sprawdzony i polecam! - do Polski przysyłają, niecałe 3 funty wysyłka):

http://shop.gameplay.co.uk/webstore/produc...madworld-_-link

 

Edit:

IGN 9.0 - narzekają jedynie na problemy z kamerą i dosyć krótki czas gry.

Edytowane przez HunterX
Odnośnik do komentarza
7/10 na Eurogamerze. Recenzja trochę dziwna, bo recenzent najpierw chwali grę, a potem się skarży na rosnący poziom trudności. Hm. Dla mnie to raczej dobra nowina, że gra nie jest zbyt łatwa, bo taka gra nie powinna być łatwa. Jaką satysfakcję może sprawić tłuczenie żałośnie słabych, niegroźnych pajaców, choćby nie wiem jak srogo wyglądali? God Hand nie zawiódł pod tym względem, ale sprzedał się słabo, toteż miałem obawy, że MadWorld będzie przesadnie łatwy (jak RE4). God Hand na Eurogamerze dostał 8/10, Viewtiful Joe 9/10 (co prawda od innych recenzentów), więc trochę jestem zawiedziony tym biadoleniem. God Hand przypomniał mi o co chodzi w graniu i jeśli MadWorld również ma tę moc, to wybornie.
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj kupiłem, ale przez to, ze moje Wii zakosiła matka by działać na WiiFit to nie mogłem pograć wczoraj... ale dzisiaj chyba uda mi się coś pograć i może nakręcić...

 

http://zeratulpl.blogspot.com/2009/03/madw...owshowshow.html

 

gra roku

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja otrzymalem dziś :] Przeszedlem raptem dwa levele ale i tak wiem, że to jest to! Po prostu gra w 100% spelnia moje oczekiwania. Jest mega brutalnie, stylowo i z jajem. Oprawa mnie z miejsca ujęla (w końcu trudno bylo się spodziewać czegoś innego po takim czasie ślinienia się do screenów), tak jak i sama walka. Przyjemnie się upuszcza krew zwyklym zakapiorom, a naparzanki z bossami to naprawdę solidny kopniak adrenaliny - QTE podczas nich dają popalić, bo solidnie trzeba się namachać :D Muzyczka też jest konkretna, a skoro gra jest krótka (choć już widać, że z powodzeniem można przechodzić ją po raz kolejny, podbijając wyniki) to trzeba będzie ją dozować w odpowiednich ilościach co by za szybko nie spić calej śmietanki he :D Jedynym mankamentem wydaje się póki co poziom trudności. Przez dwa levele przebilem się bez najmniejszego problemu, szefów ubijając za pierwszym podejściem. Zobaczymy, jak będzie dalej. Jeśli ktoś ma Wii nie może tego przegapić :]

Odnośnik do komentarza

[wkleiłem to już w temacie o promocjach, ale myślę, że tym razem warto i tu pospamować;]

 

MADWORLD NA GAMEPLAY.CO.UK ZA NIECAŁĄ STÓWKĘ!!! :

http://shop.gameplay.co.uk/webstore/produc...;title=madworld

Cena gry na ww. serwisie wynosi 16,99 funta, do tego przesyłka do Polski za 2,95 funta, mnożymy to przez aktualny kurs (nawet nie wiedziałem, że funciak spadł poniżej 5 zł, hehe) i wychodzi nam niecałe 100 zł za wszystko! Zamawiać, bo nie wiadomo ile ta promocja może potrwać!!!

PS. Kartą z Inteligo śmiało można zakupy robić jak by ktoś nie wiedział. :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.