Skocz do zawartości

Tatsunoko vs. Capcom: Cross Generation of Heroes


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem grę za 129zł w MM w sobotę (wawa, aleja krakowska, było kilka sztuk) 23 stycznia czyli coś im się chyba jak to często bywa zamieszało....

 

Przez neta trochę pograłem i jakiś większych lagów nie uświadczyłem bo.... ciężko w ogóle było kogoś wyszukać.... wczoraj o 23 do 24 dosłownie ze dwa razy kogoś wyszukałem. Lagów jakiś strasznych nie było ale od razu mówię, że prosem jakimś mega nie jestem.... po prostu za(pipi)iś uwielbiam 2D. Ale to nie znaczy, że siedzę całe dnie ; ) więc mam mniejsze wymagania....

 

Mam pytanie: widziałem, że stage Ryu w jap wersji ma znany motyw ze SF. A w EU jest jakiś inny music. Jest coś do odkrycia czy po prostu to zmienili.... bo aktualna muza jest mówiąc delikatnie słaba na tej planszy. Chyba podobnie jest z Chun-Li?

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie: widziałem, że stage Ryu w jap wersji ma znany motyw ze SF. A w EU jest jakiś inny music. Jest coś do odkrycia czy po prostu to zmienili.... bo aktualna muza jest mówiąc delikatnie słaba na tej planszy. Chyba podobnie jest z Chun-Li?

...aha o zmianach no w wersji japońskiej plansza nie miała swojej muzyki tylko leciał motyw jakiejś postaci i motyw zmieniał się na motyw innej jak inna wkraczała do akcji. Nie jeden gracz pewnie wytrysku dostawał jak Raju przy swoim motywie wpadał na pełnej (pipi)ie. Tu niestety wykroili to pewnie przez brak licencji na motywy muzyczne jakichś postaci z Tatsunoko.

 

Dodaj mnie do przyjaciół i podaj swój friend code. Mój to: 0818-5155-5077

A jak grasz w bijatyki na 360 to tez mnie dodaj w ogóle jak ktoś gra w bijatyki 2d na 360 to niech mnie doda do znajomych chętnie pogram sam też jestem noobem więc invitujcie śmiało.

 

Aha jak dodacie mój friend code to napiszcie mi to na PW i podajcie swój bo żeby ten system działał dwie osoby muszą się dodać czy jakoś tak.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość GaScAn

Wku.rwia mnie ta gra nie wiem czemu, może za dużo kawy pije, może dlatego, że przestałem słodzić kawę nie wiem. Przech.je ostro wymiatają dużymi robotami. Wracam odkrywać nowe gatunki ryb w endless ocean 2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...