Skocz do zawartości

GTA IV - wrażenia, komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

GRAM ! Wszystko smiga DOSKONALE !!!! Na razie latam po miescie i....... jestem ZACHWCONY.... !! Ciekawe ja bedzie sie prezentowala wersja X360..... Mam nadzieje ze rownie dobrze. 8)

 

Jak porownasz obydwie wersje daj koniecznie znac! :) Czekam niecierpliwie! :)

Odnośnik do komentarza
na xboxie gra mam plynosc taka jak SA a ps2

 

ROTFL!!!

 

Ludzie, skad wy te "rewelacje" czerpiecie? Potrafi lekko przyciac ale przy wiekszych zadymach, w ciagu 3 dni grania doslownie 4-5 razy zdarzylo sie, ze dorysowal sie jakis budynek, podczas jazdy metrem raz w tym samym miejscu notorycznie. :unsure:

Odnośnik do komentarza
na xboxie gra mam plynosc taka jak SA a ps2

 

LITOŚCI !!!!!! Nie opowiadaj takich bredni człowieku bo się forum czytać odechciewa. Gra CHODZI NORMALNIE, płynnie tak jak na PS3 :catfight:

 

 

Chlopaki prosze nie linczujcie mnie!! :mellow: Gralem chwile ale z tego co widzialem to super plynsci nie ma moze ma to jakis zwiazek z pierwszym odpalenim czy cos takiego.

ps. Czy wy tez macie taka dziwna kolorystyke ?? Jakby rozmazana ale nie do konca moze to ustawienia tv ale wczesiej wszystkie gry wygladaly ok nic nie musialem ustawiac* mam takiego samsunga jak na standach sa`)

 

Odnośnik do komentarza
Na modelach boxow z napedem benq zanotowano problemy z framerate i znaczacym pop-upem. Tak wynika z wiekszosci sajtow i for dyskusyjnych.

 

ale to tyczy sie na razie nieoficjalnej wersji?? zreszta jak wroce dzis w nocy to odpale w koncu i sam sprawdze ale tu mnie zaskoczyles czyli co orginalka chodzi inaczej na roznych napedach?

Odnośnik do komentarza

widzialem pewien filmik ktory strasznie mnie zaciekawil, chyba nikt tu go nie wrzucal, niestety nie moge go dac bo prawdopodobnie zostal zdjety. ale wracajac do meritum, jak na swiatlach wywalisz typa z auta i do niego wsiadziesz a ten wywalony powstanie i zacznie cie gonic, zlapie za klamke fury zeby otworzyc drzwi a ty w tym momecie ruszysz, to bedzie za toba sie ciagnol uczepiony i szorowal po ziemi 8)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...