Skocz do zawartości

Jaki arcade stick warto kupic?


Gizi

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm widzę że ciężko cokolwiek dostać ze sticków w Polsce. Są tylko dwa na allegro. Jeden crap drugi też najlepszy nie jest ale styknąłby gdyby nie cena ponad 300zł już z przesyłką za średni sprzęt.

 

Czy ktoś z forum/ tego topicu ma możliwość kupna gdzieś fajnego sticka - najlepiej z motywem z jakiejś bijatyki. Najbardziej mi zależy na tym dedykowanym do sc 4. Jest tani ale nie mam jak go sprowadzić:/

Odnośnik do komentarza
Hmm widzę że ciężko cokolwiek dostać ze sticków w Polsce. Są tylko dwa na allegro. Jeden crap drugi też najlepszy nie jest ale styknąłby gdyby nie cena ponad 300zł już z przesyłką za średni sprzęt.

 

Czy ktoś z forum/ tego topicu ma możliwość kupna gdzieś fajnego sticka - najlepiej z motywem z jakiejś bijatyki. Najbardziej mi zależy na tym dedykowanym do sc 4. Jest tani ale nie mam jak go sprowadzić:/

Człowieku, ogarnij się. Głupoty piszesz, możliwości jest mnóstwo, trzeba tylko to i inne fora dokładnie przejrzeć i trochę więcej poczytać, jest wiele alternatyw.

A co do zamawiania sticka to myślę że każdy kogo o to poprosisz Cię spyta czemu tego sam nie zrobisz, zresztą nie widzę powodu żebyś tego nie zrobił ale jak masz już takiego lenia czy co to nawet ja mogę Ci sprowadzić tylko musisz mi za to dopłacić 5 dych :]

Ogólnie z takim podejściem to się nie dziwię że nie możesz znaleźć odpowiedniego rozwiązania.

 

Za ile kupiłeś tego ASCII sticka kowal?

Edytowane przez sajan100
Odnośnik do komentarza

Sory ale nie znam francuskiego czy niemieckiego aby zakupic takiego sticka co kowal np. a sprowadzanie z UK jest nieoplacalne ze wzgledu na kurs funta.

 

Po co mam szukać po innych forach jak tu jest do tego temat? Tzn ze to forum lipne jest czy co? Pisałem juz na 3 forach wliczajac w ten i nikt sie arcade stickami nie interesuje - tzn maja i gadaja jakie to one super, jak moduja, co wymienic/zlutowac i inne bzdety ale dla czlowieka ktory chce zakupic 1 sticka nic pomocnego.

 

Spojrzcie np na pada/kierownice - wchodze na sklepy internetowe, komentarze czy allegro do tego recenzje w necie i wiem co kupic w 1 godzine a arcade stick? Juz ktory dzien pisze i niewiele sie dowiedzialem.

 

Z obrotna osoba odrazu bym kupil customa ale poprostu nikt nie zlozyl mi propozycji wiec podziekuje. Np. szukaja kina domowego na forum osoba mi doradzila, wytlumaczyla dlaczego akurat takie i kupilem u niego za 3500zl - koles zarobil, ja dostalem szybko super sprzecik i kazdy byl zadowolony a takie bzdety jakie tu widze do niczego nie prowadza. Jesli tak kupujesz sticki tzn ze jakies one lipne sa - chyba ze co minute musisz na innym pograc.

 

P. S. Chyba najlepsza rada jaka tu dostalem to to aby przejsc sie na inne forum - tylko problem jest taki ze wiekszosc ludzi grajacych w bijatyki to dzieciaki lub totalni maniacy ktorzy zapomnieli o calym swiecie.

 

Wiesz moglbym i 100zl zaplacic aby ktos mi sprowadzil - nikt nie dal takiej propozycji wiec nikt nie zarobi - kariery w handlu to nie zrobicie chlopaki

Odnośnik do komentarza
Sory ale nie znam francuskiego czy niemieckiego aby zakupic takiego sticka co kowal
ja na szczescie miałem francucki w liceum to sobie kupiłem we francji
wchodze na sklepy internetowe, komentarze czy allegro do tego recenzje w necie i wiem co kupic w 1 godzine a arcade stick? Juz ktory dzien pisze i niewiele sie dowiedzialem.
przeciez ci pisze w aukcji allegro "Stick przedpremierowo przetestowany przez dolnośląską czołówkę sceny Tekkena 5:DR w Polsce!" wiec to forma recenzji xD
Z obrotna osoba odrazu bym kupil customa ale poprostu nikt nie zlozyl mi propozycji wiec podziekuje.
własnie przez takich obrotnych kupcow przestałem składac nawet na SRK paru kolesi z tego powodu przestało a wyłaziło im duzo lepiej niz chocby mnie:P
Np. szukaja kina domowego na forum osoba mi doradzila, wytlumaczyla dlaczego akurat takie i kupilem u niego za 3500zl - koles zarobil, ja dostalem szybko super sprzecik i kazdy byl zadowolony
pewnie koles na kazde wspomnienie tej transakcji jest zadowolony do rozpuku. za 3500zł moge cie zrobic sticka choc z tym dla osob 3cich skonczyłem
Jesli tak kupujesz sticki tzn ze jakies one lipne sa - chyba ze co minute musisz na innym pograc.
lipne tez kupuje
P. S. Chyba najlepsza rada jaka tu dostalem to to aby przejsc sie na inne forum - tylko problem jest taki ze wiekszosc ludzi grajacych w bijatyki to dzieciaki lub totalni maniacy ktorzy zapomnieli o calym swiecie.
ktos ci juz wyzej wytłumaczył ze dzieciaki nie maja kasy na sticki wiec z załozenia dyskusji nie beda prowadzic, maniak by nie tracił czasu na odpisywanie bo by grałxDDD
Odnośnik do komentarza
Z obrotna osoba odrazu bym kupil customa ale poprostu nikt nie zlozyl mi propozycji wiec podziekuje.

heh, nie wiem czy żyjemy w tym samym świecie ale mi się zawsze wydawało że jak mam do kogoś sprawę to bezpośrednio z nim to uzgadniam, a ty piszesz jak w jakichś ogłoszeniach matrymonialnych i czekasz na oferty. Poza tym zrozum że obrażając na każdym kroku użytkowników tego forum niczego dobrego nie osiągniesz. Już nie wspominając o tym że chyba czytać ze zrozumieniem też nie do końca umiesz.

Wiesz moglbym i 100zl zaplacic aby ktos mi sprowadzil - nikt nie dal takiej propozycji wiec nikt nie zarobi - kariery w handlu to nie zrobicie chlopaki

Przecież odnosisz się też do mojego posta a piszesz że propozycji nie otrzymałeś. lol? To czego ty jeszcze potrzebujesz więcej żeby coś się stało propozycją? To inni mają się starać żeby ciebie zadowolić nie wiedzieć czemu? Może my kariery w handlu nie zrobimy ale ty to żadnej nie zrobisz bo nie posiadasz nawet podstawowych umiejętności porozumiewania się z ludźmi. Jedyne co w tej chwili jestem Ci w stanie zaoferować to terapia...

Edytowane przez sajan100
Odnośnik do komentarza

0909080013zg8.th.jpg

 

sa juz foty SF4 sticka na SRK sie spuszczaja ale dla mnie porazka zarowno cenowo jak i wykonaniem

pierwszy ma miec zwykłe czesci i kosztowac jakies 70$, drugi ma miec real parts i cena 139.99 $!

co mi sie nie podoba to cana z dupy real stiki beda drozsze od HRAP a niereal drozsze od standardow Hori (typu FS2, DOA, SC stick itp)

IMG_0192.jpg

i ta zaj.ebiscie pozwijana nalepka ktora wyglada jak zafoliowany plakat i przykrecone do blatu dupnymi srobkami ze sklepu zelaznego zaa rogu. bedzie sie całe lepic na maxa przy graniu. ja rozumiem ze nity chocby takie jakich uzywa X-arcde sa w polsce nie do zdobycia ale skoro ktos sie bierze za komercyjna produkcje i wali zwykłe wielkie jak stodoła srobki no to parodia. dla mnie to wyglada jak custom i fake ale ponoc to oryginał.

obudowa jedynie ładna bo zerznieta z panelu Vewlixa

Odnośnik do komentarza

We wcześniejszym poście pisałem o tym sticku mayflasha. Teraz już jest skończony, a oto efekt:

mayflashua9.jpg

 

Bardzo mi się podoba jeszcze lepiej się gra, chyba sobie też coś takiego zmoduję.

Co prawda nie ma blachy na panelu ale dla mnie to nawet zaleta bo ten plastik z matową naklejką jest bardzo wygodny i przyjemny w dotyku,

nie tak zimny jak metal. A najwięcej roboty jest z poszerzaniem otworów, bez dremela to ani rusz.

Odnośnik do komentarza
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=443100997

 

opyla sie i to bardzo jak ktos chce amerykanca

Chyba moją przygodę ze stickami zacznę właśnie od tego. Tylko mam mały problem - chodzi mi o jakąś przejściówkę żeby można było podłączyć PS3 bądź DC.

 

Czy taka przejściówka nadaję się do tego sticka? Miał ktoś z tym styczność?

http://www.allegro.pl/item437870134_konwer..._ps3_extra.html

Edytowane przez Fazza
Odnośnik do komentarza

Z przejsciowkami roznie jest - jedne maja male lagi, inne jakies noname dzialaja idealnie, jeszcze inne sa podrobka jakiejs. W tym przypadku najlepiej sprawdzic osobiscie.

 

Co do sticka Mayflasha - Szypcio [ xd ] ta czolowka co testowala sticka Mayflasha to m.in. Gajda, Scoop, Nevan, od niedawna Velu i kilka innych osob (jak pamietam, 'bawil' sie nim tez u nas Punisher, ale reki sobie uciac nie dam). Jak na ta cene chodzi naprawde dobrze - Scoop bez problemu wbil 11 EWGFow DJtem na practice itp. Galka dziala niezle - SSowanie, podkretki itd bez problemowe. Przyciski - fakt, minus, ze gumka, ale precyzja jest wysoka, nie ma opcji, ze cos nie zaskoczy, dzialaja bezproblemowo tak jak sie tego oczekuje. najwyzej ew. kiedys mozna sobie je wymienic.

 

Wezme na jakis zlot, jezeli ktos ma ochote sprawdzic go samemu.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
Z przejsciowkami roznie jest - jedne maja male lagi, inne jakies noname dzialaja idealnie, jeszcze inne sa podrobka jakiejs. W tym przypadku najlepiej sprawdzic osobiscie.

 

Co do sticka Mayflasha - Szypcio [ xd ] ta czolowka co testowala sticka Mayflasha to m.in. Gajda, Scoop, Nevan, od niedawna Velu i kilka innych osob (jak pamietam, 'bawil' sie nim tez u nas Punisher, ale reki sobie uciac nie dam). Jak na ta cene chodzi naprawde dobrze - Scoop bez problemu wbil 11 EWGFow DJtem na practice itp. Galka dziala niezle - SSowanie, podkretki itd bez problemowe. Przyciski - fakt, minus, ze gumka, ale precyzja jest wysoka, nie ma opcji, ze cos nie zaskoczy, dzialaja bezproblemowo tak jak sie tego oczekuje. najwyzej ew. kiedys mozna sobie je wymienic.

 

Wezme na jakis zlot, jezeli ktos ma ochote sprawdzic go samemu.

 

Mam i jestem maksymalnie zadowolony:) jak narazie to działa świetnie:):)jestem na maksa zadowolony

Polecam, przesyłka i wszystko było gites:):)

Nic nie przebije tego kontrolera: http://www.atariage.com/2600/controllers/c...TrackNField.jpg

 

Prawie jak AS ;)

Prawie robi wielką różnice

Odnośnik do komentarza

widze ze nikt nie zajazył tego z tym stikiem do tekkena

tam na 90% jets CoinControl czyli to na czym graja angole AC i paru innych LPD mi go kiedys sprowadził na testy, potem ustrzeliłem 1NOS na e-bay

drugi raz LPD strzelił cała pake tego ale okazało sie ze to inne modele z coincontrol ale ostatnio znow w pace złomu z ebay było ich pare tylko ze wiekszosc 4way.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...