Skocz do zawartości

GTA IV - wrażenia, komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Tez juz gram - odebralem w Ultimie gdzie na nocnej premierze bylo z dobre 150 osob :).

Pierwsze wrazenia - srednie, odnotowalem spory pop-up i spadki frameratu...tragicznie nie jest ale troche sie rzuca w oczy. Za to napewno rzadza efekty swietlne i voiceacting ;). Grafika tylko srednia - ale tez tego sie spodziewalem i bylo to widac w sumie od pierwszego trailera GOW to to napewno nie jest ;). Ale wiadomo w GTA liczy sie grywalnosc...narazie jest podobnie do poprzednich czesci ale to sam poczatek :]

Odnośnik do komentarza

Tak dobrze nie bawiłem się już chyba ze 2 dni :P. Gra zamiata wszystko co do tej pory mogła by zamieść a zamiata i więcej, niczym sprzątający molo w Liberty City ;) .. Humor i klimat w pierwszej godzinie gry powala i nie pozwala wstać (f*ucking cockroach - tu Myszaq miał rację w 7 odcinku GT - prorok jakiś czy co ?? ;))..

 

Co do Multi - COŚ NIESAMOWITEGO !! To co się dzieje , toż to małe mistrzostwo świata !! Wyścigi w 16 na Faggio - sny się spełniły , radochy jest co niemiara .. Grupowa wyrzynka z przejmowaniem terytoriów - klimat niczym w najlepszych produkcjach tego typu czyli książkach ;) .. Nikt tego nie napisał, przeżywasz to sam na własnej skórze, tak jak zechcesz - po prostu klasyk...

 

Matrix był maleńki - świat GTA IV przeskoczył go niczym Isinbajewa naszego Partykę ....

Edytowane przez Black medusa
Odnośnik do komentarza

Odebrałem grę z Cenegi, o 00:30 29.04.2008 ;] rozpakowałem,przeczytałem papierki (piraci tego nie mają, klimat!) wrzuciłem płytkę do ps3... no i instalacja... dobre parę minut, ale da się przeżyć. Potem już tylko intro i gra. Hmm... nie będę się rozpisywał, bo lecę dalej grać. Gra rządzi :D. Model jazdy prawie jak w GT ;] trzeba porzucić nawyki z GTA. Mióddd!!! Euphoria daje radę, pewnie wszyscy widzieli filmiki z gameplayu, ale ja nie psułem sobie zabawy i po raz pierwszy gameplay obejrzałem na swoim TV :)

Dropy animacji są, ale po kilkunastu minutach już ich nie zauważam, grafika jest b.dobra jak dla mnie, pewnie że można więcej.. ale kto da Wam TAKIE miasto i free roam?

 

Dobra, lece grać, chaos wypływa z tego posta.... To ta euforia ;P

Odnośnik do komentarza

 

"Co to ku... jest ?" hahaha, dobre na prawdę dobre, jestem ciekaw, czy jest więcej haseł w naszym języku.

 

Kurde ale wam zazdroszę ci co już odebrali, ja czekam jak na szpilkach na kuriera, specjalnie wolne wzięte, z pracy, ehhhhhhhhhhhh.

Odnośnik do komentarza
chcesz powiedziec, ze na PS3 sa dropy animacji? olaboga...

 

to teraz juz wiem, ze zadna z wersji nie byla ta na ktora chcialbym wydac kase...

Straszne, sa dropy - teraz to juz w ogole nie ma co kupowac tej gry..... :D

Znajdz mi gre w ktorej nawet na chwile nie ma dropa o kilka klatek..... :lol:

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Ja po wczorajszej sesji mam pare postrzeże?. Po pierwsze nie ma co oceniać gameplay'u bo za krótko grałem aby się wypowiadać na ten temat.

Gra jak dla mnie nie wiem dlaczego przypomina mi z oprawy i stylu graficznego DRiV3Ra natomiast wyglądu HUD\ to takie w sumie the getaway. Nie wiem czy to dobre czy złe w sumie kwestia przyzwyczajenia, ale jak dla mnie szkoda źe gta porzuciło 'komiksowy' styl * czyli wyglądu HUDu wielki napis mission complite itp.

Co do multi to ralem chwilke z kumplem i wypowiadać się nie będe bo najpierw chce rozkminić fabułe i poprostu nauczyć się grać w tą gre online później.

Co do dropoów o których pisałem wcześniej i zostałem za to zlinczowany ^_^ to moźe miało to związek z pierwszym odpaleniem gry, fakt faktem póniej występowały tylko sporadycznie.

Gra będzie mnie bawić ładne parę miesięcy i do tego nie ma watpliwości. MAsz nextgena i nie masz jeszcze GTA?? TO NI CZYTAJ TGO TEMATU TYLKO BIEGIEM DO SKLEPU!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Nienawidze Was :D

 

Ty psycho nie marudz, tylko na wzor swojego uwielbienia dla boxa1 odstaw drugsy, nie kupuj znowu kilo koksiwa tylko ''get and buy ya own GTA IV with xbox360', ha! Warto jak cholera. :P

 

Btw. w wielu zapowiedziach czytalo sie szumne "nie jestes jedynym przestepca, policja sciga rowniez innych". Zauwazyl to ktos? W ogole paly sa tolerancyjne, wyprzedzisz ich na czerwony, z piskiem opon lycha w zakret a oni dalej grzecznie czekaja. Ale za to poscigi sa bardziej emocjonujace nizli w poprzednich czesciach. ;]]

Odnośnik do komentarza
Btw. w wielu zapowiedziach czytalo sie szumne "nie jestes jedynym przestepca, policja sciga rowniez innych". Zauwazyl to ktos? W ogole paly sa tolerancyjne, wyprzedzisz ich na czerwony, z piskiem opon lycha w zakret a oni dalej grzecznie czekaja. Ale za to poscigi sa bardziej emocjonujace nizli w poprzednich czesciach. ;]]

 

Byłem świadkiem jak pała gonił jakiegos gangste, złapał go, gościu klękną na kolanach z rękami za głowa po czym wstał i grzecznie poszedł do radiowozu i odjechał z gliną 0_o

 

Odnośnik do komentarza
Btw. w wielu zapowiedziach czytalo sie szumne "nie jestes jedynym przestepca, policja sciga rowniez innych". Zauwazyl to ktos? W ogole paly sa tolerancyjne, wyprzedzisz ich na czerwony, z piskiem opon lycha w zakret a oni dalej grzecznie czekaja. Ale za to poscigi sa bardziej emocjonujace nizli w poprzednich czesciach. ;]]

 

Byłem świadkiem jak pała gonił jakiegos gangste, złapał go, gościu klękną na kolanach z rękami za głowa po czym wstał i grzecznie poszedł do radiowozu i odjechał z gliną 0_o

 

Bugow to sporo jest, w sklepie z ubraniami mozna wejsc na przeszkode "znikad" i stac z pol metra nad ziemia, ale najgorzej wypadaja ludzie, ktorzy upuszczaja np. torbe z zakupami, patrza chwile i odchodza dalej zapominajac o tym.

Odnośnik do komentarza

Co do zwiech - miałem jedną, przy save'owaniu. Znaczek się obracał i .. przestał. PS3 (40GB, PAL) zamarło, nie reagował na PS button, musiałem wstać z fotela ;) i wyłaczyć trzymając przycisk (do not turn off your console during save :D). Włączyłem jeszcze raz i wczytał save'a i gra śmigała dalej :). Zdarzyło się tylko raz na 7h gry - raz mogę R* wybaczyć ;].

 

Bugi są (np samochody stoją na zielonym, a ruszają na czerwonym - WTF?), ale część z nich dodaje autentyczności, losowości otoczeniu - nie wiem czy to zamierzony efekt, czy przypadkiem im się udało (jak z katastrofami samolotów w San Andreas). Jak już mówiłem przy tej wielkości gry nie da się ich uniknąć,.

 

Rozwala mnie euphoria (silnik...hm ... fizyki ludzi (?) jeśli ktoś nie wie), jak zwykle tnę beztrosko przez ruchliwą ulicę, a tu j*b! Ktoś nie wyhamował, a Niko zwiedza LC lotem koszącym ;].

 

AI - samochody omijają przeszkody (np samochód w poprzek drogi), ludzie czepiają się klamek (i tu znów silnik na E ;P), policjanci nie wykazują skłonności do bycia kamikadze, ścigają grupami - jest duuża poprawa względem wcześniejszych GTA.

Raz podbił jakiś koleś do mnie i chciał się bić (że go popchnąłem niby :D) - niestety przylukał go policjant, krzyknął "freeze!" i wziął go na muszkę. Po chwili zjawił się radiowóz i gość został odeskortowany na posterunek - jechałem za nimi z ciekawości :D

 

No i fabuła - jak zwykle wciąga. Na razie więcej nie zdradzam ;]

 

Multiplayera nie testowałem jeszcze.

 

Właśnie czuję, że marnuję czas przed komputerem :P

 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po krotkiej partyjce w multi i powiem tak.Ochom i achom nie bylo konca...Przed sama rozgrywka ekipka rozbiegla sie po miescie i korzystajac ze wszystkiego co sie dala zaczela zwiedzac(lot helikopterem rzadzi).

Sama rozgrywka jest szybka i troszke momentami randomowa, ale to chyba ze wzgledu ze gralismy z wlaczona policja ktora skutecznie utrudniala rozgrywke.

Wieczorem czesc druga...ale jest na co czekac...zapewniam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...