Skocz do zawartości

GTA IV - wrażenia, komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka opcja? Och frack me X_X

 

Start-Display-Flicker Filter(on/off)

 

Przecież w kazdym GTA była taka opcja :P to nie jest żadna nowość,że można nałożyć,wyłaczyć filtr obrazu

 

Na X360 tego wogole nie ma...hmm dziwne troche...a przynajmniej ja tego nie mam...

 

Moze ktos wrzuci jakies porownanie jak wyglada gra z filtrem i bez...bardzo jestem ciekaw...

Odnośnik do komentarza
Salwacha miałeś porównać obie wersje na własne oczy i dać znać. Napisz jak to się ma. Pozdro.

 

Wiem ale wczoraj pogralem tylko w wersje na PS3 a dopiero dzisiaj zabieram sie za X360....Dam znac jak troche po pykam....

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3be41672d0feaa14.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b7e61cd894e07112.html

 

EDIT:

 

Przejechalem pierwsza misje na X360 i jesli chodzi o animacje i plynnosc gry to nie widze roznicy w stosunku do PS3. Jedyne co zauwazylem to wersja na X360 wydaje mi sie bardziej "komiksowa" ale pewnie jest to tylko moje subiektywne odczucie.....Nie bluzgac nie jestem zadnym Funboy'em

Edytowane przez Salwacha
Odnośnik do komentarza

Gram nieco ponad godzinę, praktycznie zero spadków animacji, znikome dorysowywanie się terenu nawet przy pościgach. Jakieś marudy pisały, że miasto nie jest tłoczne CO?????????? Pełno pieszych, samochodów, korki, wypadki, psy na sygnale, karetki, zaczepki, no szok, tyle się dzieje. Przechodnie śmiecą, rzucają tekstami. Animacja Niko-mniam, chyba tylko lepsza jest ta z Assasin Creed. Fabuła wciągająca jak cholera, grafika lepiej niż myślałem. Co tu dużo pisać, to było pewne od początku gra wymiata pod każdym względem. A humor, przygłupawy Roman śmieszny jak cholera. Multi jeszcze dziś nie tykam.

 

Aha gram na XO Arcade z dyskiem od premiuma, napęd Samsung ten najnowszy i tyle.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Hmm a może ta opcja z filtrem jest tylko do sd tv bo akurat teraz na takim gram i na tv hd nie idzie jej załączyć(akurat dziś rodzinna sesja w pokoju gdzie jest TV HD).Na słwo musicie uwierzyc,że jest taka opcja-jak ktoś nie wierzy zrobię foty z zwykłego tv

Odnośnik do komentarza
Salwacha miałeś porównać obie wersje na własne oczy i dać znać. Napisz jak to się ma. Pozdro.

wg http://www.gamerankings.com/ ps3 ma srednia wyzsza od x0 o caly 1% osiagajac niesamowite 99,8% :)

Od poczatku bylo wiadomo, ze wersja X360 ssie... _-_

 

Czy ktos mial problemy z polaczeniem na Multi (PS3) ?

Mnie kilka razy rozlaczylo jak chcialem zagrac, bylem juz w Lobby, ale wylecialem

 

Nie zanotowałem jeszcze problemów z online (3 godz gry) mam neo 1mb, przeszedłem 5 misji i nie mogłem sie powstrzymać aby nie sprobować multi i wiecie co? tak mnie wessało że będe miał ciężko ukończyć single jest całe mnóstwo polaków z mojej listy znajomych 16 osób!!

 

R E W E L A C J A !! spadam grac dalej :D

 

ps.Można wysyłać zaproszenia do wszystkich zalogowanych osób z listy, nawet gdy ktos nie ma włączonej gry!

OMFG CALE 16 SZESNASCIE OSOB!!! NIEZLE!!!

 

 

ej jest w tej grze co-op?

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale wam dobrze Wy już sobie gracie, a ja musze poczekać do 1 czerwca. Tylko nie wiem czy odrazu kupić GTA 4, czy może pużniej, po przejściu kilku gier?

 

Hmm a może ta opcja z filtrem jest tylko do sd tv bo akurat teraz na takim gram i na tv hd nie idzie jej załączyć(akurat dziś rodzinna sesja w pokoju gdzie jest TV HD).Na słwo musicie uwierzyc,że jest taka opcja-jak ktoś nie wierzy zrobię foty z zwykłego tv

 

Na SD TV da sie w miare dobrze grać?

Odnośnik do komentarza
Jak sie zalogowac zeby grac online? Pomocy. Jestem zalogowany na internet ale pisze w menu gry o jakims laderboard? POMOCY. Z góry dzięki.

Poprzez komorke, naciskasz w gore i pokaze sie telefon z ktorego wybireasz Multi.

 

U mnie od jakiegos czasu nie dziala Multi, nie mozna sie polaczyc, moze sa jakies problemy z serwerami (PS3). :)

Odnośnik do komentarza

Z ciekawosci zagladnalem dzis do dwoch sklepow w Bedford(miasteczko 100tys. w UK) z grami-o godzinie 16:00 nie mozna bylo dostac ani jednej kopii bo wszystko zostalo wyprzedane! Jedynie pare bundle packow sie ostalo. Pierwwszy raz widze aby tak gra szybko zeszla z polek (w dniu premiery Halo 3 mozna bylo smialo dostac).Widac GTA pozamiatalo. Za pare dni tez kupie swoja kopie (PS3) i spotkamy sie w multi z rodakami. Bawcie sie dobrze!

Odnośnik do komentarza

Na nowej konsolce, nowa gierka smiga bardzo dobrze :]. Pop in jest, framerate tez troche traci, ale i tak engine smiga plynniej i lepiej niz GTA3 na PS2 za starych czasow. No i jak to wyglada, o bajerach nie wspominajac. Bylo pare bugow - lokcie mi wchodza w sciany, a koles wiszacy na klamce samochodu wisial na niego jakies pol metra obok :P. Ide grac dalej. Jutro powinienem kupic kabelek vga, bo na tv na kompozycie gra wyglada troche kiepsko :P. Eh, musze jeszcze 50' plazme kupic i moge nie wychodzic z domu ^^.

Odnośnik do komentarza

wersja na x360 - bylem swiadkiem fajnej akcji, tuz na poczatku gry ide sobie spacerkiem podziwiajac

dzielnice i mijam jakas panienke (zbyt blisko) a ona do mnie po polsku:

"Uwazaj!" :) zaciekawila mnie wiec probuje do niej cos zagadac (jeszcze nie

obczailem do konca wszystkich sterowniczych kruczkow) i naciskam przyciski

jak leci. Niko nic nie powiedzial, ale przypadkiem wzial ja na celownik, no

to ona na mnie z piesciami. Mysle sobie co sie bede z baba bil i odchodze, a

ona dalej na mnie probuje naparzac wiec spieprzam biegiem. Przelecialem tak

pol przecznicy, ale ciagle slysze jej obcasy w tylnich glosnikach wiec sie

zatrzymuje i nie mam wyjscia zaczynam ja lac :) Jak jej troche zycia spadlo

(mi tez kilka razy przywalila) nagle stwierdzila po polsku: "Druga bitwa? Ja

nie mysle!" i uciekla! myslalem ze z fotela spadne! To 'ja nie mysle' to

zapewne doslowne tlumaczenie tekstu: "I don't think so." Fajnie ze jest

polski akcent ale chyba przy przekladzie nie bylo prawdziwego Polaka :)

 

Inna fajna akcja podczas jazdy autem stracilem panowanie nad wozkiem i

walnalem centralnie w barierke mostu - Niko wylecial przez przednia szybe i

spadl na ulice pod mostem (jakies poltora pietra) :) myslalem ze skoncze na

pogotowiu, ale ten wstal i sie tylko otrzepal. swietne

 

Jednak nie moge sie przyzwyczaic do skrecania samochodami, kamera

slamazarnie dostosowuje sie do innego kata i ciezko wyczuc wejscie w

zakret - na razie przypomina to nauke jazdy i probe utrzymania sie na swoim

pasie.

Wydaje mi sie ze w przypadku dynamicznej ucieczki przed policja etc beda

problemy z szybkim wchodzeniem w zakrety.

 

Odnośnik do komentarza

To teraz moje wrażenia na szybko. Gierka absolutnie warta wydanych pieniędzy, rządzi tu wszystko: miasto, grafa, pojazdy, ludzie i klimat - tylko *R* potrafi stworzyć takie cudo. Samo robienie wypadków z wylatywaniem przez szybę daje tyle radochy że szok :) Seria mocno poszła do przodu, jest mniej komiksowo, a bardziej na poważnie. Oczywiście te wszystkie żarciki i puszczanie oka zostało. Technicznie jest bardzo dobrze, co chwilę zamiast toczyć akcję do przodu, zatrzymuję się i trzaskam fotki. Nie dziwię się że gra nie działa w 1080p, a framerate nie jest zbyt wysoki. Tekstury, efekty, oświetlenie - to wszystko jest na bardzo wysokim poziomie. Jedyne co mnie lekko drażni to ząbki, ale wiadomo że tak wielki i żywy świat wymaga ogromnej mocy. Cudo nie gra!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.